Be-politan
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

YGEIINI DIATROFI-DIAITA

+20
sylvie
resident
buttercup
Stilvi
761
Invisible
xnoudaki
mrs2be
tsouXtra
diaki
vanessa
boufla
marmite
modesty_blaise
Mary
taso$_G
silk
whisper
airstrumfita
ninette
24 απαντήσεις

Σελίδα 7 από 8 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

YGEIINI DIATROFI-DIAITA - Σελίδα 7 Empty Απ: YGEIINI DIATROFI-DIAITA

Δημοσίευση από Invisible Κυρ Μάης 23, 2010 3:50 pm

Για μενα ειναι εντελως διαφορετικο, η φυσικη κατασταση απο το υγιες σωμα. Παραδειγμα μια οικογενειακη φιλη ειναι πολυ παχια και 50 χρονων. Οι εξετασεις της ειναι τελειες, ουτε χοληστερινη, ουτε τριγλυκεριδια, ουτε υπερταση, τιποτα. Ομως φυσικη κατασταση δεν εχει. Ο θειος μου 45 χρονων που γυμναζεται καθε μερα, εχει αντοχες και γεροδεμενο σωμα, αλλα τρωει τον αμπακο και οι εξετασεις του ειναι ανεβασμενες. Ποιος ειναι πιο υγιης απο τους δυο?
Invisible
Invisible
azax...τα κανει αορατα

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 3178
Ηλικία : 38
Ασχολίες : Το επαγγελμα του Ηρωδη!
Registration date : 24/07/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

YGEIINI DIATROFI-DIAITA - Σελίδα 7 Empty Απ: YGEIINI DIATROFI-DIAITA

Δημοσίευση από vanessa Κυρ Μάης 23, 2010 4:16 pm

Invisible έγραψε:Για μενα ειναι εντελως διαφορετικο, η φυσικη κατασταση απο το υγιες σωμα. Παραδειγμα μια οικογενειακη φιλη ειναι πολυ παχια και 50 χρονων. Οι εξετασεις της ειναι τελειες, ουτε χοληστερινη, ουτε τριγλυκεριδια, ουτε υπερταση, τιποτα. Ομως φυσικη κατασταση δεν εχει. Ο θειος μου 45 χρονων που γυμναζεται καθε μερα, εχει αντοχες και γεροδεμενο σωμα, αλλα τρωει τον αμπακο και οι εξετασεις του ειναι ανεβασμενες. Ποιος ειναι πιο υγιης απο τους δυο?

Κανένας..Η παχουλή κυρία λόγω βάρους σε λίγα χρόνια θα έχει προβλήματα με τα πόδια της και τις αρθρώσεις της, όταν σταματήσει η περίοδος της τότε θα φανεί τι ακριβώς έχει κάνει στον εαυτό της και ο θείος σου αν δεν προσέξει λίγο θα συνεχίσει να επιβαρύνει τη καρδια του...
Γιατί υπερκουράζεται η καημένη με όλα αυτα...
vanessa
vanessa
Αρχηγοντίβα...

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 3417
Ηλικία : 34
Τόπος : Stin kosmara mou...
Ασχολίες : Polla kai diafora
Registration date : 21/07/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

YGEIINI DIATROFI-DIAITA - Σελίδα 7 Empty Απ: YGEIINI DIATROFI-DIAITA

Δημοσίευση από Invisible Κυρ Μάης 23, 2010 4:31 pm

Αρα ενας υγιης, εχει και καλη φυσικη κατασταση και αριστες εξετασεις. Εκει ηθελα να καταληξω. Αν και για μενα ειναι σημαντικοτερο καποιος να τρεφεται σωστα και ας μη γυμναζεται καθολου.
Invisible
Invisible
azax...τα κανει αορατα

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 3178
Ηλικία : 38
Ασχολίες : Το επαγγελμα του Ηρωδη!
Registration date : 24/07/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

YGEIINI DIATROFI-DIAITA - Σελίδα 7 Empty Απ: YGEIINI DIATROFI-DIAITA

Δημοσίευση από taso$_G Κυρ Μάης 23, 2010 5:04 pm

Μην κοροϊδεύεις τον εαυτόν σου, άνευ άσκησης ο οργανισμός δεν λειτουργεί, αργά η γρήγορα θα αρχίσει να "σκουριάζει" YGEIINI DIATROFI-DIAITA - Σελίδα 7 Icon_razz
taso$_G
taso$_G
Κόντρα στο ρεύμα
Κόντρα στο ρεύμα

Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 3573
Registration date : 10/05/2007

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

YGEIINI DIATROFI-DIAITA - Σελίδα 7 Empty Απ: YGEIINI DIATROFI-DIAITA

Δημοσίευση από Invisible Κυρ Μάης 23, 2010 7:25 pm

Ενταξει ρε παιδια, κινουμαστε, δεν ειμαστε αναπηροι! Αλλα πχ εγω δεν αθλουμαι, δεν εχω αντοχες στο τρεξιμο πχ, εχω τα ψωμακια μου, αλλα αισθανομαι μια χαρα YGEIINI DIATROFI-DIAITA - Σελίδα 7 264740
Invisible
Invisible
azax...τα κανει αορατα

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 3178
Ηλικία : 38
Ασχολίες : Το επαγγελμα του Ηρωδη!
Registration date : 24/07/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

YGEIINI DIATROFI-DIAITA - Σελίδα 7 Empty Απ: YGEIINI DIATROFI-DIAITA

Δημοσίευση από boufla Δευ Μάης 24, 2010 8:16 am

καλη κατασταση ειναι να τρεχεις ενα χιλιαρι ανετα μεσα σε 7 με 8 λεπτα περιπου. να κανεις δεκα καμψεις συνεχομενες ανετα, να κανεις 10 καθισματα συνεχομενα ανετα, 60 κοιλιακους, και 60 ραχιαιους.

καλη κατασταση ειναι να ανεβαινεις σκαλες τρεχοντας και να μην χανεις το χρωμα σου. να περπατας 6 χιλιομετρα και να μην πιανονται οι γαμπες σου. αυτα

και εγω δεν εχω καλη φυσικη κατασταση, ειμαι λαπας.
boufla
boufla

Αριθμός μηνυμάτων : 2302
Registration date : 23/07/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

YGEIINI DIATROFI-DIAITA - Σελίδα 7 Empty Απ: YGEIINI DIATROFI-DIAITA

Δημοσίευση από μεραντα Παρ Μάης 28, 2010 3:05 pm

geia sas paidia, egw kanw sunthrhsh kai thelw na xasw lipos, mhpws gnwrizete kanena xapi h kp trofh ektos apo thn askhsh gia na xasw?
μεραντα
μεραντα

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 198
Ηλικία : 38
Τόπος : Ξανθη
Ασχολίες : περπατημα, ποδηλασια, διαβασμα, μαγειρεμα
Registration date : 24/05/2010

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

YGEIINI DIATROFI-DIAITA - Σελίδα 7 Empty Απ: YGEIINI DIATROFI-DIAITA

Δημοσίευση από ninette Παρ Μάης 28, 2010 3:48 pm

Μακρυα απο τα χαπια, εκτος κι αν σου αρεσουν τα νοσοκομεια!
ninette
ninette

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 5148
Ηλικία : 33
Registration date : 21/07/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

YGEIINI DIATROFI-DIAITA - Σελίδα 7 Empty Απ: YGEIINI DIATROFI-DIAITA

Δημοσίευση από Invisible Παρ Μάης 28, 2010 4:11 pm

Για χαπια, σιροπια και διαφορα τεχνασματα δεν το σχολιαζω καθολου. Μακρια. Τωρα υπαρχουν (απο οτι εχω ακουσει) καποιοι φυσικοι τροποι που διασπουν το λιπος, οπως πχ να πινεις το πρωι μισο ποτηρι στυμενο λεμονι με μισο ποτηρι νερο η να τρως γρειπφρουτ, αλλα δεν εχω δοκιμασει κατι απο αυτα.
Invisible
Invisible
azax...τα κανει αορατα

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 3178
Ηλικία : 38
Ασχολίες : Το επαγγελμα του Ηρωδη!
Registration date : 24/07/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

YGEIINI DIATROFI-DIAITA - Σελίδα 7 Empty Απ: YGEIINI DIATROFI-DIAITA

Δημοσίευση από silk Παρ Μάης 28, 2010 4:22 pm

neurospasma έγραψε:geia sas paidia, egw kanw sunthrhsh kai thelw na xasw lipos, mhpws gnwrizete kanena xapi h kp trofh ektos apo thn askhsh gia na xasw?

λιπος χανεις οταν δεν τρως λιπαρα.
silk
silk

Αριθμός μηνυμάτων : 3062
Registration date : 23/07/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

YGEIINI DIATROFI-DIAITA - Σελίδα 7 Empty Απ: YGEIINI DIATROFI-DIAITA

Δημοσίευση από μεραντα Παρ Μάης 28, 2010 6:43 pm

γεια σε ολουσ και ολες, ενιωσα την αναγκη να σας μιλησω για τη δικη μου εμπειρια και ευχαριστω που θα τη διαβασετε και ισωσ κπ απαντησετε. ειμαι στη συντηρηση και κανω ολο βλακειες, εχω ορεξη πλ ορεξη για γλυκα και κυριως σοκολατα, δεν μπορω να κρατηθω οταν με πιανει υπεργαφικη κριση. δοκιμασα και το control appetite αλλα τελειωσ τπτ. μηπωσ ξερετε να μου συστησετε κτ αλλο που να μειωνει την ορεξη για γλυκα και να μην εχει παρενεργειες?
μεραντα
μεραντα

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 198
Ηλικία : 38
Τόπος : Ξανθη
Ασχολίες : περπατημα, ποδηλασια, διαβασμα, μαγειρεμα
Registration date : 24/05/2010

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

YGEIINI DIATROFI-DIAITA - Σελίδα 7 Empty Απ: YGEIINI DIATROFI-DIAITA

Δημοσίευση από vanessa Παρ Μάης 28, 2010 7:12 pm

Symfwnw me luxia.
vanessa
vanessa
Αρχηγοντίβα...

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 3417
Ηλικία : 34
Τόπος : Stin kosmara mou...
Ασχολίες : Polla kai diafora
Registration date : 21/07/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

YGEIINI DIATROFI-DIAITA - Σελίδα 7 Empty Απ: YGEIINI DIATROFI-DIAITA

Δημοσίευση από AngelWitch Δευ Μάης 31, 2010 7:08 am

na mh stereisai ta glyka teleios giati ontos tote tha peseis me ta moutra. Troge kata protimhsh ligh mayrh sokolata poy kai pou.

Sth salata sou na bazeis mhlojudo poy einai fysikos lipodialyths kai ayto. Tora gia ta xapia... Kapoio feggari eixa parei kati alla den eida apotelesma. isa poy to plhroneis keratiatika.
AngelWitch
AngelWitch

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 2496
Ηλικία : 43
Τόπος : dreamland!!!
Ασχολίες : ypnos!
Registration date : 21/07/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

YGEIINI DIATROFI-DIAITA - Σελίδα 7 Empty Απ: YGEIINI DIATROFI-DIAITA

Δημοσίευση από AngelWitch Δευ Μάης 31, 2010 7:09 am

episis glyka toy koytalioy, zele, kremes karamele kai mous, se mikres posothtes omos sygkatalegontai sta gluka poy den einai tigka stis thermides kai an exeis orejh gia glyko poy kai poy mporeis na tros. (xoris na to parakaneis omos eipame)
AngelWitch
AngelWitch

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 2496
Ηλικία : 43
Τόπος : dreamland!!!
Ασχολίες : ypnos!
Registration date : 21/07/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

YGEIINI DIATROFI-DIAITA - Σελίδα 7 Empty Απ: YGEIINI DIATROFI-DIAITA

Δημοσίευση από ninette Δευ Ιουλ 12, 2010 8:20 am

παρακολουθω ενα θεμα σε ενα αλλο φορουμ τον τελευταιο καιρο καθαρα απο περιεργεια. κατι κοπελες κανουνε μια χημικη διαιτα του στυλ, 3 μερες μονο κρεας, 3 μερες ρυζι, μετα 3 μερες τονο, 1 μερα πατατες και παει λεγοντας. α, την τελευταια μερα της διαιτας τρως και καλα ολη μερα μια τουρτα. και καλα με αυτη τη διαιτα σε καμια 20αρια μερες χανεις 20 κιλα. φυσικα, καμια τους δεν εχει χασει 20, χανουνε 2-3, 5-6 και ταλαιπωρουνται, ζαλιζονται, τη χαλανε, την ξαναξεκινανε και παλι απο την αρχη. μια μερα μαλιστα, εχουνε να φανε πατατες τηγανητες και λεει μια, εφαγα 5 κιλα πατατες και μετα πηρα κιλα, γιατι; (ελα ντε...)

και σκεφτομαι: εφοσον ειναι διατεθειμενες να στερηθουν για να χασουν κιλα και να τρωνε μονο μοσχαρια για 3 μερες και παει λεγοντας, γιατι ρε γμτ δεν κανουνε μια διαιτα νορμαλ, να τρωνε απο ολα αλλα λιγο, να πανε σε εναν διαιτολογο αν δεν μπορουνε μονες τους, μονο τρωνε αηδιες που σιγουρα θα καταστρεψουν την υγεια τους; τοσο δυσκολο ειναι να το καταλαβουν; εσεις ξερετε ανθρωπους που να κανουνε εξτρημ διαιτες που κανουνε κρα πως δε δουλευουνε και πως ειναι επικινδυνες; με τι λογικη τις κανουνε;
ninette
ninette

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 5148
Ηλικία : 33
Registration date : 21/07/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

YGEIINI DIATROFI-DIAITA - Σελίδα 7 Empty Απ: YGEIINI DIATROFI-DIAITA

Δημοσίευση από silk Δευ Ιουλ 12, 2010 10:07 am

γιατι ολα αυτα ειναι ωραια που εχει η διαιτα! ολα ειναι νοστιμα
αλλα φαινεται τοσο χαζη...ακου την τελευταια μερα μια τουρτα.
οι κανονικες διαιτες ειναι ανοστες..
silk
silk

Αριθμός μηνυμάτων : 3062
Registration date : 23/07/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

YGEIINI DIATROFI-DIAITA - Σελίδα 7 Empty Απ: YGEIINI DIATROFI-DIAITA

Δημοσίευση από resident Δευ Ιουλ 12, 2010 10:14 am

ninette έγραψε:εσεις ξερετε ανθρωπους που να κανουνε εξτρημ διαιτες που κανουνε κρα πως δε δουλευουνε και πως ειναι επικινδυνες; με τι λογικη τις κανουνε;
πολυς κοσμος θελει μια διαιτα εξπρες για να χασει κιλα χωρις προσπαθεια σε λιγο χρονο.Φυσικα θαυματα δε γινονται και το μονο που καταφερνουν ειναι να καταστρεψουν το μεταβολισμο τους.Πριν καναδυο χρονια η κουμπαρα μου εκανε διαιτα με διαιτολογο κι εχασε 15 περιπου κιλα.Ολα μια χαρα,αλλα μετα απο καιρο τα ξαναπηρε γιατι δεν προσεχε.Θα γινοταν νονα κι ηθελε να βαλει ενα κοστουμι που ειχε.Πηρε λοιπον μια διαιτα ,και καλα απο διασημο διαιτολογο της Αθηνας ,κι αρχισε να την κανει.Ηταν για δεκα μερες και καθε δυο-τρεις μερες αλλαζε το μενου.Δεν θυμαμαι ακριβως αλλα ηταν του στυλ: πρωινο πεντε ασπραδια αυγων και σαλατικο,μεσημερι φιλετο και απογευμα σαλατα.Αλλες μερες ειχε φρουτα,γενικα δεν υπηρχε τιποτα νορμαλ.Την εκανε μερικες μερες,δεν εχασε τιποτα και τελικα πηγε και πηρε καινουριο κοστουμι!
Μια αλλη γνωστη μου ηταν εγκυος και πηρε 30 κιλα.Γενικα ηταν παντα κανονικη προς αδυνατη.Γεννησε πριν 4 μηνες,εχασε ολα τα κιλα,αντε να της εμειναν 2-3 αλλα φυσικα τα τζην της δεν της κλεινουν τωρα γιατι εχει χαλαρωσει η κοιλια κι εχει ανοιξει η περιφερεια.Μου δειχνει τις προαλλες μια διαιτα του ινστιτουτου max planca!!Φυσικα τετοιο πραγμα δεν υπαρχει,της εξηγησα πως το max planca ασχολειται με θεματα φυσικης.Εν τω μεταξυ εχει σπουδασει σε παραϊατρικο τει και δουλευει σε νοσοκομειο.Θα επρεπε να ξερει τουλαχιστον οτι αυτες οι διαιτες δεν εχουν καμια σχεση με σωστη διατροφη,αλλα μες στην απελπισια της να κλεισει το τζην θα εφτανε ακομα και σε πληρη αποχη απο το φαγητο.Η διαιτα ειχε μονο δυο γευματα τη μερα του στυλ φιλετο/ψαρι/κοτοπουλο και σαλατα ή ομελεττα μονο με ασπραδια(πολυ δημοφιλες τελικα το πιατο αυτο) κι ισχυριζοταν πως ενας που την εκανε εχασε.Λεπτομερεια οτι ο συγκεκριμενος ηταν 150 κιλα οποτε εχασε μερικα κιλα υγρων και νομισε πως κατι εγινε.Της εξηγουσα πως το σωμα θελει χρονο να επανελθει,οτι ειναι φυσικο να μην κλεινει το τζην αλλα αυτη τιποτα,την εχει πιασει τρελα!
resident
resident

Αριθμός μηνυμάτων : 778
Registration date : 05/12/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

YGEIINI DIATROFI-DIAITA - Σελίδα 7 Empty Απ: YGEIINI DIATROFI-DIAITA

Δημοσίευση από Solitaire Δευ Ιουλ 12, 2010 10:24 am

Δεν καταλαβαίνουν ότι χάνουν νερό και όχι λίπος γι'αυτό και τα ξαναπαίρνουν.
Κι εγώ όταν είχα κάνει εγχείρηση αμυγδαλές έχασα μέσα σε μια βδομάδα (από την ημέρα της εγχείρησης) 7 κιλά............... σκετή Ζιζέλ είχα γίνει, έτοιμη για catwalk, μόλις άρχισα να τρώω, τα ξαναπήρα αμέσως.
Solitaire
Solitaire
gossip girl

Αριθμός μηνυμάτων : 1555
Registration date : 01/06/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

YGEIINI DIATROFI-DIAITA - Σελίδα 7 Empty Απ: YGEIINI DIATROFI-DIAITA

Δημοσίευση από ninette Δευ Ιουλ 12, 2010 10:56 am

ααα σολιταιρ μη μου λες τετοια γιατι τωρα με την εγχειρηση εχω μεινει μιση και πολυ χαιρομαι!!

παντως μου κανει εντυπωση γιατι σε αυτο το θρεντ που παρακολουθω, τοσες κοπελες σε 40τοσες σελιδες και ουτε μια δεν εχει χασει τα κιλα που υποσχεται η διαιτα, ολες υποφερουν γιατι τρωνε μονο μια ομαδα τροφης την ημερα και φυσικα πεινανε του κερατα αλλα εκει! επιμενουν! μα ποσο δυσκολο ειναι να σκεφτουνε να πανε σε εναν ειδικο απο το να κανουνε βλακειες που βρισκουνε στο νετ; αφου και με τη μια και με την αλλη διαιτα στερουνται και πεινανε! (εκτος απο τις μερες με τις πατατες και την τουρτα φυσικα Razz )
ninette
ninette

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 5148
Ηλικία : 33
Registration date : 21/07/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

YGEIINI DIATROFI-DIAITA - Σελίδα 7 Empty Απ: YGEIINI DIATROFI-DIAITA

Δημοσίευση από Invisible Δευ Ιουλ 12, 2010 11:01 am

Eγω παντως δεν θα μπορουσα με τιποτα να φαω μονο μια τουρτα ολη τη μερα. Θα αναγουλιαζα απο τη ζαχαρη. Θα ηθελα να ηξερα ποιοι βγαζουν τετοιες "διαιτες"..
Invisible
Invisible
azax...τα κανει αορατα

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 3178
Ηλικία : 38
Ασχολίες : Το επαγγελμα του Ηρωδη!
Registration date : 24/07/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

YGEIINI DIATROFI-DIAITA - Σελίδα 7 Empty Απ: YGEIINI DIATROFI-DIAITA

Δημοσίευση από Solitaire Δευ Ιουλ 12, 2010 4:17 pm

ninette έγραψε: μα ποσο δυσκολο ειναι να σκεφτουνε να πανε σε εναν ειδικο απο το να κανουνε βλακειες που βρισκουνε στο νετ; αφου και με τη μια και με την αλλη διαιτα στερουνται και πεινανε! (εκτος απο τις μερες με τις πατατες και την τουρτα φυσικα Razz )

γιατί θέλουν να τα χάσουν γρήγορα και χωρίς κόπο, πράγμα αδύνατο όταν κάνεις μια σωστή δίαιτα στην οποία πρέπει να χάνεις 1-2 κιλά το μήνα....που σημαίνει ότι χάνεις το λίπος και όχι το νερό του σώματός σου.
Σε όλα τα δημόσια νοσοκομεία υπάρχει διαιτολογικό τμήμα και εκεί θα σου δώσουν τις κατάλληλες συμβουλές και διατροφή για να χάσεις τα κιλά και να μείνουν χαμένα, στο Τζάνειο που είχα πάει ήταν μια χαρά (όχι για μένα.....προς Θεού τι να χάσω η δόλια...........ο δικός μου πρέπει να χάσει καμιά 20αριά κιλά).
Solitaire
Solitaire
gossip girl

Αριθμός μηνυμάτων : 1555
Registration date : 01/06/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

YGEIINI DIATROFI-DIAITA - Σελίδα 7 Empty Απ: YGEIINI DIATROFI-DIAITA

Δημοσίευση από Επισκέπτ Τετ Ιουλ 21, 2010 4:00 pm

egw xerw pws opoios 8elei sovara n apallagei apo ta peritta tou kila ,me upeu8ino tropo k xwris n vlapsei ton metavolismo t k t swma tou kanei isorropimeni diatrofi ka8orismenwn 8ermidwn ,mesogeiakou typou.Metro k poikilia !

Επισκέπτ
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

YGEIINI DIATROFI-DIAITA - Σελίδα 7 Empty Απ: YGEIINI DIATROFI-DIAITA

Δημοσίευση από ninette Τετ Ιουλ 21, 2010 5:43 pm

natasa_kav έγραψε:egw xerw pws opoios 8elei sovara n apallagei apo ta peritta tou kila ,me upeu8ino tropo k xwris n vlapsei ton metavolismo t k t swma tou kanei isorropimeni diatrofi ka8orismenwn 8ermidwn ,mesogeiakou typou.Metro k poikilia !


σωστη η νατασα! καλωσηρθες κιολας Smile
ninette
ninette

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 5148
Ηλικία : 33
Registration date : 21/07/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

YGEIINI DIATROFI-DIAITA - Σελίδα 7 Empty Απ: YGEIINI DIATROFI-DIAITA

Δημοσίευση από marmite Τετ Ιουλ 21, 2010 8:00 pm

breath in, breath out...
marmite
marmite

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 3838
Ηλικία : 31
Registration date : 21/07/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

YGEIINI DIATROFI-DIAITA - Σελίδα 7 Empty ...

Δημοσίευση από μεραντα Σαβ Ιουλ 24, 2010 5:24 pm

εγω παλι ειμαι της αποψης: "περι ορεξεως ουδεις λογος", παρολα αυτα συμφωνω με την αποψη σου.
μεραντα
μεραντα

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 198
Ηλικία : 38
Τόπος : Ξανθη
Ασχολίες : περπατημα, ποδηλασια, διαβασμα, μαγειρεμα
Registration date : 24/05/2010

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 7 από 8 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης