Be-politan
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

παπουτσια και πονος

+7
Invisible
atimoutsiko
myrtoutsiko
vanessa
diaki
marmite
ninette
11 απαντήσεις

Σελίδα 3 από 3 Επιστροφή  1, 2, 3

Πήγαινε κάτω

παπουτσια και πονος - Σελίδα 3 Empty Απ: παπουτσια και πονος

Δημοσίευση από ninette Δευ Ιουν 14, 2010 7:57 pm

εσυ βανεσσα νομιζω εχεις πει πως φορας ανατομικα, ετσι; για πες καμια μαρκα... επισης, δεν πονανε τα ποδια σου; περπατας ανετα ακομα και μεγαλες αποστασεις;
ninette
ninette

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 5148
Ηλικία : 33
Registration date : 21/07/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

παπουτσια και πονος - Σελίδα 3 Empty Απ: παπουτσια και πονος

Δημοσίευση από buttercup Δευ Ιουν 14, 2010 8:14 pm

είδα σχέδια geox στο ίντερνετ, έχει μερικά συμπαθητικά, αλλά δεν είναι καθόλου αυτό που ζητάω. θέλω κάτι πιο σπορ, για τις διακοπές κτλ κτλ.να κοιτάξω και σανδάλια dr. scholl λέτε? http://www.pharmazon.gr/product_info.php?products_id=2301
σε τέτοιο στυλ
buttercup
buttercup

Αριθμός μηνυμάτων : 100
Registration date : 19/08/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

παπουτσια και πονος - Σελίδα 3 Empty Απ: παπουτσια και πονος

Δημοσίευση από buttercup Δευ Ιουν 14, 2010 8:15 pm

luxia έγραψε:
buttercup έγραψε:μου είπαν μια εταιρεία , kickers κάπως έτσι, έχει λέει πολύ άνετα παπούτσια. τα ξέρετε??
όντως είναι πολύ βολικά, οι μπαλαρίνες τους έχουν υπερυψωμένη σόλα, στα προτείνω με τα χίλια!!!!!!!!!!!! παπουτσια και πονος - Σελίδα 3 Icon_winkπαπουτσια και πονος - Σελίδα 3 Icon_winkπαπουτσια και πονος - Σελίδα 3 Icon_wink
οκ, thank you! παπουτσια και πονος - Σελίδα 3 Icon_biggrin
buttercup
buttercup

Αριθμός μηνυμάτων : 100
Registration date : 19/08/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

παπουτσια και πονος - Σελίδα 3 Empty Απ: παπουτσια και πονος

Δημοσίευση από vanessa Δευ Ιουν 14, 2010 8:19 pm

ninette έγραψε:εσυ βανεσσα νομιζω εχεις πει πως φορας ανατομικα, ετσι; για πες καμια μαρκα... επισης, δεν πονανε τα ποδια σου; περπατας ανετα ακομα και μεγαλες αποστασεις;

Έχω πάρει εδώ και δυο χρόνια για κάθε μερα δυο ζευγάρια geox εχω πάρει αυτο που μοιάζει σαν πεδιλο-σαγιονάρα. Τα έχω καταβολευτεί για μεγάλα περπατήματα.

Άλλες μάρκες είναι τα clarks,camber αλλά πιο κλειστά σχέδια,γενικά μεγάλη ποικιλία σε αυτά έχει ο Σακελλάρης στην Αθήνα στην ερμού.

Ποτέ σχεδόν δεν φοράω ίσιο και φοράω και μέχρι 5-7 ποντους από τα κανονικά για περπάτημα...Αλλά είμαι ελαφριά σε βάρος και έχω κάνει μπαλέτο οπότε παίζει ρόλο.
vanessa
vanessa
Αρχηγοντίβα...

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 3417
Ηλικία : 34
Τόπος : Stin kosmara mou...
Ασχολίες : Polla kai diafora
Registration date : 21/07/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 3 από 3 Επιστροφή  1, 2, 3

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης