Be-politan
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

μηχανημα για τα ροκανισματα (κοιλιακους)

+2
marmite
μεραντα
6 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

μηχανημα για τα ροκανισματα (κοιλιακους) Empty μηχανημα για τα ροκανισματα (κοιλιακους)

Δημοσίευση από μεραντα Τρι Ιουλ 27, 2010 5:19 pm

γεια σας παιδες! μηπως ξερει κανενας αν το μηχανημα για τα ροκανισματα (κοιλιακους) ειναι καλο και εχει αποτελεσμα? σκεφτομαι να το αγορασω.
μεραντα
μεραντα

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 198
Ηλικία : 38
Τόπος : Ξανθη
Ασχολίες : περπατημα, ποδηλασια, διαβασμα, μαγειρεμα
Registration date : 24/05/2010

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

μηχανημα για τα ροκανισματα (κοιλιακους) Empty Απ: μηχανημα για τα ροκανισματα (κοιλιακους)

Δημοσίευση από marmite Τρι Ιουλ 27, 2010 6:04 pm

Είναι λίγο αστεία η ερώτησή σου. Αν έχει αποτέλεσμα το μηχάνημα? Οι κοιλιακοί, ναι έχουν αποτέλεσμα (υπό προυποθέσεις) είτε τους κάνεις σε κάποιο μηχάνημα, είτε μόνη σου στο πάτωμα. Γενικά δεν αλλάζει κάτι αυτό το "μηχάνημα". Ασκήσεις κοιλιακών υπάρχουν άπειρες και μπορούν πολύ εύκολα να γίνουν στο σπίτι χωρίς εξοπλισμό. Τέτοιου είδους μηχανήματα μου φαίνονται περιττά,χωρίς λόγο ύπαρξης. Αν εσύ βολεύεσαι όμως... περί ορέξεως κολοκυθόπιτα.
marmite
marmite

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 3838
Ηλικία : 31
Registration date : 21/07/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

μηχανημα για τα ροκανισματα (κοιλιακους) Empty Απ: μηχανημα για τα ροκανισματα (κοιλιακους)

Δημοσίευση από μεραντα Τετ Ιουλ 28, 2010 5:00 pm

κανω μονη μου σπιτι στο πατωμα, απλα θελω να μαθω αν με αυτο το μηχανημα θα εχω καλυτερα αποτελεσματα απο το να κανω μονη μου. γτ ειναι αστεια η ερωτηση, αφου τα ροκανισματα δεν σφιγγουν το ανω μερος της κοιλιας αλλα το κατω?
μεραντα
μεραντα

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 198
Ηλικία : 38
Τόπος : Ξανθη
Ασχολίες : περπατημα, ποδηλασια, διαβασμα, μαγειρεμα
Registration date : 24/05/2010

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

μηχανημα για τα ροκανισματα (κοιλιακους) Empty Απ: μηχανημα για τα ροκανισματα (κοιλιακους)

Δημοσίευση από marmite Δευ Αυγ 02, 2010 9:24 am

Τα ροκανίσματα ειδικά αφορούν το πάνω μέρος της κοιλιάς, εκτός αν συγκεντρωθείς αρκετά και τα κάνεις με ΠΟΛΥ συγκεκριμένο τρόπο. Όπως σου είπα το θεωρώ περιττό αυτό το "αξεσουάρ". Αν σε ενδιαφέρουν οι κάτω κοιλιακοί, να κάνεις άρσεις ποδιών.
Και γενικά να ξέρεις (ναι, ναι θα σου πω το ίδιο κλισέ-που όμως ειναι αλήθεια), ότι οι κοιλιακοί χτίζονται στην κουζίνα. Όσο και να σκίζεσαι στη γυμναστική και τους κοιλιακούς, αν δεν προσέξεις την διατροφή σου (και δεν εννοώ δίαιτα), κοιλιακούς δεν θα δεις όπως τους θες.
marmite
marmite

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 3838
Ηλικία : 31
Registration date : 21/07/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

μηχανημα για τα ροκανισματα (κοιλιακους) Empty Απ: μηχανημα για τα ροκανισματα (κοιλιακους)

Δημοσίευση από taso$_G Δευ Αυγ 02, 2010 1:33 pm

marmite έγραψε:Και γενικά να ξέρεις (ναι, ναι θα σου πω το ίδιο κλισέ-που όμως ειναι αλήθεια), ότι οι κοιλιακοί χτίζονται στην κουζίνα. Όσο και να σκίζεσαι στη γυμναστική και τους κοιλιακούς, αν δεν προσέξεις την διατροφή σου (και δεν εννοώ δίαιτα), κοιλιακούς δεν θα δεις όπως τους θες.
Ομιλούμε εκ πείρας ή απλά θεωρητικολογούμε επί ακαδημαϊκού επιπέδου; Razz
taso$_G
taso$_G
Κόντρα στο ρεύμα
Κόντρα στο ρεύμα

Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 3573
Registration date : 10/05/2007

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

μηχανημα για τα ροκανισματα (κοιλιακους) Empty Απ: μηχανημα για τα ροκανισματα (κοιλιακους)

Δημοσίευση από marmite Δευ Αυγ 02, 2010 1:53 pm

Σε αυτά τα θέματα δεν χωράει θεωρία αγαπητέ. Εμπειρία πολλών γενεών μιλάει ξεκάθαρα Wink
marmite
marmite

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 3838
Ηλικία : 31
Registration date : 21/07/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

μηχανημα για τα ροκανισματα (κοιλιακους) Empty Απ: μηχανημα για τα ροκανισματα (κοιλιακους)

Δημοσίευση από taso$_G Δευ Αυγ 02, 2010 1:56 pm

Πες μου ότι κάνει και η γιαγιά σου κοιλιακούς μηχανημα για τα ροκανισματα (κοιλιακους) 81080
taso$_G
taso$_G
Κόντρα στο ρεύμα
Κόντρα στο ρεύμα

Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 3573
Registration date : 10/05/2007

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

μηχανημα για τα ροκανισματα (κοιλιακους) Empty Απ: μηχανημα για τα ροκανισματα (κοιλιακους)

Δημοσίευση από marmite Δευ Αυγ 02, 2010 2:00 pm

Δεν είπα σόι είπα γενιές ρε! μηχανημα για τα ροκανισματα (κοιλιακους) Icon_razz Αλλά αφού επιμένεις, να σε ενημερώσω ότι ναι, το σόι μου παράγει πάντα ανθρώπους που αθλούνται από παλιά... πφφφφ
marmite
marmite

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 3838
Ηλικία : 31
Registration date : 21/07/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

μηχανημα για τα ροκανισματα (κοιλιακους) Empty Απ: μηχανημα για τα ροκανισματα (κοιλιακους)

Δημοσίευση από taso$_G Δευ Αυγ 02, 2010 2:05 pm

marmite έγραψε:Δεν είπα σόι είπα γενιές ρε! μηχανημα για τα ροκανισματα (κοιλιακους) Icon_razz Αλλά αφού επιμένεις, να σε ενημερώσω ότι ναι, το σόι μου παράγει πάντα ανθρώπους που αθλούνται από παλιά... πφφφφ

Εφαρμόζετε και μεθόδους ποιοτικού ελέγχου στην γραμμή παραγωγής μηχανημα για τα ροκανισματα (κοιλιακους) 123346 μηχανημα για τα ροκανισματα (κοιλιακους) 123346 μηχανημα για τα ροκανισματα (κοιλιακους) 123346 μηχανημα για τα ροκανισματα (κοιλιακους) 123346
taso$_G
taso$_G
Κόντρα στο ρεύμα
Κόντρα στο ρεύμα

Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 3573
Registration date : 10/05/2007

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

μηχανημα για τα ροκανισματα (κοιλιακους) Empty Απ: μηχανημα για τα ροκανισματα (κοιλιακους)

Δημοσίευση από marmite Δευ Αυγ 02, 2010 2:10 pm

Εννοείται αυτό, δεν έπρεπε καν να ρωτήσεις. μηχανημα για τα ροκανισματα (κοιλιακους) 264740

Προς τι ο γέλωτας δεν καταλαβαίνω... μηχανημα για τα ροκανισματα (κοιλιακους) 264740
marmite
marmite

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 3838
Ηλικία : 31
Registration date : 21/07/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

μηχανημα για τα ροκανισματα (κοιλιακους) Empty Απ: μηχανημα για τα ροκανισματα (κοιλιακους)

Δημοσίευση από taso$_G Δευ Αυγ 02, 2010 2:36 pm

Ως πολύφερνος νύφη να υποθέσω ότι μεταξύ άλλων έχεις να επιδείξεις και το σύστημα διασφάλισης ποιότητας iso 9001; μηχανημα για τα ροκανισματα (κοιλιακους) Icon_razz
taso$_G
taso$_G
Κόντρα στο ρεύμα
Κόντρα στο ρεύμα

Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 3573
Registration date : 10/05/2007

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

μηχανημα για τα ροκανισματα (κοιλιακους) Empty Απ: μηχανημα για τα ροκανισματα (κοιλιακους)

Δημοσίευση από Solitaire Δευ Αυγ 02, 2010 2:47 pm

marmite έγραψε: Όσο και να σκίζεσαι στη γυμναστική και τους κοιλιακούς, αν δεν προσέξεις την διατροφή σου (και δεν εννοώ δίαιτα), κοιλιακούς δεν θα δεις όπως τους θες.

Είναι και θέμα "κατασκευαστικό".
Εγώ που τρώω σαν ζώον και δεν παχαίνω έτσι και κάνω συστηματική γυμναστική 1 βδομάδα θα κάνω κοιλιακούς  για το εξώφυλλο του sports illustrated....και δεν υπερβάλω, το σώμα μου γραμώνει αμέσως έτσι και κάνω λίγη γυμναστική.
Solitaire
Solitaire
gossip girl

Αριθμός μηνυμάτων : 1555
Registration date : 01/06/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

μηχανημα για τα ροκανισματα (κοιλιακους) Empty Απ: μηχανημα για τα ροκανισματα (κοιλιακους)

Δημοσίευση από Kakos Lykos Δευ Αυγ 02, 2010 2:54 pm

Taso, ase ta akatalabistika na katalabainoume kai meis.....

Oso gia koiliakous i pikri ali8eia einai oti de prepei na exeis lipos sti koilia sou gia na fainontai...dustuxws....de pa na kaneis 500 koiliakous tin imera (tosous kanw) ama exeis lipos stin koilia de fainete tpt....APARETITA diatrofi kai xasimo kilwn.....

(panta 8a uparxoun frikia san tin Sol na mas spaei ta neura omws Razz )
Kakos Lykos
Kakos Lykos

Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 692
Ηλικία : 33
Τόπος : Fiji
Ασχολίες : I do very bad things.......and i do them very well!!!
Registration date : 30/03/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

μηχανημα για τα ροκανισματα (κοιλιακους) Empty Απ: μηχανημα για τα ροκανισματα (κοιλιακους)

Δημοσίευση από airstrumfita Δευ Αυγ 02, 2010 3:09 pm

xaxaxaxax
airstrumfita
airstrumfita

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 5378
Ηλικία : 33
Registration date : 21/07/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

μηχανημα για τα ροκανισματα (κοιλιακους) Empty Απ: μηχανημα για τα ροκανισματα (κοιλιακους)

Δημοσίευση από marmite Δευ Αυγ 02, 2010 4:24 pm

Ναι ρε παιδιά, έλεος δεν μπορώ να ακούω ατάκες "εγώ όσο και να φάω είμαι φέτες, ο θείος μου που δεν είχε βάλει τσιγάρο στο στόμα του έπαθε καρκίνο στους πνεύμονες κτλ" ΕΛΕΟΣ όμως. Ναι οκ, τα γονίδια είναι ένα πολύ δυνατό χαρτί και δεν μπορείς να τα αλλάξεις, και ατυχίες που δεν εξηγούνται συμβαίνουν! So what? Είναι κανόνας αυτό? Ε, φάτε όσο γουστάρετε, καπνίστε σα φουγάρα, μην γυμναστείτε ποτέ και λιώστε στο αλκοόλ! Εδώ μιλάμε για απλή λογική. Εξαιρέσεις πάντα υπάρχουν. Αν γουστάρετε να επιβαρύνετε τον οργανισμό σας επειδή είσαστε ελαφρώς τυχεροί γονιδιακά κάντε το, αλλά δεν σημαίνει ότι κάνετε κάτι καλά!
marmite
marmite

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 3838
Ηλικία : 31
Registration date : 21/07/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

μηχανημα για τα ροκανισματα (κοιλιακους) Empty Απ: μηχανημα για τα ροκανισματα (κοιλιακους)

Δημοσίευση από Solitaire Δευ Αυγ 02, 2010 6:04 pm

Kakos Lykos έγραψε:(panta 8a uparxoun frikia san tin Sol na mas spaei ta neura omws Razz )

φαντάσου πόσο έχουν σπάσει τα νεύρα του Τασούλη που με ξέρει και από κοντά μηχανημα για τα ροκανισματα (κοιλιακους) 813595
Solitaire
Solitaire
gossip girl

Αριθμός μηνυμάτων : 1555
Registration date : 01/06/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

μηχανημα για τα ροκανισματα (κοιλιακους) Empty Απ: μηχανημα για τα ροκανισματα (κοιλιακους)

Δημοσίευση από taso$_G Δευ Αυγ 02, 2010 6:23 pm

μηχανημα για τα ροκανισματα (κοιλιακους) 264740 Σωωωωωωπα ! για τον συγκεκριμένο λόγο δεν νομίζω, άνετα σε πάω κόντρα,
για άλλο λόγο; rolleyes

ίσως Razz
taso$_G
taso$_G
Κόντρα στο ρεύμα
Κόντρα στο ρεύμα

Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 3573
Registration date : 10/05/2007

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

μηχανημα για τα ροκανισματα (κοιλιακους) Empty ...

Δημοσίευση από Solitaire Δευ Αυγ 02, 2010 6:30 pm

Για άλλους λόγους σου έχω σπάσει τα νεύρα ουκ ολίγες φορές....πάντα ότι θέλω εγώ γίνεται Razz
Solitaire
Solitaire
gossip girl

Αριθμός μηνυμάτων : 1555
Registration date : 01/06/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης