Be-politan
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

troll alert (απο ενδυμασία ύπνου)

+10
resident
Kakos Lykos
taso$_G
Depi
Solitaire
ninette
boufla
vanessa
Invisible
marmite
14 απαντήσεις

Σελίδα 2 από 2 Επιστροφή  1, 2

Πήγαινε κάτω

troll alert (απο ενδυμασία ύπνου) - Σελίδα 2 Empty Απ: troll alert (απο ενδυμασία ύπνου)

Δημοσίευση από vanessa Τρι Σεπ 07, 2010 12:01 pm

Poly baby einai to strigaki. Twra gia t'alla opws niwthei kalytera o kathenas.
Egw den tha emfanizomoun me string brosta se files mou.
vanessa
vanessa
Αρχηγοντίβα...

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 3417
Ηλικία : 34
Τόπος : Stin kosmara mou...
Ασχολίες : Polla kai diafora
Registration date : 21/07/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

troll alert (απο ενδυμασία ύπνου) - Σελίδα 2 Empty Απ: troll alert (απο ενδυμασία ύπνου)

Δημοσίευση από Επισκέπτ Τρι Σεπ 07, 2010 12:10 pm

to theoris proklitiko na eisai ston kanape poy pinete kafe me to string??
an emfanizotane esena mia fili soy etsi, tha tis eleges na valei panteloni?

Επισκέπτ
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

troll alert (απο ενδυμασία ύπνου) - Σελίδα 2 Empty Απ: troll alert (απο ενδυμασία ύπνου)

Δημοσίευση από Kakos Lykos Τρι Σεπ 07, 2010 12:13 pm

sto spiti tou o ka8enas kanei oti goustarei ama 8es na meineis esy me to string kai sou leei i alli oti den tin enoxlei meine alla kai na tin enoxlouse,spiti sou eisai....
Kakos Lykos
Kakos Lykos

Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 692
Ηλικία : 33
Τόπος : Fiji
Ασχολίες : I do very bad things.......and i do them very well!!!
Registration date : 30/03/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

troll alert (απο ενδυμασία ύπνου) - Σελίδα 2 Empty Απ: troll alert (απο ενδυμασία ύπνου)

Δημοσίευση από vanessa Τρι Σεπ 07, 2010 12:14 pm

Όχι θα την άφηνα να κάνει ότι γουστάρει...Δεν με απασχολεί,ούτε και μου φαίνεται κάπως η θέα του κ@λου!
vanessa
vanessa
Αρχηγοντίβα...

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 3417
Ηλικία : 34
Τόπος : Stin kosmara mou...
Ασχολίες : Polla kai diafora
Registration date : 21/07/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

troll alert (απο ενδυμασία ύπνου) - Σελίδα 2 Empty Απ: troll alert (απο ενδυμασία ύπνου)

Δημοσίευση από Επισκέπτ Τρι Σεπ 07, 2010 12:19 pm

ayto tha ekanes vanessa an h koliti soy se ipodexotan me to string? den that tis eleges tpt? tha tin afines na mini me to string tis?

an isoyn stin thesi tis ksenis kopelas, k erxosoyn spiti moy proti fora k me evlepes me to string tha to pareksigoyses? vasika tha kathosoyn na pieis kafe me tin ksaderfi soy k emena poy den me ksereis k poy eimai me to string? h tha moy eleges na valo panteloni. tha to kakoxaraktirizes?


Έχει επεξεργασθεί από τον/την eirhnh20 στις Τρι Σεπ 07, 2010 12:38 pm, 1 φορά

Επισκέπτ
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

troll alert (απο ενδυμασία ύπνου) - Σελίδα 2 Empty Απ: troll alert (απο ενδυμασία ύπνου)

Δημοσίευση από resident Τρι Σεπ 07, 2010 12:26 pm

οταν συγκατοικουσα ετυχε να αλλαξω ρουχα και να με δουν οι δυο συγκατοικοι (κοπελες ,το διευκρινιζω) με τα εσωρουχα.Δεν καθομουν ωστοσο πολλη ωρα ετσι,αλλαζα αμεσως.Αλλο αυτο,κι αλλο να πινεις καφε με το βρακι,ειτε στρινγκ,ειτε βρακα της γιαγιας.Δεν το εχω κανει,δεν ετυχε σε φιλη μου και ναι, θα μου κακοφαινοταν αν το εκανε καποια,ειτε φιλη,ειτε γνωστη.Τα εσωρουχα λεγονται ετσι για καποιο λογο,δεν τα φοραμε για να τα δειξουμε,ουτε για να κανουμε επιδειξη την κορμαρα μας.
resident
resident

Αριθμός μηνυμάτων : 778
Registration date : 05/12/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

troll alert (απο ενδυμασία ύπνου) - Σελίδα 2 Empty Απ: troll alert (απο ενδυμασία ύπνου)

Δημοσίευση από marmite Τρι Σεπ 07, 2010 12:28 pm

ΑΡΕΤΗ??????? troll alert (απο ενδυμασία ύπνου) - Σελίδα 2 Affraid
marmite
marmite

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 3838
Ηλικία : 31
Registration date : 21/07/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

troll alert (απο ενδυμασία ύπνου) - Σελίδα 2 Empty Απ: troll alert (απο ενδυμασία ύπνου)

Δημοσίευση από Depi Τρι Σεπ 07, 2010 12:43 pm

opage opiso mou Satana troll alert (απο ενδυμασία ύπνου) - Σελίδα 2 63538 .....pou tin thymithikes tin anapiri ayti ki esy tora.....
Depi
Depi
Φουσκομαγουλομαμά

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1604
Ηλικία : 42
Τόπος : χρυσό κλουβί
Ασχολίες : οι τρελλές του κλουβιού
Χιούμορ : όξω από το κλουβί
Registration date : 21/07/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

troll alert (απο ενδυμασία ύπνου) - Σελίδα 2 Empty Απ: troll alert (απο ενδυμασία ύπνου)

Δημοσίευση από Kakos Lykos Τρι Σεπ 07, 2010 12:58 pm

eiste polu....polu....de 3erw poia le3i na pw....

De koikloforeite me ta eswrouxa mprosta se allous alla me ta magio eiste ok e?
Kakos Lykos
Kakos Lykos

Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 692
Ηλικία : 33
Τόπος : Fiji
Ασχολίες : I do very bad things.......and i do them very well!!!
Registration date : 30/03/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

troll alert (απο ενδυμασία ύπνου) - Σελίδα 2 Empty Απ: troll alert (απο ενδυμασία ύπνου)

Δημοσίευση από Depi Τρι Σεπ 07, 2010 12:59 pm

allo to magio ki allo to braki......den pas me to braki stin paralia.....pas???????
Depi
Depi
Φουσκομαγουλομαμά

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1604
Ηλικία : 42
Τόπος : χρυσό κλουβί
Ασχολίες : οι τρελλές του κλουβιού
Χιούμορ : όξω από το κλουβί
Registration date : 21/07/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

troll alert (απο ενδυμασία ύπνου) - Σελίδα 2 Empty Απ: troll alert (απο ενδυμασία ύπνου)

Δημοσίευση από Kakos Lykos Τρι Σεπ 07, 2010 1:11 pm

to idio pragma einai.......gt?epeidi exei allo ufasma?
Kakos Lykos
Kakos Lykos

Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 692
Ηλικία : 33
Τόπος : Fiji
Ασχολίες : I do very bad things.......and i do them very well!!!
Registration date : 30/03/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

troll alert (απο ενδυμασία ύπνου) - Σελίδα 2 Empty Απ: troll alert (απο ενδυμασία ύπνου)

Δημοσίευση από Depi Τρι Σεπ 07, 2010 1:27 pm

ki oxi mono Kake Lyke...allo yfasma..den einai toso diafanes..ktl ktl.....tespa...an goustarei na troei kai na pinei kaneis me to braki ego xestika....alla sigoura den tha ithela na pao stin kolliti mou kai na einai me to braki..den ksero..parapaei re paidaki mou...
Depi
Depi
Φουσκομαγουλομαμά

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1604
Ηλικία : 42
Τόπος : χρυσό κλουβί
Ασχολίες : οι τρελλές του κλουβιού
Χιούμορ : όξω από το κλουβί
Registration date : 21/07/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

troll alert (απο ενδυμασία ύπνου) - Σελίδα 2 Empty Απ: troll alert (απο ενδυμασία ύπνου)

Δημοσίευση από ninette Τρι Σεπ 07, 2010 4:25 pm

eirhnh20 έγραψε:h gnomi soy ninette?
esy tha aniges stin fili soy etsi? esy an isoyn stin thesi tis kopelas tha to pareksigoyses an me evlepes me to string?? h an pigenes esy stin fili soy k soy anige me to string tis k den evaze meta panteloni tha tin pareksigoyses?
εγω κυκλοφορω γυμνη εντελως μπροστα σε ολους, με μεγαλωσαν γονεις χιπηδες (ξερεις, δεκαετια του 60 κι ετσι) και ολοι στο σπιτι πιστευουμε πως το γυμνο ειναι φυσιολογικο. οποτε, οποιος και να ανοιξει την πορτα θα με δει τσιτσιδι και δε θα πει και τιποτα γιατι εχει συνηθισει. κανεις δε λεει τιποτα εννοειται, εκτος απο μια φιλη μου που εφερε μια μερα ενα προφιτερολ κι οπως εσκυψα πανω απο το μπωλ να το βαλω σε πιατακια, μπηκε το βυζι μου μεσα στη σοκολατα (ειναι τεραστιο και πολυ στητο) οποτε η φιλεναδα μου αναγκαστηκε να το γλειψει για να μην παει χαμενη η σοκολατα.

ρε τρολακι, δε μας παρατας που δουλεια δεν ειχες, βρηκες να μπεις εδω μεσα και να μας πρηξεις με τις ψυχωσεις σου με τα βρακια, τους κωλους και τις ξαδερφες των φιλεναδων σου;;; αιντε τωρα απογευματιατικα!
ninette
ninette

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 5148
Ηλικία : 33
Registration date : 21/07/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

troll alert (απο ενδυμασία ύπνου) - Σελίδα 2 Empty Απ: troll alert (απο ενδυμασία ύπνου)

Δημοσίευση από Invisible Τρι Σεπ 07, 2010 4:27 pm

Xωσε κ σωσε Νινετ!!!! troll alert (απο ενδυμασία ύπνου) - Σελίδα 2 Lol
Invisible
Invisible
azax...τα κανει αορατα

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 3178
Ηλικία : 38
Ασχολίες : Το επαγγελμα του Ηρωδη!
Registration date : 24/07/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

troll alert (απο ενδυμασία ύπνου) - Σελίδα 2 Empty Απ: troll alert (απο ενδυμασία ύπνου)

Δημοσίευση από Depi Τρι Σεπ 07, 2010 8:19 pm

empene gioutsoooooooooooooooo!!!!!!!!!! troll alert (απο ενδυμασία ύπνου) - Σελίδα 2 754346
Depi
Depi
Φουσκομαγουλομαμά

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1604
Ηλικία : 42
Τόπος : χρυσό κλουβί
Ασχολίες : οι τρελλές του κλουβιού
Χιούμορ : όξω από το κλουβί
Registration date : 21/07/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

troll alert (απο ενδυμασία ύπνου) - Σελίδα 2 Empty Απ: troll alert (απο ενδυμασία ύπνου)

Δημοσίευση από boufla Τρι Σεπ 07, 2010 8:30 pm

ninette to vyzi sou den xwraei sto profiterol.
boufla
boufla

Αριθμός μηνυμάτων : 2302
Registration date : 23/07/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

troll alert (απο ενδυμασία ύπνου) - Σελίδα 2 Empty Απ: troll alert (απο ενδυμασία ύπνου)

Δημοσίευση από Depi Τρι Σεπ 07, 2010 8:30 pm

ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ.............Μπούφλα ρουλς λέμε....ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ
Depi
Depi
Φουσκομαγουλομαμά

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1604
Ηλικία : 42
Τόπος : χρυσό κλουβί
Ασχολίες : οι τρελλές του κλουβιού
Χιούμορ : όξω από το κλουβί
Registration date : 21/07/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

troll alert (απο ενδυμασία ύπνου) - Σελίδα 2 Empty Απ: troll alert (απο ενδυμασία ύπνου)

Δημοσίευση από Kakos Lykos Τρι Σεπ 07, 2010 8:40 pm

ninette έγραψε:εγω κυκλοφορω γυμνη εντελως μπροστα σε ολους, με μεγαλωσαν γονεις χιπηδες (ξερεις, δεκαετια του 60 κι ετσι) και ολοι στο σπιτι πιστευουμε πως το γυμνο ειναι φυσιολογικο. οποτε, οποιος και να ανοιξει την πορτα θα με δει τσιτσιδι και δε θα πει και τιποτα γιατι εχει συνηθισει. κανεις δε λεει τιποτα εννοειται, εκτος απο μια φιλη μου που εφερε μια μερα ενα προφιτερολ κι οπως εσκυψα πανω απο το μπωλ να το βαλω σε πιατακια, μπηκε το βυζι μου μεσα στη σοκολατα (ειναι τεραστιο και πολυ στητο) οποτε η φιλεναδα μου αναγκαστηκε να το γλειψει για να μην παει χαμενη η σοκολατα.


Kai meta ir8e kai o pitsadoros kai kanate trio?Syni8os tetoia katali3i exoun auta ta skoinika!
Kakos Lykos
Kakos Lykos

Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 692
Ηλικία : 33
Τόπος : Fiji
Ασχολίες : I do very bad things.......and i do them very well!!!
Registration date : 30/03/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

troll alert (απο ενδυμασία ύπνου) - Σελίδα 2 Empty Απ: troll alert (απο ενδυμασία ύπνου)

Δημοσίευση από silk Τετ Σεπ 08, 2010 9:55 pm

ninette έγραψε:εγω κυκλοφορω γυμνη εντελως μπροστα σε ολους, με μεγαλωσαν γονεις χιπηδες (ξερεις, δεκαετια του 60 κι ετσι) και ολοι στο σπιτι πιστευουμε πως το γυμνο ειναι φυσιολογικο. οποτε, οποιος και να ανοιξει την πορτα θα με δει τσιτσιδι και δε θα πει και τιποτα γιατι εχει συνηθισει. κανεις δε λεει τιποτα εννοειται, εκτος απο μια φιλη μου που εφερε μια μερα ενα προφιτερολ κι οπως εσκυψα πανω απο το μπωλ να το βαλω σε πιατακια, μπηκε το βυζι μου μεσα στη σοκολατα (ειναι τεραστιο και πολυ στητο) οποτε η φιλεναδα μου αναγκαστηκε να το γλειψει για να μην παει χαμενη η σοκολατα.

ρε τρολακι, δε μας παρατας που δουλεια δεν ειχες, βρηκες να μπεις εδω μεσα και να μας πρηξεις με τις ψυχωσεις σου με τα βρακια, τους κωλους και τις ξαδερφες των φιλεναδων σου;;; αιντε τωρα απογευματιατικα!
XAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXA
troll alert (απο ενδυμασία ύπνου) - Σελίδα 2 123346  troll alert (απο ενδυμασία ύπνου) - Σελίδα 2 123346  troll alert (απο ενδυμασία ύπνου) - Σελίδα 2 123346  troll alert (απο ενδυμασία ύπνου) - Σελίδα 2 123346  troll alert (απο ενδυμασία ύπνου) - Σελίδα 2 123346  troll alert (απο ενδυμασία ύπνου) - Σελίδα 2 123346  troll alert (απο ενδυμασία ύπνου) - Σελίδα 2 123346
silk
silk

Αριθμός μηνυμάτων : 3062
Registration date : 23/07/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

troll alert (απο ενδυμασία ύπνου) - Σελίδα 2 Empty Απ: troll alert (απο ενδυμασία ύπνου)

Δημοσίευση από mrs2be Πεμ Σεπ 09, 2010 7:10 am

ε μα!!!!!!!!!!!! μας έπρηξε με τις μαλακίες. και νομίζει οτι τα χάφτουμε κιόλας.

Δώσε ninnete!!!!
mrs2be
mrs2be

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1214
Ηλικία : 38
Registration date : 05/11/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

troll alert (απο ενδυμασία ύπνου) - Σελίδα 2 Empty Απ: troll alert (απο ενδυμασία ύπνου)

Δημοσίευση από Solitaire Πεμ Σεπ 09, 2010 9:54 am

ninette έγραψε:εκτος απο μια φιλη μου που εφερε μια μερα ενα προφιτερολ κι οπως εσκυψα πανω απο το μπωλ να το βαλω σε πιατακια, μπηκε το βυζι μου μεσα στη σοκολατα (ειναι τεραστιο και πολυ στητο) οποτε η φιλεναδα μου αναγκαστηκε να το γλειψει για να μην παει χαμενη η σοκολατα.
Ρε συυυυυυυυυυ...... έχω λιώσει μιλάμε........ troll alert (απο ενδυμασία ύπνου) - Σελίδα 2 26713 troll alert (απο ενδυμασία ύπνου) - Σελίδα 2 26713 troll alert (απο ενδυμασία ύπνου) - Σελίδα 2 26713 troll alert (απο ενδυμασία ύπνου) - Σελίδα 2 26713 troll alert (απο ενδυμασία ύπνου) - Σελίδα 2 26713

(κική...is that you my child?)
Solitaire
Solitaire
gossip girl

Αριθμός μηνυμάτων : 1555
Registration date : 01/06/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

troll alert (απο ενδυμασία ύπνου) - Σελίδα 2 Empty Απ: troll alert (απο ενδυμασία ύπνου)

Δημοσίευση από Kakos Lykos Παρ Σεπ 10, 2010 9:57 am

Ektos apo tis basikes edw mesa,exete skeftei moipws kanei kaneis eggrafi me gynaikeio onoma kai sti pragmatikotita na einai antras?An kai kata kairous exete petyxei polles gnwstes sas apo alla forums....pws sto dialo sas briskoun?
Kakos Lykos
Kakos Lykos

Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 692
Ηλικία : 33
Τόπος : Fiji
Ασχολίες : I do very bad things.......and i do them very well!!!
Registration date : 30/03/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

troll alert (απο ενδυμασία ύπνου) - Σελίδα 2 Empty Απ: troll alert (απο ενδυμασία ύπνου)

Δημοσίευση από ninette Παρ Σεπ 10, 2010 11:09 am

η συγκεκριμενη σιγουρα ειναι γυναικα. παραγραφει πολλα για να ειναι αντρας. γενικα, ναι! η φενια εκανε κρα πως ειναι αντρας. οσο γι αυτο που ρωτας για τις γνωστες απο αλλα φορα, ο κοσμος ειναι μικρος και στο νετ ακομα μικροτερος και ανακυκλωνεται.
ninette
ninette

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 5148
Ηλικία : 33
Registration date : 21/07/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

troll alert (απο ενδυμασία ύπνου) - Σελίδα 2 Empty Απ: troll alert (απο ενδυμασία ύπνου)

Δημοσίευση από airstrumfita Παρ Σεπ 10, 2010 1:06 pm

χαχαχαχαχαχα νινετακι τα σπας χαχαχαχαχ
airstrumfita
airstrumfita

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 5378
Ηλικία : 33
Registration date : 21/07/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

troll alert (απο ενδυμασία ύπνου) - Σελίδα 2 Empty ...

Δημοσίευση από erotimatikos Πεμ Σεπ 23, 2010 10:11 pm

ninette έγραψε:εγω κυκλοφορω γυμνη εντελως μπροστα σε ολους, με μεγαλωσαν γονεις χιπηδες (ξερεις, δεκαετια του 60 κι ετσι) και ολοι στο σπιτι πιστευουμε πως το γυμνο ειναι φυσιολογικο. οποτε, οποιος και να ανοιξει την πορτα θα με δει τσιτσιδι και δε θα πει και τιποτα γιατι εχει συνηθισει. κανεις δε λεει τιποτα εννοειται, εκτος απο μια φιλη μου που εφερε μια μερα ενα προφιτερολ κι οπως εσκυψα πανω απο το μπωλ να το βαλω σε πιατακια, μπηκε το βυζι μου μεσα στη σοκολατα (ειναι τεραστιο και πολυ στητο) οποτε η φιλεναδα μου αναγκαστηκε να το γλειψει για να μην παει χαμενη η σοκολατα.
Ενδιαφέρον !! Very Happy
Δε μπορώ να μη ρωτήσω..... Μάζεψε επιμελώς τη σοκολάτα από το βυζί σου γλύφοντάς σε?  troll alert (απο ενδυμασία ύπνου) - Σελίδα 2 152630
erotimatikos
erotimatikos

Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 15
Ηλικία : 55
Registration date : 29/03/2010

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 2 από 2 Επιστροφή  1, 2

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης