Be-politan
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Ta skatopaida!

+6
silk
modesty_blaise
iguanna
ninette
taso$_G
AngelWitch
10 απαντήσεις

Σελίδα 2 από 3 Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Ta skatopaida! - Σελίδα 2 Empty Απ: Ta skatopaida!

Δημοσίευση από taso$_G Δευ Οκτ 27, 2008 10:33 am

Σχολές γονέων είπαμε ότι χρειάζονται μπας και ξεστραβωθούν και μάθουν και τίποτα περί παιδαγωγικής αλλά μπα....
taso$_G
taso$_G
Κόντρα στο ρεύμα
Κόντρα στο ρεύμα

Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 3573
Registration date : 10/05/2007

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ta skatopaida! - Σελίδα 2 Empty Απ: Ta skatopaida!

Δημοσίευση από silk Δευ Οκτ 27, 2008 10:36 am

το παιδι μου θα γεννηθει με ΕΠΙΠΕΔΟ. Επίσης δε με νοιαζει και πολυ για την ευγενεια των αλλων παιδιων. Αυτο ας απασχολει τους γονεις τους. Κι εγω ημουν ησυχη..αλλα ετσι ειναι η εφηβεια. Πως να το κανουμε. Μετα πηζει το μυαλο. Δε γινεται να καθεται το 15χρονο σα παναγιτσα. Αν το δω θα υποθεσω πως εχει ψυχολογικα :p
silk
silk

Αριθμός μηνυμάτων : 3062
Registration date : 23/07/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ta skatopaida! - Σελίδα 2 Empty Απ: Ta skatopaida!

Δημοσίευση από airstrumfita Δευ Οκτ 27, 2008 10:36 am

761 εμενα μεχρι τωρα τετοιες υπερβολες δε μου χουν τυχει.το σαββατο ειχα παει σινεμα κι εγω με τη παρεα μου και ειχε την απιστευτη πιτσιρικαρια και λεγαμε μεταξυ μας τι στο καλο θελουμε εδω μεσα σαββατο βραδυ με τα μικρα αλλα ειλικρινα αυτοι που ακουγονταν στην αιθουσα ηταν κατι βλαμμενα πισω μας και ηταν ανω των 25.απλα νομιζω πως πιανετε τ ακρα παντα.σαφεστατα και υπαρχουν παιδακια καφροι η σκατοπαιδα οπως λετε αλλα δεν ειναι ολα ετσι.θεωρω πως η μεριδα που περιγραφεται ειμαι μικρη.τι να πω βεβαια? μπορει και να ζω σε αλλη χωρα η σε αλλο πλανητη κιολας.
airstrumfita
airstrumfita

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 5378
Ηλικία : 33
Registration date : 21/07/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ta skatopaida! - Σελίδα 2 Empty Απ: Ta skatopaida!

Δημοσίευση από taso$_G Δευ Οκτ 27, 2008 10:38 am

airstrumfita έγραψε: μπορει και να ζω  σε αλλο πλανητη κιολας.
Ta skatopaida! - Σελίδα 2 401856 Ta skatopaida! - Σελίδα 2 401856 Ta skatopaida! - Σελίδα 2 401856 Ta skatopaida! - Σελίδα 2 401856 
taso$_G
taso$_G
Κόντρα στο ρεύμα
Κόντρα στο ρεύμα

Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 3573
Registration date : 10/05/2007

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ta skatopaida! - Σελίδα 2 Empty Απ: Ta skatopaida!

Δημοσίευση από Επισκέπτ Δευ Οκτ 27, 2008 10:45 am

silk έγραψε:το παιδι μου θα γεννηθει με ΕΠΙΠΕΔΟ. Επίσης δε με νοιαζει και πολυ για την ευγενεια των αλλων παιδιων. Αυτο ας απασχολει τους γονεις τους. Κι εγω ημουν ησυχη..αλλα ετσι ειναι η εφηβεια. Πως να το κανουμε. Μετα πηζει το μυαλο. Δε γινεται να καθεται το 15χρονο σα παναγιτσα. Αν το δω θα υποθεσω πως εχει ψυχολογικα :p
Kανένα παιδί δεν ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ με κανένα επίπεδο. Οι γονείς είναι υπεύθυνοι για τη δημιουργία επιπέδου.
Και δεν είπα πουθενά να κάθεται σαν παναγίτσα. Αλλά πρέπει να μάθει από μικρός να σέβεται κάποιους κανόνες καλής συμπεριφοράς και, κατ'επέκτασιν, να σέβεται και το συνάνθρωπό του. Αν δεν το μάθει μικρός, δεν θα του έρθει μετά η επιφοίτηση του Αγίου Πνεύματος.

Επισκέπτ
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ta skatopaida! - Σελίδα 2 Empty Απ: Ta skatopaida!

Δημοσίευση από airstrumfita Δευ Οκτ 27, 2008 10:46 am

και ξαναλεω 761 τα παιδια-τερατα για τα οποια συζητατε εγω γιατι δε τα εχω συναντησει? μηπως εισαστε υπερβολικοι?
airstrumfita
airstrumfita

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 5378
Ηλικία : 33
Registration date : 21/07/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ta skatopaida! - Σελίδα 2 Empty Απ: Ta skatopaida!

Δημοσίευση από Επισκέπτ Δευ Οκτ 27, 2008 10:48 am

Είναι το παιδάκι που τσιρίζει στην καφετέρια που πίνεις τον καφέ σου και η μάνα του δεν του λέει τίποτα. Αυτό το παιδάκι θα γίνει ο έφηβος που θα σε ενοχλεί στο σινεμά και ο ενήλικας που θα βάζει τη μουσική στη διαπασών στις 3 το μεσημέρι, που θα θες να κοιμηθείς.
Εγώ γιατί βλέπω πολλά τέτοια παιδιά;

Επισκέπτ
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ta skatopaida! - Σελίδα 2 Empty Απ: Ta skatopaida!

Δημοσίευση από xnoudaki Δευ Οκτ 27, 2008 10:49 am

emeis pantos sta niata mas,kaname malakies,alla otan mas kanan paratirisi,to vouloname,ta simerina niata,den exoun katholou sevasmo.ok,atithaso niato eisai,alla o sevasmos,mathainetai apo to spiti.i kafrila exei ena orio.siga min mou xalane emena ti vradia 10 ilithia,kai na skeftomai ki apo pano:xareite tora tin kafrila sas giati se 10 xronia tha tin agnanteuete me to tagier kai to laptop paramasxala!!!!imarton igu! Razz 
xnoudaki
xnoudaki
arapis

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 3201
Ηλικία : 32
Registration date : 28/07/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ta skatopaida! - Σελίδα 2 Empty Απ: Ta skatopaida!

Δημοσίευση από airstrumfita Δευ Οκτ 27, 2008 10:50 am

εγω τετοια παιδακια εχω δει μικρα(5,6 το πολυ 7 χρονων) γι αυτη την ηλικια μιλαμε? γιατι θεωρω απιθανο να μιλαει για τετοια παιδια η ειντζελ.αυτα δε πανε σινεμα(εκτος των παιδικων ταινιων ετσι) εκτος κι αν αλλαξε κι αυτο κι εχω μεινει πισω.
airstrumfita
airstrumfita

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 5378
Ηλικία : 33
Registration date : 21/07/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ta skatopaida! - Σελίδα 2 Empty Απ: Ta skatopaida!

Δημοσίευση από Επισκέπτ Δευ Οκτ 27, 2008 10:50 am

Εντωμεταξύ, πάντα θα υπάρχουν δεκαπεντάχρονα στον κόσμο. Με αυτή τη λογική, δεν θα δούμε ποτέ μια ταινία με ησυχία. Razz

Επισκέπτ
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ta skatopaida! - Σελίδα 2 Empty Απ: Ta skatopaida!

Δημοσίευση από Επισκέπτ Δευ Οκτ 27, 2008 10:51 am

airstrumfita έγραψε:εγω τετοια παιδακια εχω δει μικρα(5,6 το πολυ 7 χρονων) γι αυτη την ηλικια μιλαμε?
Aπό αυτές τις ηλικίες ξεκινάει το πρόβλημα και μετά διαιωνίζεται.

Επισκέπτ
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ta skatopaida! - Σελίδα 2 Empty Απ: Ta skatopaida!

Δημοσίευση από airstrumfita Δευ Οκτ 27, 2008 10:52 am

maintanos έγραψε:emeis pantos sta niata mas,kaname malakies,alla otan mas kanan paratirisi,to vouloname,ta simerina niata,den exoun katholou sevasmo.

χαχαχαχαχαχαχ ρε συ ενα θα σου πω...οταν καναμε καμια βλακεια ενα μονο βλεμμα της μανας μου εφτανε για να παλουκωθουμε στη θεση μας χαχαχαχαχαχαχαχαχ ακομη και τωρα οταν ριχνει αυτο το δολοφονικο βλεμμα παει να παει σκασε δε σε παιρνει αλλο χαχαχαχαχαχαχαχαχ  

το βλεμμα αυτο το χω κι εγω και η αδερφη μου Ta skatopaida! - Σελίδα 2 Icon_redface
airstrumfita
airstrumfita

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 5378
Ηλικία : 33
Registration date : 21/07/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ta skatopaida! - Σελίδα 2 Empty Απ: Ta skatopaida!

Δημοσίευση από airstrumfita Δευ Οκτ 27, 2008 10:53 am

761 έγραψε:Aπό αυτές τις ηλικίες ξεκινάει το πρόβλημα και μετά διαιωνίζεται.

η λυση ειναι μια τοτε.....ηρωδης Ta skatopaida! - Σελίδα 2 401856 
airstrumfita
airstrumfita

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 5378
Ηλικία : 33
Registration date : 21/07/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ta skatopaida! - Σελίδα 2 Empty Απ: Ta skatopaida!

Δημοσίευση από silk Δευ Οκτ 27, 2008 10:54 am

761 έγραψε:Kανένα παιδί δεν ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ με κανένα επίπεδο. Οι γονείς είναι υπεύθυνοι για τη δημιουργία επιπέδου.
εμενα θα ειναι καταπληκτικο γιατι θα παρει απο το σπανιο DNA μου Ta skatopaida! - Σελίδα 2 264740
silk
silk

Αριθμός μηνυμάτων : 3062
Registration date : 23/07/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ta skatopaida! - Σελίδα 2 Empty Απ: Ta skatopaida!

Δημοσίευση από Επισκέπτ Δευ Οκτ 27, 2008 10:59 am

airstrumfita έγραψε:η λυση ειναι μια τοτε.....ηρωδης Ta skatopaida! - Σελίδα 2 401856 
Aυτό κατάλαβες;........................

Επισκέπτ
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ta skatopaida! - Σελίδα 2 Empty Απ: Ta skatopaida!

Δημοσίευση από xnoudaki Δευ Οκτ 27, 2008 10:59 am

axaxa nai air,oxi mono i mama,alla kai sto sxolio,kai sto leoforeio,xezomastan apano mas...tora epikratei poly i apopsi "se grafo sta tetoia mou!"

aaaa ti thymithika,enas filos mou,pigaine frontistirio me mia symmathitria mas,kai sto leoforeio den eixe thesi,kai ekatse apano tou,kai tin kratouse aggalia,alla den ta'xan,mpainei enas papas,kai arxise,den ntrepeste gaidouria bla bla bla,xaxxaxa kai afou ta paidia tou lene ti les anthrope mou pas kala,i kopela troei xastouki apo ton papa!!!!xxaxaxaxaxa aksexasto peristatiko!oute to 1920 na eixa gennithei!
xnoudaki
xnoudaki
arapis

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 3201
Ηλικία : 32
Registration date : 28/07/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ta skatopaida! - Σελίδα 2 Empty Απ: Ta skatopaida!

Δημοσίευση από silk Δευ Οκτ 27, 2008 11:02 am

ωραιος ο παπας..ειχε και βιτσια..βρε αντε απο εκει ζωα..Ta skatopaida! - Σελίδα 2 52479 Ta skatopaida! - Σελίδα 2 52479
silk
silk

Αριθμός μηνυμάτων : 3062
Registration date : 23/07/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ta skatopaida! - Σελίδα 2 Empty Απ: Ta skatopaida!

Δημοσίευση από airstrumfita Δευ Οκτ 27, 2008 11:09 am

ειχα γραψει ενα κατεβατο και με πεταξε η μπουρδααααα Evil or Very Mad


για τον ηρωδη πλακα εκανα 761. θα ξαναγραψω την απαντηση αργοτερα.
airstrumfita
airstrumfita

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 5378
Ηλικία : 33
Registration date : 21/07/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ta skatopaida! - Σελίδα 2 Empty Απ: Ta skatopaida!

Δημοσίευση από Επισκέπτ Δευ Οκτ 27, 2008 11:12 am

ΟΚ, δεκτόν. Ta skatopaida! - Σελίδα 2 264740

Επισκέπτ
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ta skatopaida! - Σελίδα 2 Empty Απ: Ta skatopaida!

Δημοσίευση από boufla Δευ Οκτ 27, 2008 11:20 am

lol me ton papa................xaaxaxaxaxax
boufla
boufla

Αριθμός μηνυμάτων : 2302
Registration date : 23/07/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ta skatopaida! - Σελίδα 2 Empty Απ: Ta skatopaida!

Δημοσίευση από Επισκέπτ Δευ Οκτ 27, 2008 11:29 am

Ego tha toy ekana minisi toy tragopapa kai tha kerdiza kiolas.

Επισκέπτ
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ta skatopaida! - Σελίδα 2 Empty Απ: Ta skatopaida!

Δημοσίευση από airstrumfita Δευ Οκτ 27, 2008 11:54 am

AngelWitch έγραψε:allo peristatiko. Proxthes to brady kathontan 2 pistirikia se ena pezouli pou einai ejo apo to spiti mou. Ta eida molis erxomouna. kanan epeidijh sto poso kala hjeran na brizoun kai na xaskarizoun. Alla den me peiraje auto.
Thn epomenh to proi ta skoupidia tous, ta pothria apo ton kafe kai ta xartia apo ta mpiskota, sokolates htan afhmena sto pezouli. kai o kados aporimaton htan 30 metra pio pera!

Bariontousan na kanoun 2 bhmata na petajoun na skoupidia tous?

Mhpos oi kainourioi neoellhnes ginontai trisxeiroteroi ap oti oi goneis mas h emeis?
Na mh miliso pou genika den sebontai tipota kai kanena. an arxiso na leo tha thumitho apeira peristatika. An perimenei auth h xora na dei kaluteres meres... Pragmatika skatopaida! Ti allo na po! Dustuxos elaxistous efhbous tha do na jexorizoun apo to soro!


τωρα διαβασα αυτο δε το χα δει!! συγνωμη ρε ειντζελ αλλα οι εφηβοι αφηνουν σκουπιδια??? καλε ο εισπρακτορας στο λεωφορειο μαζευει τα εισιτηρια και μολις ανοιγει η πορτα τσουπ τα πεταει εξω και το καλαθακι ειναι στο αριστερο του χερι!!! τι λεμε τωρα? ο εφηβος οτι βλεπει κι οτι του μαθαινουν κανει. εδω περπαταω στο δρομο και βλεπω το ατομο του δημου που σκουπιζει το δρομο και μαζευει τα χαρτακια τα κουτακια τ αποτσιγαρα και περνανε διπλα τους και πετανε κατω το κουτι απο τα τσιγαρα (αυτο γινεται συνεχεια ομως ετσι? ειτε τσιχλοκουτο,ειτε χαρτακια,ειτε τσιγαροπακετο). εμεις οι ελληνες ειμαστε ετσι σα λαος του ελα μωρε και τι εγινε? σιγα τ αυγα.αυτη η νοοτροπια μπορει ν αλλαξει ποτε αραγε? εμενα αυτο μ ενδιαφερει γιατι ετσι οπως ειναι τωρα ειλικρινα αναρωτιεμαι αν θα θελα να φερω ενα παιδι στο κοσμο.

καλα δεν ειναι μονο αυτο που με κανει κι αναρωτιεμαι αλλα τελος παντων ενα απο τα πολλα
airstrumfita
airstrumfita

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 5378
Ηλικία : 33
Registration date : 21/07/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ta skatopaida! - Σελίδα 2 Empty Απ: Ta skatopaida!

Δημοσίευση από Mary Δευ Οκτ 27, 2008 1:41 pm

Egw de nomizw pws ola ta paidia einai skatopaida. Yparxoun polloi efhvoi idiaitera aksiologoi
Mary
Mary

Αριθμός μηνυμάτων : 1417
Τόπος : Athens and Dublin
Registration date : 21/07/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ta skatopaida! - Σελίδα 2 Empty Απ: Ta skatopaida!

Δημοσίευση από ninette Δευ Οκτ 27, 2008 3:40 pm

σαφως και υπαρχουν. Αλλα αυτο το ποστ ειναι για τα κωλοπαιδα που δεν εχουν κανενα σεβασμο και μας τη σπανε Razz
ninette
ninette

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 5148
Ηλικία : 33
Registration date : 21/07/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ta skatopaida! - Σελίδα 2 Empty Απ: Ta skatopaida!

Δημοσίευση από AngelWitch Δευ Οκτ 27, 2008 8:32 pm

loipon pragmatika mou th dinoun afantasta oi anthropoi eite efhboi eite megaloi pou den exoun sunaistish toy topou kai tou xronou. Pragmatika den yparxei nohma na pas cinema kai na mh deis thn tainia. Alla an esu eisai malakas ti sou ftaiei o allos pou plhrose gia na th dei? Mporousane na pane se mia plateia kai na kanoun ton kako xamo tous!

Ego den gelao katholou gia ta kazantia tous.
San efhbh? Hmoun atithash ki ego. Kukloforousa me all black metal look kai ekana parea me thn "alhteia" sto lukeio kai oxi me tous "kathosprepei". Parallhla omos ejakolouthousa na eimai futo sto sxoleio, na leo oxi sto kapnisma giati den to theorousa magia kai an kai uphrxan fhmes oti ena paidi pou ekana ekeinh thn periodo parea epairne narkotika, oudepote phra. Diladi toso duskolo einai na jexorisoun kapoioi anthropoi 2 gaidaron axura?
AngelWitch
AngelWitch

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 2496
Ηλικία : 43
Τόπος : dreamland!!!
Ασχολίες : ypnos!
Registration date : 21/07/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 2 από 3 Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης