Be-politan
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Ζητείται τρόπος να σκοτώσω την ώρα μου stop.

+6
velvy
ninette
marmite
tsouXtra
airstrumfita
iguanna
10 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

Ζητείται τρόπος να σκοτώσω την ώρα μου stop. Empty Ζητείται τρόπος να σκοτώσω την ώρα μου stop.

Δημοσίευση από iguanna Πεμ Ιουλ 02, 2009 4:23 pm

Επειδή περνάω έναν άσχημο μήνα και θέλω να βρω πράγματα να σκοτώνω την ώρα μου, πείτε μου καμιά καλή σειρά να δω, ελληνική ή ξένη. Όχι ψυχοπλακωτική!!!Ζητείται τρόπος να σκοτώσω την ώρα μου stop. 444529
iguanna
iguanna

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1634
Ηλικία : 42
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 22/07/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ζητείται τρόπος να σκοτώσω την ώρα μου stop. Empty Απ: Ζητείται τρόπος να σκοτώσω την ώρα μου stop.

Δημοσίευση από airstrumfita Πεμ Ιουλ 02, 2009 7:58 pm

γιατι να σκοτωνεις την ωρα σου? βρες κατι δημιουργικο να κανεις.δεν εχεις κανενα χομπι?κατι να γουσταρεις τελος παντων???? ποσες φορες πρεπει να τα πω η κακουργα??????????????????????
airstrumfita
airstrumfita

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 5378
Ηλικία : 33
Registration date : 21/07/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ζητείται τρόπος να σκοτώσω την ώρα μου stop. Empty Απ: Ζητείται τρόπος να σκοτώσω την ώρα μου stop.

Δημοσίευση από tsouXtra Παρ Ιουλ 03, 2009 6:39 am

den exo idea...den exo pote ora gia skotoma se tetoio vathmo oste na katantiso na vlepo seires :-|

tsouXtra

Αριθμός μηνυμάτων : 3260
Registration date : 27/07/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ζητείται τρόπος να σκοτώσω την ώρα μου stop. Empty Απ: Ζητείται τρόπος να σκοτώσω την ώρα μου stop.

Δημοσίευση από Επισκέπτ Παρ Ιουλ 03, 2009 7:37 am

Διάβασε κανα βιβλίο....

Επισκέπτ
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ζητείται τρόπος να σκοτώσω την ώρα μου stop. Empty Απ: Ζητείται τρόπος να σκοτώσω την ώρα μου stop.

Δημοσίευση από marmite Παρ Ιουλ 03, 2009 8:49 am

Re paidia, seira zhthse h kopela, oxi enallaktikes! H igu etsi thelei na perasei thn wra ths! KSYNES!!! Razz Razz Razz

Igu an vreis na katevaseis aggliki seira apo BBC3: "Gavin & Stacey" kai epishs "2 pints of lager & a packet of crisps."

Den kserw to gousto sou, isws na mhn sou aresei ayto to xioumor eidika an den exeis zhsei eksw. Pantws pernaei analafra ki wraia h wra!
marmite
marmite

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 3838
Ηλικία : 31
Registration date : 21/07/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ζητείται τρόπος να σκοτώσω την ώρα μου stop. Empty Απ: Ζητείται τρόπος να σκοτώσω την ώρα μου stop.

Δημοσίευση από ninette Παρ Ιουλ 03, 2009 8:55 am

greys anatomy stis 11 ant1
ninette
ninette

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 5148
Ηλικία : 33
Registration date : 21/07/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ζητείται τρόπος να σκοτώσω την ώρα μου stop. Empty Απ: Ζητείται τρόπος να σκοτώσω την ώρα μου stop.

Δημοσίευση από velvy Παρ Ιουλ 03, 2009 8:13 pm

re tsouxtroeides gt tetoio kollima me tis seireeees???
egw protimw tis seires pantws apo tis tainies. stis tainies me pairnei o upnos(tosin wra xalarwmeni apla na parakolouthw den to mporw-paraxalarwnw) enw ena epeisodiaki max 40 lepta! xoxoxo
velvy
velvy

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1266
Ηλικία : 40
Registration date : 22/12/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ζητείται τρόπος να σκοτώσω την ώρα μου stop. Empty Απ: Ζητείται τρόπος να σκοτώσω την ώρα μου stop.

Δημοσίευση από xnoudaki Σαβ Ιουλ 04, 2009 10:55 am

ela nte!mia xara einai oi seires!!! Ζητείται τρόπος να σκοτώσω την ώρα μου stop. 264740
xnoudaki
xnoudaki
arapis

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 3201
Ηλικία : 32
Registration date : 28/07/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ζητείται τρόπος να σκοτώσω την ώρα μου stop. Empty Απ: Ζητείται τρόπος να σκοτώσω την ώρα μου stop.

Δημοσίευση από resident Σαβ Ιουλ 04, 2009 12:17 pm

εγω οταν θελω να γελασω σιγουρα,βλεπω στο greek-movies παλιες σειρες οπως Απαραδεκτοι,Τρεις Χαριτες,Της Ελλαδος τα παιδια.Τα προτιμω απο πιο καινουρια σηριαλ
resident
resident

Αριθμός μηνυμάτων : 778
Registration date : 05/12/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ζητείται τρόπος να σκοτώσω την ώρα μου stop. Empty Απ: Ζητείται τρόπος να σκοτώσω την ώρα μου stop.

Δημοσίευση από afelis Πεμ Ιουλ 16, 2009 7:24 am

deite kamia tsontoula na sas perasei h ora Ζητείται τρόπος να σκοτώσω την ώρα μου stop. Lol
afelis
afelis

Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 51
Registration date : 21/05/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ζητείται τρόπος να σκοτώσω την ώρα μου stop. Empty Απ: Ζητείται τρόπος να σκοτώσω την ώρα μου stop.

Δημοσίευση από Invisible Πεμ Ιουλ 16, 2009 8:18 am

Εκπαιδευτικη τηλεοραση? Ζητείται τρόπος να σκοτώσω την ώρα μου stop. Lol
Invisible
Invisible
azax...τα κανει αορατα

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 3178
Ηλικία : 38
Ασχολίες : Το επαγγελμα του Ηρωδη!
Registration date : 24/07/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ζητείται τρόπος να σκοτώσω την ώρα μου stop. Empty Απ: Ζητείται τρόπος να σκοτώσω την ώρα μου stop.

Δημοσίευση από afelis Πεμ Ιουλ 16, 2009 8:21 am

8a to elega ntokumater MEGALOU MHKOUS Ζητείται τρόπος να σκοτώσω την ώρα μου stop. Lol Ζητείται τρόπος να σκοτώσω την ώρα μου stop. LolΖητείται τρόπος να σκοτώσω την ώρα μου stop. Lol
afelis
afelis

Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 51
Registration date : 21/05/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ζητείται τρόπος να σκοτώσω την ώρα μου stop. Empty Απ: Ζητείται τρόπος να σκοτώσω την ώρα μου stop.

Δημοσίευση από Επισκέπτ Τρι Ιουν 08, 2010 11:12 am

Προτείνω από σειρές: LOSΤ
Big Bang Theory
House MD
Friends
Απο ελληνικά τα παλιά κλασσικά είναι τα καλύτερα τύπου...Απαράδεκτοι
Τρεις Χάριτες

Επισκέπτ
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ζητείται τρόπος να σκοτώσω την ώρα μου stop. Empty Απ: Ζητείται τρόπος να σκοτώσω την ώρα μου stop.

Δημοσίευση από ninette Τρι Ιουν 08, 2010 11:14 am

με αυτο το τελος που δωσανε στο λοστ, εγω δεν το προτεινω σε κανεναν!
ninette
ninette

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 5148
Ηλικία : 33
Registration date : 21/07/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ζητείται τρόπος να σκοτώσω την ώρα μου stop. Empty Απ: Ζητείται τρόπος να σκοτώσω την ώρα μου stop.

Δημοσίευση από Επισκέπτ Τρι Ιουν 08, 2010 11:16 am

Εντάξει δεν ήταν και ότι καλύτερο αλλά ήταν αξιοπρεπές.
Επιπλέον η σειρά ως σύνολο ήταν πολύ ωραία!

Επισκέπτ
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ζητείται τρόπος να σκοτώσω την ώρα μου stop. Empty Απ: Ζητείται τρόπος να σκοτώσω την ώρα μου stop.

Δημοσίευση από ninette Τρι Ιουν 08, 2010 11:17 am

ναι η αληθεια ειναι πως 6 χρονια ημουν εθισμενη... αλλα δνε ξερω, με αυτο το τελος που δωσανε ενοιωσα πολυ χαζη που εδωσα τοσες ωρες απο τη ζωη μου για να την παρακολουθω...

το friends ειναι οντως καλη σειρα, αν σου αρεσε, προτεινω να δεις και το how i met your mother, απο τις καλυτερες που εχω δει τα τελευταια χρονια!
ninette
ninette

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 5148
Ηλικία : 33
Registration date : 21/07/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ζητείται τρόπος να σκοτώσω την ώρα μου stop. Empty Απ: Ζητείται τρόπος να σκοτώσω την ώρα μου stop.

Δημοσίευση από Επισκέπτ Τρι Ιουν 08, 2010 11:21 am

Ε το λοστ δύσκολα θα συμμαζευόταν τόσο που είχε απλώσει οποτε...!
Το how i met το είχα αρχίσει αλλά δεν είχα δει πολλά...είναι όντως ωράιο πάντως....Πόσοι κύκλοι έχουν βγει ως τώρα?

Επισκέπτ
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ζητείται τρόπος να σκοτώσω την ώρα μου stop. Empty Απ: Ζητείται τρόπος να σκοτώσω την ώρα μου stop.

Δημοσίευση από ninette Τρι Ιουν 08, 2010 11:24 am

5 αν δεν κανω λαθος!

και το big bang theory ειναι επισης καλο, παλι σε φαση παρεας!
ninette
ninette

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 5148
Ηλικία : 33
Registration date : 21/07/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ζητείται τρόπος να σκοτώσω την ώρα μου stop. Empty Απ: Ζητείται τρόπος να σκοτώσω την ώρα μου stop.

Δημοσίευση από Επισκέπτ Τρι Ιουν 08, 2010 11:27 am

Ωχ πολλές είναι 5...αλλά μιας και έχουν τελειώσει όλα τα άλλα που έβλεπα μπορεί να το αρχίσω!
Έχεις κάποια άλλη να προτείνεις?

Επισκέπτ
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ζητείται τρόπος να σκοτώσω την ώρα μου stop. Empty Απ: Ζητείται τρόπος να σκοτώσω την ώρα μου stop.

Δημοσίευση από ninette Τρι Ιουν 08, 2010 11:34 am

ναι αμε!

Εχουμε και λεμε, το how i met μην το φοβασαι, ειναι 20λεπτα επεισοδιακια και φευγουν στο νερο.

Ετσι ειναι και το big bang.

Φετος εβλεπα και το Cougar town, με τη Μονικα απο τα φιλαρακια που εκανε τη 40αρα χωρισμενη με ενα γιο που κυνηγαει αγορακια. Ειχε πολυ γελιο, ηταν εξυπνη σειρα και λιγο politically incorrect πραγμα το οποιο μου αρεσε πολυ. Κι αυτη 20λεπτη σειρα ειναι. Φετος βγηκε οποτε ειναι λιγα επεισοδια.

Και το modern family επισης πολυ ωραιο. Παιζει ο Αλ Μπαντυ απο παντρεμενους με παιδια και κανει τον 60αρη παντρεμενο με μια λατινα μικρη κουκλαρα η οποια εχει εναν 11χρονο γιο. Ο Αλ εχει μια κορη παντρεμενη με εναν χαζοβιολη κι εχουνε 3 παιδια, κι ενα γιο γκαιυ, παντρεμενο με αντρα που εχουνε υιοθετησει ενα κοριτσακι. Πολυ καλη και αυτη η σειρα! Κωμικη και γρηγορη!

Οπως καταλαβαινεις, απο καψιμο αλλο τιποτα Razz
ninette
ninette

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 5148
Ηλικία : 33
Registration date : 21/07/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ζητείται τρόπος να σκοτώσω την ώρα μου stop. Empty Απ: Ζητείται τρόπος να σκοτώσω την ώρα μου stop.

Δημοσίευση από Επισκέπτ Τρι Ιουν 08, 2010 11:44 am

Τέλεια!Ευχαριστώ πολύ! Εκτός από το how i met, το cougar town μου ακούγεται ενδιαφέρον.
Εγώ σου προτείνω το House MD. Ειδικά οι πρώτοι του κύκλοι ήταν πάρα πολύ καλοί!

Επισκέπτ
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ζητείται τρόπος να σκοτώσω την ώρα μου stop. Empty Απ: Ζητείται τρόπος να σκοτώσω την ώρα μου stop.

Δημοσίευση από ninette Τρι Ιουν 08, 2010 11:45 am

το ξερω το βλεπω στο σταρ Razz καλο ειναι αλλα ειναι οοολα τα επεισοδια στο ιδιο μοτιβο και με ψιλοκουραζει! ευχαριστω παντως!!


α! η μονικα κυνηγαει αγορακια, οχι ο γιος! το εγραψα λιγο μπερδεμενα!
ninette
ninette

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 5148
Ηλικία : 33
Registration date : 21/07/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης