Be-politan
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Κόκκινο κραγιόν- Ακούω γνώμες απ'ολους...

+12
whisper
tsouXtra
Invisible
kourkoubini
ninette
airstrumfita
Bob
silk
taso$_G
marmite
761
vanessa
16 απαντήσεις

Σελίδα 3 από 3 Επιστροφή  1, 2, 3

Πήγαινε κάτω

Κόκκινο κραγιόν- Ακούω γνώμες απ'ολους... - Σελίδα 3 Empty Απ: Κόκκινο κραγιόν- Ακούω γνώμες απ'ολους...

Δημοσίευση από boufla Τρι Δεκ 23, 2008 9:46 pm

i epidermida mou einai anoixti me kitrines apoxrwseis. sinithws foraw to noumero dyo se makeup alla xwirs katholou kokkino i roz mesa.

sinithws legetai sand i clair i kati tetoio.

ta mallia mou einai twra ksantha skoura melli, tha elega oti erxetai se pyroksantho melli, ston ilio mporeis na to peis xalkino , sto skotadi kapws san vrwmiko anoixto kastano kitriniariko, giati exei mesa ksanthies antaugeies pou tha kseplythoune siga siga.

itan sokolati kastano kai kaname decapage sxedon se olo to malli kai meta perasame ena eftari alla i kokkinila den efyge oli. perimenw ligo na synelthoune gia na ta kanw ena kastano anoixto santre kai na perasw isws liges ksanthies antaugeies.
boufla
boufla

Αριθμός μηνυμάτων : 2302
Registration date : 23/07/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Κόκκινο κραγιόν- Ακούω γνώμες απ'ολους... - Σελίδα 3 Empty ...

Δημοσίευση από vanessa Τρι Δεκ 23, 2008 10:00 pm

nai eisai melaxrini alla me anoixtoxrwmi epidermida diladi, kai psyxri pros oudeteri....Eheis wraio xrwma apo fysiko sou kai tha sou proteina skouro xrwma gia ta mallia sou(genika). An den thes ta mallia sou na kokkinizoun na epilegeis apoxrwseis vafis pou ehoun santre mesa i an kaneis antavgies na kaneis refle me mpez=santre gia na spaei i kokkinilia.
Twra gia kragion gia to xrwma tis epidermidas sou tha sou elega kokkino psyxris apoxrwsis alla me ta mallia sou opws einai twra tha elega kokkino zestis apoxrwsis...
Dokimase ligo afta pou eheis kai des...
vanessa
vanessa
Αρχηγοντίβα...

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 3417
Ηλικία : 34
Τόπος : Stin kosmara mou...
Ασχολίες : Polla kai diafora
Registration date : 21/07/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Κόκκινο κραγιόν- Ακούω γνώμες απ'ολους... - Σελίδα 3 Empty ...

Δημοσίευση από vanessa Τρι Φεβ 24, 2009 4:04 pm

Χαιρομαι που βρήκες χρήση.
Σήμερα ψώνισα άλλο ένα κραγιονάκι...
Πήρα το sexy από την σειρά Rouge allure της Chanel...
Το θέμα ειναι ότι είναι λίγο ψιλοεντονο να δω τι θα πει ο αγιάτρευτος όταν θα με δει να το φοράω...
Θέλω να πάρω το πινέλο του makeup τώρα της Chanel είναι πιο καλό από της MAC και έχει και τα ίδια λεφτακια....
Θέλω και άλλα καλλυντικακια γμτ...
Τι πορωση και αυτή...
vanessa
vanessa
Αρχηγοντίβα...

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 3417
Ηλικία : 34
Τόπος : Stin kosmara mou...
Ασχολίες : Polla kai diafora
Registration date : 21/07/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Κόκκινο κραγιόν- Ακούω γνώμες απ'ολους... - Σελίδα 3 Empty κοκκινο κραγιον

Δημοσίευση από boufla Κυρ Ιαν 24, 2010 8:33 pm

θα το φορουσατε κατα την διαρκεια της ημερας η το φορατε μονο το βραδυ?
boufla
boufla

Αριθμός μηνυμάτων : 2302
Registration date : 23/07/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Κόκκινο κραγιόν- Ακούω γνώμες απ'ολους... - Σελίδα 3 Empty Απ: Κόκκινο κραγιόν- Ακούω γνώμες απ'ολους...

Δημοσίευση από vanessa Κυρ Ιαν 24, 2010 9:20 pm

Βασικά εξαρτάται από το κόκκινο...
Πρωι πρωί μεχρι και το μεσημέρι δεν μπορώ να πώ ότι το φοράω...
Το απόγευμα με ανάλογο ντυσιμο και ανάλογα την ένταση του κόκκινου το φοράω ευχαρίστως όπως και το βράδυ επίσης...
Σπάνια βέβαια, αν και είμαι από τις λίγες κοπέλες που τους πάει διότι τονίζει τα πράσινα μάτια (θα με πείτε ψωνάρα τώρα) και έχω ανοιχτό δέρμα...
vanessa
vanessa
Αρχηγοντίβα...

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 3417
Ηλικία : 34
Τόπος : Stin kosmara mou...
Ασχολίες : Polla kai diafora
Registration date : 21/07/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Κόκκινο κραγιόν- Ακούω γνώμες απ'ολους... - Σελίδα 3 Empty Απ: Κόκκινο κραγιόν- Ακούω γνώμες απ'ολους...

Δημοσίευση από marmite Κυρ Ιαν 24, 2010 9:27 pm

Δεν φοράω καθόλου κραγιόν, πόσο μάλλον κόκκινο! Δεν μου πάνε καθόλου!!! Ειδικά το κόκκινο βέβαια, δεν μου αρέσει σε καμία κοπέλα όσες φορές το έχω δει.
marmite
marmite

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 3838
Ηλικία : 31
Registration date : 21/07/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Κόκκινο κραγιόν- Ακούω γνώμες απ'ολους... - Σελίδα 3 Empty Απ: Κόκκινο κραγιόν- Ακούω γνώμες απ'ολους...

Δημοσίευση από boufla Κυρ Ιαν 24, 2010 9:45 pm

εγω βρισκω οτι οταν φοραω τα ασπρα μου γυαλια, ασπρος σκελετος, δειχνει πολυ ωραιο το πρωι. και το απογευμα και πολυ σικ. βεβαια στο χωριο κωλοπετινιτσα που δουλευω δεν ξερω πως το εκλαμβανουν.
boufla
boufla

Αριθμός μηνυμάτων : 2302
Registration date : 23/07/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Κόκκινο κραγιόν- Ακούω γνώμες απ'ολους... - Σελίδα 3 Empty Απ: Κόκκινο κραγιόν- Ακούω γνώμες απ'ολους...

Δημοσίευση από boufla Κυρ Ιαν 24, 2010 9:47 pm

marmite έγραψε:Δεν φοράω καθόλου κραγιόν, πόσο μάλλον κόκκινο! Δεν μου πάνε καθόλου!!! Ειδικά το κόκκινο βέβαια, δεν μου αρέσει σε καμία κοπέλα όσες φορές το έχω δει.

καθολου??? τπτ??? μα γιατιιιιι???? Κόκκινο κραγιόν- Ακούω γνώμες απ'ολους... - Σελίδα 3 282134 Κόκκινο κραγιόν- Ακούω γνώμες απ'ολους... - Σελίδα 3 282134

ωρα για μενα και την βανεσα να σε μεταπεισουμε!!!! Κόκκινο κραγιόν- Ακούω γνώμες απ'ολους... - Σελίδα 3 63538 Κόκκινο κραγιόν- Ακούω γνώμες απ'ολους... - Σελίδα 3 63538 Κόκκινο κραγιόν- Ακούω γνώμες απ'ολους... - Σελίδα 3 63538 Κόκκινο κραγιόν- Ακούω γνώμες απ'ολους... - Σελίδα 3 63538

Κόκκινο κραγιόν- Ακούω γνώμες απ'ολους... - Σελίδα 3 180988 Κόκκινο κραγιόν- Ακούω γνώμες απ'ολους... - Σελίδα 3 180988 Κόκκινο κραγιόν- Ακούω γνώμες απ'ολους... - Σελίδα 3 180988 Κόκκινο κραγιόν- Ακούω γνώμες απ'ολους... - Σελίδα 3 60939 Κόκκινο κραγιόν- Ακούω γνώμες απ'ολους... - Σελίδα 3 60939 Κόκκινο κραγιόν- Ακούω γνώμες απ'ολους... - Σελίδα 3 60939
boufla
boufla

Αριθμός μηνυμάτων : 2302
Registration date : 23/07/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Κόκκινο κραγιόν- Ακούω γνώμες απ'ολους... - Σελίδα 3 Empty Απ: Κόκκινο κραγιόν- Ακούω γνώμες απ'ολους...

Δημοσίευση από vanessa Κυρ Ιαν 24, 2010 10:12 pm

Κανένα κραγιόν αποκλείεται να μη σου πηγαίνει...
Δεν παίζει...Όλο και κάποιο θα υπάρχει καλέ...
Το κόκκινο είναι ανάλογα στα χαρακτηριστικά και την ώρα...
Και το ντυσιμο και άλλα...
Εσυ μαρμιτάκι δεν φοραγες κραγιον εξαιτίας του αμόρε νομίζω...
Τέλος πάντων αν θες να βάλεις μονο και μόνο για να μη σκάνε τα χείλη σου και να είσαι και λίγο κομψη ξεκίνα με φυσικές αποχρώσεις...Αποκλείεται κοντά στο χρώμα των χειλιών σου να μην σου πηγαίνει και να μην βρίσκεις κάτι...
vanessa
vanessa
Αρχηγοντίβα...

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 3417
Ηλικία : 34
Τόπος : Stin kosmara mou...
Ασχολίες : Polla kai diafora
Registration date : 21/07/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Κόκκινο κραγιόν- Ακούω γνώμες απ'ολους... - Σελίδα 3 Empty Απ: Κόκκινο κραγιόν- Ακούω γνώμες απ'ολους...

Δημοσίευση από marmite Κυρ Ιαν 24, 2010 10:15 pm

Λόγω του αμόρε? Τι εννοείς??? Καλέ δεν μου αρέσουν πάνω μου σου λέω! Πατρινό καρναβάλι για πάντα είμαι! Άσε που δεν θέλω καν να αρχίσω να φοράω! Αφού δεν μου αρέσει γιατί να ασχολούμαι?
marmite
marmite

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 3838
Ηλικία : 31
Registration date : 21/07/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Κόκκινο κραγιόν- Ακούω γνώμες απ'ολους... - Σελίδα 3 Empty Απ: Κόκκινο κραγιόν- Ακούω γνώμες απ'ολους...

Δημοσίευση από vanessa Κυρ Ιαν 24, 2010 10:20 pm

Ότι όταν σε φιλάει δεν θέλει κραγιόν...
Μόνο ο δικός μου τη βρίσκει...
Καλά ντε δεν είπαμε να σου βάλουμε και με το ζόρι κραγιόν μπααααααααααααααα!!!Απλά άλλο δεν μου πάει κάτι και άλλο δεν μου αρέσει να φοράω κραγιόν...Διαφερει...
vanessa
vanessa
Αρχηγοντίβα...

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 3417
Ηλικία : 34
Τόπος : Stin kosmara mou...
Ασχολίες : Polla kai diafora
Registration date : 21/07/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Κόκκινο κραγιόν- Ακούω γνώμες απ'ολους... - Σελίδα 3 Empty Απ: Κόκκινο κραγιόν- Ακούω γνώμες απ'ολους...

Δημοσίευση από boufla Κυρ Ιαν 24, 2010 10:24 pm

μαρμιτ. θα βαλεις κραγιον

τελεια και παυλα. να μην ακουω οχι και δεν θελω.

θα πας και θα παρεις ενα κραγιον και θα το φορας.

ακου εκει δεν θες κραγιον.

στο τελος θα μας πεις οτι θα αφησεις και τις μασχαλες σου αξυριστες.

ΝΤΡΟΠΗ
boufla
boufla

Αριθμός μηνυμάτων : 2302
Registration date : 23/07/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Κόκκινο κραγιόν- Ακούω γνώμες απ'ολους... - Σελίδα 3 Empty Απ: Κόκκινο κραγιόν- Ακούω γνώμες απ'ολους...

Δημοσίευση από Επισκέπτ Παρ Μαρ 05, 2010 2:31 pm

κοιταξε να δεις τι παιζει με το κοκκινο κραγιον...
κατ'αρχας δεν μπορεις να το φορεσεις αν εχεις μικρα χειλη η αν δεν ειναι καλοσχηματισμενα καθως τονιζει καθε ατελεια...
επισης παιζει ρολο η σωστη αποχρωση.
π.χ. το κοκκινο της φωτιας παει σε ξανθες και μονο..
οι καστανες θελουν λιγο πιο βαθυ κοκκινο πιο ζεστο ενω οι μελαχρινες το ιδιο οπως επισης τους παει και το μπορντο.. για τις κοκκινομαλλες ειναι απαγορευτικο...
πρεπει να φορεθει και με μολυβι κοκκινο στο περιγραμμα, της ιδιας αποχρωσης ωστε να μην φαινεται φθηνο..
το υπολοιπο μακιγιαζ πρεπει να ειναι απο αδιαφορο εως ελαχιστο, οπως eyeliner και ισως λιγη σκια στη γωνια φυσικων τονων του καφε...
ρουζ ελαχιστο με προσοχη..

Επισκέπτ
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Κόκκινο κραγιόν- Ακούω γνώμες απ'ολους... - Σελίδα 3 Empty Απ: Κόκκινο κραγιόν- Ακούω γνώμες απ'ολους...

Δημοσίευση από ninette Παρ Μαρ 05, 2010 2:43 pm

εμενα παντως μου αρεσει το κοκκινο κραγιον με smokey eyes κι ας λενε πως δεν παει...
ninette
ninette

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 5148
Ηλικία : 33
Registration date : 21/07/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Κόκκινο κραγιόν- Ακούω γνώμες απ'ολους... - Σελίδα 3 Empty Απ: Κόκκινο κραγιόν- Ακούω γνώμες απ'ολους...

Δημοσίευση από vanessa Παρ Μαρ 05, 2010 3:20 pm

Kai to xrwma tou dermatos paizei rolo...Analoga...
vanessa
vanessa
Αρχηγοντίβα...

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 3417
Ηλικία : 34
Τόπος : Stin kosmara mou...
Ασχολίες : Polla kai diafora
Registration date : 21/07/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Κόκκινο κραγιόν- Ακούω γνώμες απ'ολους... - Σελίδα 3 Empty Απ: Κόκκινο κραγιόν- Ακούω γνώμες απ'ολους...

Δημοσίευση από vanessa Παρ Μαρ 05, 2010 3:30 pm

ninette έγραψε:με αχρωμο κραγιον νομιζω μοιαζω με δρακουλα..

Κόκκινο κραγιόν- Ακούω γνώμες απ'ολους... - Σελίδα 3 Lol Κόκκινο κραγιόν- Ακούω γνώμες απ'ολους... - Σελίδα 3 Lol Κόκκινο κραγιόν- Ακούω γνώμες απ'ολους... - Σελίδα 3 Lol Κόκκινο κραγιόν- Ακούω γνώμες απ'ολους... - Σελίδα 3 Lol

Egw pali otan foraw ena skouro vathy kokkino me koitane oloi aaaaa....
O agiatreftos mhn to vgaleis einai wraio...
Me anoixtoxrwma den ehw thn idia tyxh...
vanessa
vanessa
Αρχηγοντίβα...

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 3417
Ηλικία : 34
Τόπος : Stin kosmara mou...
Ασχολίες : Polla kai diafora
Registration date : 21/07/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 3 από 3 Επιστροφή  1, 2, 3

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης