Be-politan
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Fashion Police!!

+16
Kakos Lykos
Depi
tsouXtra
silk
xnoudaki
mrs2be
modesty_blaise
Bob
taso$_G
myrtoutsiko
boufla
Invisible
ninette
diaki
kourkoubini
airstrumfita
20 απαντήσεις

Σελίδα 3 από 5 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Fashion Police!! - Σελίδα 3 Empty Απ: Fashion Police!!

Δημοσίευση από xnoudaki Δευ Οκτ 12, 2009 9:20 am

marmite έγραψε:λοιπόν ΣΤΑΥΡΩΣΤΕ ΜΕ! φοράω κολάν χωρίς μπλουζοφόρεμα!!!! Κράξτε με λοιπόν! Τον χειμωνα φοράω μαύρο και καφέ κολάν με μακριά πουλοβεράκια από πάνω και μπότες. Οκ, τα πουλόβερ καλύπτουν τον κώλο αλλά ίσα ίσα. γιατί δεν σας αρέσει? εγώ το έχω καταβολευτεί αυτό το ντύσιμο. Και όχι, ΔΕΝ φεγγίζει το κολάν ρε παιδιά! Είναι χοντρό δεν φαίνεται το μπούτι από μέσα!

mia xara mou akougesai esy!
xnoudaki
xnoudaki
arapis

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 3201
Ηλικία : 32
Registration date : 28/07/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Fashion Police!! - Σελίδα 3 Empty Απ: Fashion Police!!

Δημοσίευση από silk Δευ Οκτ 12, 2009 9:51 am

Koλαν με γοβα να φαινεται το κου ντε πιε ειναι καπως..μου θυμιζει εποχες που η λαιδυ Αντζυ ηταν ακομα αξυριστη...
silk
silk

Αριθμός μηνυμάτων : 3062
Registration date : 23/07/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Fashion Police!! - Σελίδα 3 Empty Απ: Fashion Police!!

Δημοσίευση από tsouXtra Δευ Οκτ 12, 2009 12:24 pm

kala prosopika to kolan xoris kati makri apo pano, mou thimizei ligo XENA, the warrior princess.

kapote, sta 18 mou, to forousa me blouzitsa k mpotes. alla ayto itan centuries ago. tha elega oti i moda mallon allakse kapote...

tsouXtra

Αριθμός μηνυμάτων : 3260
Registration date : 27/07/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Fashion Police!! - Σελίδα 3 Empty Απ: Fashion Police!!

Δημοσίευση από xnoudaki Δευ Οκτ 12, 2009 12:26 pm

Fashion Police!! - Σελίδα 3 LolFashion Police!! - Σελίδα 3 LolFashion Police!! - Σελίδα 3 LolFashion Police!! - Σελίδα 3 LolFashion Police!! - Σελίδα 3 LolFashion Police!! - Σελίδα 3 LolFashion Police!! - Σελίδα 3 LolFashion Police!! - Σελίδα 3 Lol

pethaino gia ti foto ap'tamerica me to xristougenniatiko dentroooo!!!!

axxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaaxxaxa
xnoudaki
xnoudaki
arapis

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 3201
Ηλικία : 32
Registration date : 28/07/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Fashion Police!! - Σελίδα 3 Empty Απ: Fashion Police!!

Δημοσίευση από Depi Δευ Οκτ 19, 2009 10:19 am

ninette έγραψε:χαχαχααχαχαχα! ελα μωρε, σιγα το κραξιμο! Razz εδω η ντεπυ ειπε πως τα φορεματα μου ειναι γυφτεξ επειδη εχουνε λουλουδια Razz
hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh
alitheia petaksa tetoia patata????

isos ena sygkekrimeno na eixe periergo sxedio poly entono kai na mou fanike etsi..diaforetika forematakia sou poy exo dei (photos etc) den mou exoun fanei katholou gyfte isa isa to style sou mou aresei poly!
Syggnomi an eipa tetoio pragma...den to ennoousa etsi... Fashion Police!! - Σελίδα 3 Icon_redface  malakia moy.
Depi
Depi
Φουσκομαγουλομαμά

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1604
Ηλικία : 42
Τόπος : χρυσό κλουβί
Ασχολίες : οι τρελλές του κλουβιού
Χιούμορ : όξω από το κλουβί
Registration date : 21/07/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Fashion Police!! - Σελίδα 3 Empty ...

Δημοσίευση από ninette Δευ Οκτ 19, 2009 10:58 am

σιγα μαρη Razz λες και παρεξηγησα! γουστα ειναι αυτα! Very Happy
ninette
ninette

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 5148
Ηλικία : 33
Registration date : 21/07/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Fashion Police!! - Σελίδα 3 Empty Απ: Fashion Police!!

Δημοσίευση από diaki Τετ Απρ 21, 2010 9:56 am

ninette έγραψε:οι μποτες, ειδικα σημερα φοριουνται νομιζω, αλλα καλου κακου απο βδομαδα αστες στην ντουλαπα. κι οποια παρει καλοκαιρινες μποτες θα τη μαστιγωσω!! Fashion Police!! - Σελίδα 3 60939
pwwwwwwwpw autes tis prwines tis prowthoun para polu! Einai apaisies! Eida kai kapoies trupites ws to gonato pou katw einai kanonikes sa mpalarines xwris trupes kai apo ton astragalo kai panw sa sourwtiri. Mpliaks! Aresei se kamia auto?
diaki
diaki
Παντέλενα

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4040
Ηλικία : 35
Registration date : 21/07/2008

http://xavale.to-relax.net

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Fashion Police!! - Σελίδα 3 Empty Μπαζα

Δημοσίευση από boufla Δευ Ιουλ 19, 2010 10:11 am

εχω βαρεθει να βλεπω μπαζα. τα απολυτα μπαζα.

καλα τωρα σοβαρα, ειναι ντυσιμο αυτο και στυλ για πρωι δευτερας?

πηγα για ψωνια σημερα στις σερρες. ρε παιδια.... ρε παιδια....

που τα βρισκουν αυτα που φορανε. πως βγαινουν ετσι εξω. σαν καραπουταναρες ειναι ολες.

και οι αλλες ειναι σαν λαθρομεταναστες.

εχω αηδιασει,ειλικρινα μονο η νεολαια ντυνεται ομορφα. μεχρι τα 17 ολα τα παιδια ειναι φυσιολογικοτατα. μετα τι σκατα παθαινουν?

που πας κυρα μου, πρωι πρωι με τα κοκκινα βαμμενα νυχια? εισαι σχεδον 50. και αντε αν ειχες ενα στυλ θα ελεγα κυρια. ομως εκεινα τα απαισια κακοφορμισμενα δαχτυλα που τα εχεις στενεψει σε μια πλατφορμα 2 νουμερα μικροτερη και πεταγονται σαν εγκλεισμενοι σε κτιριο που πηρε φωτια απο τα παραθυρα, ΔΕΝ ειναι ομορφα!

βαλε ενα φλατ καλη μου κυρια, ενα ορθοπεδικο παπουτσι.για ψωνια πας, με την κορη σου.....ωχ ωχ ωχ

αμ η αλλη με τα γκλαντιατορ πεδιλα με το δεκαποντο τακουνι πρωι πρωι και κυριε ελεησον απο μεσα καλτσον. κανει 40 βαθμους κοπελια!!!! 40!!!! αν θες να βαλεις καλσον , βαλε μπαλαρινα, να μην φαινεται ουυααααα! δεν τις αντεχω αλλο.

αμ η αλλη μερα μεσημερι μαλλι κομμωτηριου, βαψιμο σοβας, παει για καφε με το αξεσουαρ κινητο κολλημενο στο αυτι με το χαιμαλι του να χτυπαει ντραν ντρουν καθως βολταρει ανεμελη με το κολλητο τζιν της και την μπλουζα που γραφει επανω με κεφαλαια γραμματα χρυσα την φιρμα. ισα μωρη χαμουρα...ποια νομιζεις οτι εισαι....


ολες οι σερραιες ειναι μπαζα. χαιρομαι που δεν ειμαι αντρας. τελος
boufla
boufla

Αριθμός μηνυμάτων : 2302
Registration date : 23/07/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Fashion Police!! - Σελίδα 3 Empty Απ: Fashion Police!!

Δημοσίευση από ninette Δευ Ιουλ 19, 2010 10:31 am

χαχαχαχαχα! εγω απο τις σερρες θυμαμαι αυτο που μου ειχες πει για την γκομενα που ηταν για καφε και φορουσε κοκκινο διχτυωτο καλσον. Ο,τι και να πεις τωρα, αυτο δεν ξεπερνιεται με τιποτα!!!

Παντως, για να απαντησω στην ερωτηση σου τι γινεται μετα τα 17 και παθαινουν ολες μεταλλαξη, τελειωνουν το σχολειο και νομιζουν οτι γινονται γυναικες ή μαλλον γυναικαρες και προσπαθουν να ντυνονται αναλογα, εξ ου και τα στυλιστικα λαθη.
ninette
ninette

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 5148
Ηλικία : 33
Registration date : 21/07/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Fashion Police!! - Σελίδα 3 Empty Απ: Fashion Police!!

Δημοσίευση από boufla Δευ Ιουλ 19, 2010 10:36 am

και στην αθηνα ετσι κυκλοφορει ο κοσμος? λες και βγηκε απο το διπλανο μπουρδελο στα κλεφτα για τσιγαρα και ξεχασε να γυρισει γιατι εχει να δει το φως της μερας κανα τριμηνο???
boufla
boufla

Αριθμός μηνυμάτων : 2302
Registration date : 23/07/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Fashion Police!! - Σελίδα 3 Empty Απ: Fashion Police!!

Δημοσίευση από ninette Δευ Ιουλ 19, 2010 10:46 am

εξαρταται την περιοχη. στα δυτικα ναι, ισως οχι τοοοοσο αλλα το προσπαθουνε.

μια φιλη μου απο επαρχια ειχε παθει πλακα οταν την ειχα παει σε ενα μπαζαρ και τα ατομα εκει ηταν πολυ indie και bohemian και alternative και δε συμμαζευεται και μου ειχε πει πως ηταν τα πιο κακοντυμενα ατομα που ειχε δει στη ζωη της. αντιθετως οταν πηγαμε δυτικα βρεθηκε στο στοιχειο της.

ninette
ninette

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 5148
Ηλικία : 33
Registration date : 21/07/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Fashion Police!! - Σελίδα 3 Empty Απ: Fashion Police!!

Δημοσίευση από boufla Δευ Ιουλ 19, 2010 10:51 am

εμενα με ενοχλει η κακογουστια η επιτηδευμενη. και τα ιντι ατομα μπορει να ειναι πολυ κακογουστα και φαινεται αυτο στην υπερβολη και στο ολο ακυρο.

αλλα ρε συ δευτερα πρωι!!! και να φανταστεις οταν βγηκα απο το σπιτι λεω που παω ετσι εγω σημερα, ειχα βαλει ενα στραπλες μπλουζακι φουξ και μια ασπρη φουστα μεχρι το γονατο ετσι καπως φαρδια, καπως φουστανελε, και ασπρη φλατ παντοφλιτσα και λεω ρε μηπως ειμαι πολυ μπουμπουνιερα??? και μετα βγαινω εξω και ενιωθα οτι ειμαι ατημελητη. ενιωσα οτι με κοιτανε περιεργα. σαν να ειμαι ξενη ενα πραγμα.
boufla
boufla

Αριθμός μηνυμάτων : 2302
Registration date : 23/07/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Fashion Police!! - Σελίδα 3 Empty Απ: Fashion Police!!

Δημοσίευση από ninette Δευ Ιουλ 19, 2010 10:58 am

η αληθεια ειναι πως οι σερραιες εχουνε μια α φημη για το ντυσιμο τους
ninette
ninette

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 5148
Ηλικία : 33
Registration date : 21/07/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Fashion Police!! - Σελίδα 3 Empty Απ: Fashion Police!!

Δημοσίευση από boufla Δευ Ιουλ 19, 2010 10:59 am

να τανε μονο για το ντυσιμο...
boufla
boufla

Αριθμός μηνυμάτων : 2302
Registration date : 23/07/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Fashion Police!! - Σελίδα 3 Empty Απ: Fashion Police!!

Δημοσίευση από ninette Δευ Ιουλ 19, 2010 11:03 am

παντως ναι, εννοειται πως και τα ιντι κλπ ντυσιματα μπορει να ειναι κακογουστα. γενικα η υπερβολη χτυπαει ασχημα.

αν θυμηθω κανενα πολυυυ ασχημο ντυσιμο που εχω δει θα σας πω
ninette
ninette

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 5148
Ηλικία : 33
Registration date : 21/07/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Fashion Police!! - Σελίδα 3 Empty Απ: Fashion Police!!

Δημοσίευση από Kakos Lykos Δευ Ιουλ 19, 2010 2:54 pm

boufla έγραψε:εχω βαρεθει να βλεπω μπαζα.
kai gw..................
Kakos Lykos
Kakos Lykos

Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 692
Ηλικία : 34
Τόπος : Fiji
Ασχολίες : I do very bad things.......and i do them very well!!!
Registration date : 30/03/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Fashion Police!! - Σελίδα 3 Empty Απ: Fashion Police!!

Δημοσίευση από vanessa Δευ Ιουλ 19, 2010 4:20 pm

Πάντως να σας πώ την αλήθεια εμένα μου έχει λείψει να δώ στο δρόμο, γυναίκα θηλυκά ντυμένη και με κανένα ρούχο της προκοπής.

Ειλικρινά σας λέω δεν αντέχω άλλο να βλέπω ντύσιμο ρουχαλάκια κουρέλια και παπούτσι κινέζικη αγορά.
Κουρέλι means κακοραμένο ρούχο όσο δεν πάει, άσε που απευθύνονται όλα σε ανορεκτικές φιγούρες.

Απλά παλιά περπάταγα στο δρόμο και έβλεπα κάτι "κυρίες" 40-50 με τα ωραία ταγιεράκια τους, με τα φουστανάκια τους με πουδραρισμένο δέρμα και ωραίο κραγιονάκι. Και δεν ήταν και όλα πανάκριβα...Είχαν στυλ προσωπικό και ωραίο. Και με τα κιλάκια τους που τους έδιναν χάρη.

Τώρα ζούμε σε εποχή αχταρμά...Βλέπεις τις 50άρες να έχουν το ντύσιμο της κόρης τους που είναι 20, και να κρέμονται οι πατσές όξω,τα χέρια απεριποίητα τα πόδια μέσα στον κάλο...
Πέρασε βλέπεις το στυλάκι της 50άρας που είναι αιώνια teenager.

Εγώ βαρέθηκα να το βλέπω αυτό και ειδικότερα κάτι γυναικάρες που τάχουνε και απο τα πολλά γυμναστήρια και λίφτινγκ μοιάζουν με τραβεστί...Όχι ότι έχω τπτ με τους ανθρώπους, καθένας όμως στο είδος τους.
Κατα τη γνώμη μου πιο ωραίο θα ήταν να γεράσουν με την ηλικία τους. Και πολύ θα ήθελα να επανέλθει το πρότυπο της θηλυκής γυναικάρας σε όλες τις ηλικίες.

Και τέρμα τα πλαστικά παπούτσια και ρούχα...Έλεος!
vanessa
vanessa
Αρχηγοντίβα...

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 3417
Ηλικία : 34
Τόπος : Stin kosmara mou...
Ασχολίες : Polla kai diafora
Registration date : 21/07/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Fashion Police!! - Σελίδα 3 Empty Απ: Fashion Police!!

Δημοσίευση από marmite Δευ Ιουλ 19, 2010 6:07 pm

luxia έγραψε:τα περισσότερα είναι ακαλαίσθητα και τα υφάσματά τους άθλια (αυτό δεν ισχύει μόνο για τα κινέζικα...) όμως αν το άτομο έχει γούστο και ξέρει να κάνει επιτυχημένους συνδυασμούς σύμφωνα με τον σωματότυπό του, το αποτέλεσμα δικαιώνει ένα ρούχο αμφίβολης ποιότητας Cool Cool εκεί που δεν παλεύεται με την καμμία, είναι όταν δεν υπάρχει γούστο και επίγνωση της εικόνας που παρουσιάζει προς τα έξω, οπότε οι συνδυασμοί είναι τραγικοί Fashion Police!! - Σελίδα 3 294937 Fashion Police!! - Σελίδα 3 294937
Συμφωνώωωω Fashion Police!! - Σελίδα 3 Icon_flower
Βασικά ποτέ δεν άντεχα τα άτομα που ντύνονται καρακατσουλιό έχοντας ως δικαιολογία την έλλειψη χρημάτων. Αν έχεις γούστο μπορείς να συνδυάσεις μια χαρά και ρούχα από το primark και να φαίνεσαι cool.
marmite
marmite

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 3838
Ηλικία : 31
Registration date : 21/07/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Fashion Police!! - Σελίδα 3 Empty Απ: Fashion Police!!

Δημοσίευση από Invisible Δευ Ιουλ 19, 2010 7:07 pm

Παντως φταιει και η βιομηχανια ρουχων για μενα, αφου λογω φθηνων εργατικων χεριων, τα φτιαχνουν ολα στην Κινα.
Invisible
Invisible
azax...τα κανει αορατα

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 3178
Ηλικία : 38
Ασχολίες : Το επαγγελμα του Ηρωδη!
Registration date : 24/07/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Fashion Police!! - Σελίδα 3 Empty Απ: Fashion Police!!

Δημοσίευση από ninette Δευ Ιουλ 19, 2010 7:24 pm

και απο τα μπερσκα και τον μποζικη μπορεις να ντυθεις ωραιοτατα. μη λεμε βλακειες τωρα! απλα ο περισσοτερος κοσμος δεν εχει γουστο.

βανεσσα δεν ξερω αν συμφωνω μαζι σου για τις 50αρες που νεανιζουν. νομιζω τις προτιμω απο τις 50αρες που νομιζουν πως ειναι γριες του με το να ποδι στον ταφο και ντυνονται με ταγιερ και παντοφλες του φαρμακειου και ξεχνανε να βαψουνε το μαλλι 3 μηνες.
ninette
ninette

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 5148
Ηλικία : 33
Registration date : 21/07/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Fashion Police!! - Σελίδα 3 Empty Απ: Fashion Police!!

Δημοσίευση από marmite Δευ Ιουλ 19, 2010 7:28 pm

Μωρέ καλό είναι να υπάρχει μέτρο πάντα. Δεν χρειάζεται ούτε η 50άρα να είναι σαν μπεμπέκα, ούτε σαν γιαγιάκα της δεκαετίας του '50! Εμένα μ'αρέσουν τα τζινάκια σε αυτές τις ηλικίες και γενικά το σπορ λουκ (άλλωστε το έχει και η μαμά μου), χωρίς όμως να μπεμπεκίζει. Είναι το στυλ της ρε παιδί μου πιο σπορ, δεν φοράει μίνι φούστες στην ηλικία της φυσικά, αλλά τζιν παντελόνια εννοείται!
marmite
marmite

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 3838
Ηλικία : 31
Registration date : 21/07/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Fashion Police!! - Σελίδα 3 Empty Απ: Fashion Police!!

Δημοσίευση από vanessa Δευ Ιουλ 19, 2010 7:51 pm

luxia έγραψε:γενικά ξέκωλα μίνι, skinny jeans, αβυσσαλέα ντεκολτέ, κολλητά κλπ δεν ταιριάζουν με την καμμία σε όσες είναι πάνω απο 40, ανεξάρτητα απο το αν έχουν καλό σώμα... όπως αντίστοιχα σε μια 18χρονη δεν ταιριάζει το πολύ κυριλέ ή συντηρητικό ντύσιμο...
Η Luxia με έποιασε!

Αλλά επιμένω πως η ποιότητα των ρούχων έχει γίνει σκατέ ολέ...
vanessa
vanessa
Αρχηγοντίβα...

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 3417
Ηλικία : 34
Τόπος : Stin kosmara mou...
Ασχολίες : Polla kai diafora
Registration date : 21/07/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Fashion Police!! - Σελίδα 3 Empty Απ: Fashion Police!!

Δημοσίευση από Invisible Δευ Ιουλ 19, 2010 8:32 pm

Εμενα η μανα μου οτι και να βαλει θα ειναι μια θεα Fashion Police!! - Σελίδα 3 264740 Fashion Police!! - Σελίδα 3 Icon_razz
Invisible
Invisible
azax...τα κανει αορατα

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 3178
Ηλικία : 38
Ασχολίες : Το επαγγελμα του Ηρωδη!
Registration date : 24/07/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Fashion Police!! - Σελίδα 3 Empty Απ: Fashion Police!!

Δημοσίευση από resident Δευ Ιουλ 19, 2010 10:51 pm

καλσον τετοια εποχη;;;;;;;;;; εννοεις καλτσακι που καλυπτει μονο το κατω μερος του ποδιου; ή καλσον κανονικο; και τα δυο βεβαια ειναι απαραδεκτα με σανδαλι
resident
resident

Αριθμός μηνυμάτων : 778
Registration date : 05/12/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Fashion Police!! - Σελίδα 3 Empty Απ: Fashion Police!!

Δημοσίευση από Kakos Lykos Τρι Ιουλ 20, 2010 5:51 am

luxia έγραψε:αντίστοιχα σε μια 18χρονη δεν ταιριάζει το πολύ κυριλέ ή συντηρητικό ντύσιμο...
me kyrile ntisumo oi 18 xrones einai asfiktika sexyFashion Police!! - Σελίδα 3 68892 Fashion Police!! - Σελίδα 3 68892 Fashion Police!! - Σελίδα 3 68892
Kakos Lykos
Kakos Lykos

Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 692
Ηλικία : 34
Τόπος : Fiji
Ασχολίες : I do very bad things.......and i do them very well!!!
Registration date : 30/03/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 3 από 5 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης