Be-politan
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

πάμε όλοι μαζίιι σε μια παραλίααα!!!!!!!!!!!

+7
boufla
taso$_G
Solitaire
ninette
Invisible
silk
vanessa
11 απαντήσεις

Σελίδα 1 από 2 1, 2  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

πάμε όλοι μαζίιι σε μια παραλίααα!!!!!!!!!!! Empty πάμε όλοι μαζίιι σε μια παραλίααα!!!!!!!!!!!

Δημοσίευση από Επισκέπτ Παρ Αυγ 15, 2008 3:51 pm

Αχ! Έχω πολλά χρόνια να πάω στους Πάγους. Τέλεια παραλία..
Δηλαδή, όλες οι δυτικές παραλίες είναι τέλειες.
Γλυφάδα, ¶η Γόρδης, Ίσσος...

Επισκέπτ
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

πάμε όλοι μαζίιι σε μια παραλίααα!!!!!!!!!!! Empty Απ: πάμε όλοι μαζίιι σε μια παραλίααα!!!!!!!!!!!

Δημοσίευση από vanessa Παρ Αυγ 15, 2008 4:21 pm

Anakin71 έγραψε:Εσύ είσαι κοντά στην πόλη,τι να σου κάνω.
Να πας πιο Βόρεια.

Κάνε ένα μπανάκι και στον αι ......... Γιώργη,στα κρύα τα νερά και θα έρθεις στα ίσα σου.

Se afti tin paralia eihame tsakwthei gia tin timi stis xsaplwstres...
vanessa
vanessa
Αρχηγοντίβα...

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 3417
Ηλικία : 34
Τόπος : Stin kosmara mou...
Ασχολίες : Polla kai diafora
Registration date : 21/07/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

πάμε όλοι μαζίιι σε μια παραλίααα!!!!!!!!!!! Empty Απ: πάμε όλοι μαζίιι σε μια παραλίααα!!!!!!!!!!!

Δημοσίευση από silk Παρ Αυγ 15, 2008 4:28 pm

δεν υπαρχουν ξαπλωστρες πάμε όλοι μαζίιι σε μια παραλίααα!!!!!!!!!!! 990151
silk
silk

Αριθμός μηνυμάτων : 3062
Registration date : 23/07/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

πάμε όλοι μαζίιι σε μια παραλίααα!!!!!!!!!!! Empty Απ: πάμε όλοι μαζίιι σε μια παραλίααα!!!!!!!!!!!

Δημοσίευση από vanessa Παρ Αυγ 15, 2008 4:37 pm

Ante re tis vgalane?
vanessa
vanessa
Αρχηγοντίβα...

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 3417
Ηλικία : 34
Τόπος : Stin kosmara mou...
Ασχολίες : Polla kai diafora
Registration date : 21/07/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

πάμε όλοι μαζίιι σε μια παραλίααα!!!!!!!!!!! Empty Απ: πάμε όλοι μαζίιι σε μια παραλίααα!!!!!!!!!!!

Δημοσίευση από silk Παρ Αυγ 15, 2008 4:58 pm

oχι, κανεις πως δεν υπαρχουν!
φαντασου μια αδεια παραλια, χωρις πλαστικουρες, μια ομορφια δλδ!

πετσετουλα φορ εβα!
silk
silk

Αριθμός μηνυμάτων : 3062
Registration date : 23/07/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

πάμε όλοι μαζίιι σε μια παραλίααα!!!!!!!!!!! Empty Απ: πάμε όλοι μαζίιι σε μια παραλίααα!!!!!!!!!!!

Δημοσίευση από Invisible Κυρ Αυγ 17, 2008 12:48 pm

761 έγραψε:Αχ! Έχω πολλά χρόνια να πάω στους Πάγους. Τέλεια παραλία..
Δηλαδή, όλες οι δυτικές παραλίες είναι τέλειες.
Γλυφάδα, ¶η Γόρδης, Ίσσος...

Εεεεετσι..... Εμεις στα δυτικα, τα σπαμεπάμε όλοι μαζίιι σε μια παραλίααα!!!!!!!!!!! 264740
Invisible
Invisible
azax...τα κανει αορατα

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 3178
Ηλικία : 38
Ασχολίες : Το επαγγελμα του Ηρωδη!
Registration date : 24/07/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

πάμε όλοι μαζίιι σε μια παραλίααα!!!!!!!!!!! Empty Απ: πάμε όλοι μαζίιι σε μια παραλίααα!!!!!!!!!!!

Δημοσίευση από ninette Τετ Ιουν 02, 2010 8:43 pm

agaphmenes paralies sthn a8hna, KAMIA. paw to apogeyma kai kolympaw kai meta ka8omai sth skia kai diabazw biblia h milaw me filous klp.
ninette
ninette

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 5148
Ηλικία : 33
Registration date : 21/07/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

πάμε όλοι μαζίιι σε μια παραλίααα!!!!!!!!!!! Empty Απ: πάμε όλοι μαζίιι σε μια παραλίααα!!!!!!!!!!!

Δημοσίευση από Invisible Τετ Ιουν 02, 2010 9:32 pm

Αγαπημενες παραλιες στην Αττικη ειναι μια στη Ραφηνα (δεν ξερω αν εχει ονομα), Κερατεα και ολες του Σουνιου, ιδιαιτερα Πουνταζεζα, Ακτη Ασημακη και φυσικα Στηλες (υπερτελεια) !! Απιστευτα νερα, πεντακαθαρες, μαγευτικο ηλιοβασιλεμα (και γαματα σουβλακια στο Λαυριο πάμε όλοι μαζίιι σε μια παραλίααα!!!!!!!!!!! Icon_razz )
Φετος δεν εχω παει ακομη, και δεν το κοβω να πηγαινω συντομα ετσι που εχει παει η βενζινη και τοσες ωρες δουλειας που χτυπαμε ολοι μας, παντως μαγιουδακι πηρα (σας παραπεμπω στις προσεχεις αγορες!!!). Σαββατοκυριακα συνηθως πρωινες ωρες κατα τις 12 και καθημερινες μετα τις 4-5 κατευθειαν απο τη δουλεια! Στις Στηλες επισης εχω κανει και βραδυνα μπανια με την πανσεληνο να κρεμεται απο πανω... Μετα το μπανιο συνηθως παιζουμε ρακετες η beach volley η κανουμε βλακιουλες γενικοτερα (οταν παμε παρεα).
Αχ βρε λαξια πληγες ξυνεις αποψε...Θελω θαλασσαααααααα πάμε όλοι μαζίιι σε μια παραλίααα!!!!!!!!!!! 794969
Invisible
Invisible
azax...τα κανει αορατα

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 3178
Ηλικία : 38
Ασχολίες : Το επαγγελμα του Ηρωδη!
Registration date : 24/07/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

πάμε όλοι μαζίιι σε μια παραλίααα!!!!!!!!!!! Empty Απ: πάμε όλοι μαζίιι σε μια παραλίααα!!!!!!!!!!!

Δημοσίευση από ninette Πεμ Ιουν 03, 2010 8:52 am

pou einai oi sthles???
ninette
ninette

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 5148
Ηλικία : 33
Registration date : 21/07/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

πάμε όλοι μαζίιι σε μια παραλίααα!!!!!!!!!!! Empty Απ: πάμε όλοι μαζίιι σε μια παραλίααα!!!!!!!!!!!

Δημοσίευση από Invisible Πεμ Ιουν 03, 2010 9:16 am

Οι Στηλες του Ποσειδωνα στο Σουνιο καλε!!! Απο κατω εχει παραλια, μαζευει κοσμο ομως γμτ...
Invisible
Invisible
azax...τα κανει αορατα

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 3178
Ηλικία : 38
Ασχολίες : Το επαγγελμα του Ηρωδη!
Registration date : 24/07/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

πάμε όλοι μαζίιι σε μια παραλίααα!!!!!!!!!!! Empty Απ: πάμε όλοι μαζίιι σε μια παραλίααα!!!!!!!!!!!

Δημοσίευση από ninette Πεμ Ιουν 03, 2010 9:21 am

aaaa ekei exw paei. sto 3enodoxeio apo katw de les? pou exei kai 2 tavernakia. kaloutsika einai, th mia fora htan wraia thn allh oxi toso... tes pa, epeidh propersy htan h 1h fora pou ekana mpanio sthn a8hna ki exw galouxh8ei me nhsiwtikes paralies, en trelainomai... alla ok, apo to olotena...

perisy phga sto sxoinia kai meta etrexa sto gynaikologo opote den 3erw an 8elw na 3anakolymphsw sthn attikh :/
ninette
ninette

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 5148
Ηλικία : 33
Registration date : 21/07/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

πάμε όλοι μαζίιι σε μια παραλίααα!!!!!!!!!!! Empty Απ: πάμε όλοι μαζίιι σε μια παραλίααα!!!!!!!!!!!

Δημοσίευση από Invisible Πεμ Ιουν 03, 2010 9:30 am

Ναι εκει λεω.. Βασικα και εγω δεν τις θελω καθολου τις παραλιες της Αττικης, Σχοινια πχ δεν εχω παει ποτε για μπανιο. Επισης ειναι ωραια και στη Σαλαμινα απο την πισω μερια ομως, στη Φανερωμενη (καπως ετσι, τεσπα). Εχει ωραιες παραλιες η Αττικη αν ψαξεις. Ειδικα προς Κερατεα, Λαυριο, Σουνιο, ειναι πολυ ωραιες και καθαρες. Πηγαινε Πουνταζεζα και θα με θυμηθεις! Αλλα οχι στην πλαζ, εγω παω στο πλαι αριστερα. Ειναι αποτομη γιατι εχει βραχια αλλα το νερο ειναι κρυσταλλο, βλεπεις κατω σε ποσα μετρα βαθος. Πολυ πιο ωραια, απο πολλες παραλιες της Κερκυρας ας πουμε.
Invisible
Invisible
azax...τα κανει αορατα

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 3178
Ηλικία : 38
Ασχολίες : Το επαγγελμα του Ηρωδη!
Registration date : 24/07/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

πάμε όλοι μαζίιι σε μια παραλίααα!!!!!!!!!!! Empty Απ: πάμε όλοι μαζίιι σε μια παραλίααα!!!!!!!!!!!

Δημοσίευση από Invisible Πεμ Ιουν 03, 2010 9:35 am

Και στο Αιαντειο Σαλαμινας επισης, ειναι ωραια! Γενικα οπου βλεπετε αχινους και πεταλιδες στη θαλασσα ειναι καθαρα, γιατι τα συγκεκριμενα πανε μονο σε καθαρα νερα. Εκει που βλεπετε μυδια, μακρια!!! Κατι ξερει ο παππους μου πάμε όλοι μαζίιι σε μια παραλίααα!!!!!!!!!!! Icon_razz
Invisible
Invisible
azax...τα κανει αορατα

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 3178
Ηλικία : 38
Ασχολίες : Το επαγγελμα του Ηρωδη!
Registration date : 24/07/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

πάμε όλοι μαζίιι σε μια παραλίααα!!!!!!!!!!! Empty Απ: πάμε όλοι μαζίιι σε μια παραλίααα!!!!!!!!!!!

Δημοσίευση από vanessa Πεμ Ιουν 03, 2010 9:53 am

ninette έγραψε:perisy phga sto sxoinia kai meta etrexa sto gynaikologo opote den 3erw an 8elw na 3anakolymphsw sthn attikh :/
Βασικά τα πιο πολλά τα κολλάς από άμμο και όχι τόσο πολύ από τη θάλασσα...Μου το έχει πει ο γυναικολόγος μου.

Κατα τ'άλλα στο σχοινιά είχε πάει η θεία μου εδώ και κάτι χρόνια και είχε πάθει μήκυτες που της έφυγαν με δυνατή αγωγή.

Και γω κάνω 200 μπάνια το χρόνο αλλά έχω κόψει τις παραλίες με άμμο. Μην έχουμε τπτ τρεξίματα.
vanessa
vanessa
Αρχηγοντίβα...

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 3417
Ηλικία : 34
Τόπος : Stin kosmara mou...
Ασχολίες : Polla kai diafora
Registration date : 21/07/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

πάμε όλοι μαζίιι σε μια παραλίααα!!!!!!!!!!! Empty Απ: πάμε όλοι μαζίιι σε μια παραλίααα!!!!!!!!!!!

Δημοσίευση από Solitaire Πεμ Ιουν 03, 2010 9:59 am

Invisible έγραψε:Και στο Αιαντειο Σαλαμινας επισης, ειναι ωραια! Γενικα οπου βλεπετε αχινους και πεταλιδες στη θαλασσα ειναι καθαρα, γιατι τα συγκεκριμενα πανε μονο σε καθαρα νερα. Εκει που βλεπετε μυδια, μακρια!!! Κατι ξερει ο παππους μου  πάμε όλοι μαζίιι σε μια παραλίααα!!!!!!!!!!! Icon_razz

Στο Αιάντειο Σαλαμίνας είναι καθαρά? πάμε όλοι μαζίιι σε μια παραλίααα!!!!!!!!!!! 282134  πάμε όλοι μαζίιι σε μια παραλίααα!!!!!!!!!!! 282134  πάμε όλοι μαζίιι σε μια παραλίααα!!!!!!!!!!! 282134  πάμε όλοι μαζίιι σε μια παραλίααα!!!!!!!!!!! 282134  πάμε όλοι μαζίιι σε μια παραλίααα!!!!!!!!!!! 282134
Επίσης, επειδή μεγάλωσα στην πειραϊκή και μέχρι κάποια ηλικία ήμουν κάθε μέρα στην θάλασσα γιατί το σπίτι μου ήταν 10 μέτρα από τα βράχια (βούταγα από το μπαλκόνι Razz ), τα βράχια ήταν τίγκα στα μύδια, τα μαζεύαμε και τα τρώγαμε...... οπότε αυτό με τα μύδια κάπως μου φαίνεται.

Αυτή τη στιγμή ούτε η Πειραϊκή ούτε η Σαλαμίνα είναι καθαρά. Πριν χρόνια λόγω δουλειάς είχα σχέση με τους υπαλλήλους του βιολογικού (υποτίθεται καθαρισμού) και όταν ρώτησα αν είναι να ξαναβουτήξω στη Πειραϊκή, μου είπαν "ούτε για αστείο"..... από λαγονήσι και πέρα....και αν.
Solitaire
Solitaire
gossip girl

Αριθμός μηνυμάτων : 1555
Registration date : 01/06/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

πάμε όλοι μαζίιι σε μια παραλίααα!!!!!!!!!!! Empty Απ: πάμε όλοι μαζίιι σε μια παραλίααα!!!!!!!!!!!

Δημοσίευση από Invisible Πεμ Ιουν 03, 2010 9:59 am

Oντως εχει δικιο η βανεσσα σε αυτο..
Invisible
Invisible
azax...τα κανει αορατα

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 3178
Ηλικία : 38
Ασχολίες : Το επαγγελμα του Ηρωδη!
Registration date : 24/07/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

πάμε όλοι μαζίιι σε μια παραλίααα!!!!!!!!!!! Empty Απ: πάμε όλοι μαζίιι σε μια παραλίααα!!!!!!!!!!!

Δημοσίευση από Invisible Πεμ Ιουν 03, 2010 10:05 am

Ρε Σολ, χωρις πλακα και εγω αυτη την εντυπωση ειχα και πηγα φετος εκει και αλλαξα γνωμη! Πραγματικα μου εκανε εντυπωση και μενα! Αλλα (φαινομενικα τουλαχιστον) ηταν καθαρα! Οσο γι'αυτο που ειπα για τα οστρακοειδη, ισχυει πάμε όλοι μαζίιι σε μια παραλίααα!!!!!!!!!!! Icon_flower
Invisible
Invisible
azax...τα κανει αορατα

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 3178
Ηλικία : 38
Ασχολίες : Το επαγγελμα του Ηρωδη!
Registration date : 24/07/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

πάμε όλοι μαζίιι σε μια παραλίααα!!!!!!!!!!! Empty Απ: πάμε όλοι μαζίιι σε μια παραλίααα!!!!!!!!!!!

Δημοσίευση από Solitaire Πεμ Ιουν 03, 2010 10:13 am

Η καθαρότητα της θάλασσας δεν φαίνεται με το μάτι. Μπορεί να την βλέπεις καταγάλανη και καθαρή (όπως η Πειραϊκή) και να είναι τίγκα στο κωλοβακτηρίδιο.

Αυτό με τα οστρακοειδή δεν το ξέρω.............πάντως στα παιδικά μου χρόνια έχω φάει μύδι από την Πειραική που πήγε σύννεφο. Επίσης είχε και αχινούς. Βέβαια δεν τους πάτησα ποτέ γιατί στην Πειραική είναι βαθιά, βουτάς κατευθείαν από τα βράχια και δεν πατώνεις.
Solitaire
Solitaire
gossip girl

Αριθμός μηνυμάτων : 1555
Registration date : 01/06/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

πάμε όλοι μαζίιι σε μια παραλίααα!!!!!!!!!!! Empty Απ: πάμε όλοι μαζίιι σε μια παραλίααα!!!!!!!!!!!

Δημοσίευση από Invisible Πεμ Ιουν 03, 2010 10:22 am

Solitair έγραψε:Η καθαρότητα της θάλασσας δεν φαίνεται με το μάτι. Μπορεί να την βλέπεις καταγάλανη και καθαρη (όπως η Πειραϊκή) και να είναι τίγκα στο κωλοβακτηρίδιο.

E, τοτε δεν μπορουμε να ξερουμε για καμια παραλια κατα ποσο ειναι καθαρη η οχι. Και φυσικα δεν μπορουμε να πηγαινουμε με το μικροσκοπιο για μπανιο, αχαχαχαχαχαχαχα!!! Οποτε εμπιστευομαστε αρχικα το ματι και απο κει και περα ο θεος βοηθος πάμε όλοι μαζίιι σε μια παραλίααα!!!!!!!!!!! Icon_razz
Invisible
Invisible
azax...τα κανει αορατα

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 3178
Ηλικία : 38
Ασχολίες : Το επαγγελμα του Ηρωδη!
Registration date : 24/07/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

πάμε όλοι μαζίιι σε μια παραλίααα!!!!!!!!!!! Empty Απ: πάμε όλοι μαζίιι σε μια παραλίααα!!!!!!!!!!!

Δημοσίευση από taso$_G Πεμ Ιουν 03, 2010 10:28 am

Ευβοϊκός και Σαρωνικός ούτε για πλάκα, όποτε το χω τολμήσει με δερματίτιδες κατέλιξα, Κορινθιακός απο Κιάτο και κάτω και ανοιχτές θάλασσες ναι, αλλά άντε βρες χρόνο και αργώ να πάρω κι εκείνο το αεροπλανάκι ρε γαμώτο! πάμε όλοι μαζίιι σε μια παραλίααα!!!!!!!!!!! Icon_smile
taso$_G
taso$_G
Κόντρα στο ρεύμα
Κόντρα στο ρεύμα

¶ντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 3573
Registration date : 10/05/2007

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

πάμε όλοι μαζίιι σε μια παραλίααα!!!!!!!!!!! Empty Απ: πάμε όλοι μαζίιι σε μια παραλίααα!!!!!!!!!!!

Δημοσίευση από Invisible Πεμ Ιουν 03, 2010 10:50 am

Oταν λετε Σαρωνικος, εννοειτε και τα νησια? Πχ. Αιγινα, Υδρα κλπ? Παντως ετσι που το πατε, γενικα δεν πρεπει να κανουμε μπανιο πουθενα στη Μεσογειο, γιατι στην ουσια ειναι μια μεγαλη λιμνη και τα νερα δεν ανανεωνονται πάμε όλοι μαζίιι σε μια παραλίααα!!!!!!!!!!! Icon_razz
Invisible
Invisible
azax...τα κανει αορατα

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 3178
Ηλικία : 38
Ασχολίες : Το επαγγελμα του Ηρωδη!
Registration date : 24/07/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

πάμε όλοι μαζίιι σε μια παραλίααα!!!!!!!!!!! Empty Απ: πάμε όλοι μαζίιι σε μια παραλίααα!!!!!!!!!!!

Δημοσίευση από boufla Πεμ Ιουν 03, 2010 1:49 pm

Xalkidiki for ever
boufla
boufla

Αριθμός μηνυμάτων : 2302
Registration date : 23/07/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

πάμε όλοι μαζίιι σε μια παραλίααα!!!!!!!!!!! Empty Απ: πάμε όλοι μαζίιι σε μια παραλίααα!!!!!!!!!!!

Δημοσίευση από ninette Πεμ Ιουν 03, 2010 4:01 pm

pws to lene to allo? ntouzlasplas?
ninette
ninette

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 5148
Ηλικία : 33
Registration date : 21/07/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

πάμε όλοι μαζίιι σε μια παραλίααα!!!!!!!!!!! Empty Απ: πάμε όλοι μαζίιι σε μια παραλίααα!!!!!!!!!!!

Δημοσίευση από taso$_G Πεμ Ιουν 03, 2010 4:27 pm

luxia έγραψε:αν βάζεις πετσέτα όταν κάθεσαι στην άμμο, δεν διατρέχεις κίνδυνο να κολλήσεις κάτι πάμε όλοι μαζίιι σε μια παραλίααα!!!!!!!!!!! 264740 πάμε όλοι μαζίιι σε μια παραλίααα!!!!!!!!!!! 264740
Κοίτα στον Ευβοϊκό που είναι μια απέραντη χαβούζα, για να κάνεις μπάνιο με ασφάλεια μόνο αν το κάνεις φορώντας ολόσωμο προφυλακτικό μπορεί να το πετύχεις!
taso$_G
taso$_G
Κόντρα στο ρεύμα
Κόντρα στο ρεύμα

¶ντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 3573
Registration date : 10/05/2007

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

πάμε όλοι μαζίιι σε μια παραλίααα!!!!!!!!!!! Empty Απ: πάμε όλοι μαζίιι σε μια παραλίααα!!!!!!!!!!!

Δημοσίευση από Kakos Lykos Πεμ Ιουν 03, 2010 4:36 pm

Πηγα Αγιους θεοδωρους σημερα.....γτπ ητανε!
Kakos Lykos
Kakos Lykos

¶ντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 692
Ηλικία : 33
Τόπος : Fiji
Ασχολίες : I do very bad things.......and i do them very well!!!
Registration date : 30/03/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 1 από 2 1, 2  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης