Be-politan
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

κεντρα αδυνατισματος

+3
marmite
silk
Invisible
7 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

κεντρα αδυνατισματος Empty κεντρα αδυνατισματος

Δημοσίευση από Invisible Τετ Ιουλ 08, 2009 9:16 am

Ακολουθει σεντονι...

Χτες ημουν Συνταγμα και περιμενα μια φιλη μου να ερθει. Με πλησιαζει λοιπον μια με ενα ερωτηματολογιο για το μεταβολισμο. Μου λεει 5-6 ερωτησεις θα σου κανω. Ε, λεω ας μην της χαλασω το χατηρι, ουτως η αλλως δεν βιαζομουν. Αφου τελειωσε τις ερωτησεις μου ζηταει ονομα και τηλεφωνο. Της λεω ειναι απαραιτητο να το δωσω? Μου λεει δεν θα σε ενοχλησουμε, απλα θα σε παρουμε να σου πουμε οτι πηρες μερος στην ερευνα. Εκεινη τη στιγμη δεν το σκεφτηκα και το εδωσα (η ηλιθια).
Με παιρνει λοιπον μια κυρατσα σημερα και μου λεει γεια σου ειμαι η ταδε, σε παιρνω απο την (ανωνυμη) εταιρια που σου εκαναν χτες τις ερωτησεις. Κερδισες, λεει, μια δωρεαν (αυτο το ειπε πολλες φορες) μετρηση μεταβολισμου (οχι με εξεταση αιματος) και θα σου πουμε ποιες τροφες να τρως και ποιες να αποφευγεις. Θα ειναι λεει και γιατρος εκει και θα παρω τα αποτελεσματα μεσα σε μιση ωρα.
Να πω επισης οτι το στυλακι της δεν μου αρεσε καθολου, με ελεγε συνεχεια μωρο μου, κουκλα μου, αγαπη μου και λοιπες αηδιες, μετα με ρωτησε αν σπουδαζω, ποσο βαθμο εβγαλα στο σχολειο, μπραβο μου λεει που περασες Αθηνα κλπ.
Τελικα με παρεσυρε και εκλεισα ραντεβου να παω, αλλα ακομη δεν ξερω. Εσεις τι λετε? Να παω η θα με φανε?????
Invisible
Invisible
azax...τα κανει αορατα

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 3178
Ηλικία : 38
Ασχολίες : Το επαγγελμα του Ηρωδη!
Registration date : 24/07/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

κεντρα αδυνατισματος Empty Απ: κεντρα αδυνατισματος

Δημοσίευση από silk Τετ Ιουλ 08, 2009 9:25 am

να μην πας..παρε αν θες τηλ πες κατι μου ετυχε, ευχαριστω δεν με ενδιαφερει γεια σας.
κι εγω ειχα παει, με ειχαν βαλει κατι καλωδια και μου ειπαν οτι μαλλον θα παχυνω στο μελλον.Κατι τετοιο θα σου κανουν  και θα θελουν να σε βαλουν σε προγραμμα. τι αλλο να θελουν??
silk
silk

Αριθμός μηνυμάτων : 3062
Registration date : 23/07/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

κεντρα αδυνατισματος Empty Απ: κεντρα αδυνατισματος

Δημοσίευση από Invisible Τετ Ιουλ 08, 2009 9:37 am

Βασικα απο την αρχη δεν ηθελα καν να κλεισω ραντεβου, αλλα με επιασαν οι ευγενιες μου κεντρα αδυνατισματος 52479
Εντωμεταξυ, με πηραν απο απορρητο και το τηλ που μου εδωσε αυτη δεν το βγαζει ο τηλεφωνικος καταλογος! Κανενα κεντρο αδυνατισματος ειναι σιγουρα.
Invisible
Invisible
azax...τα κανει αορατα

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 3178
Ηλικία : 38
Ασχολίες : Το επαγγελμα του Ηρωδη!
Registration date : 24/07/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

κεντρα αδυνατισματος Empty Απ: κεντρα αδυνατισματος

Δημοσίευση από silk Τετ Ιουλ 08, 2009 9:59 am

κι εγω απο τη πολλη ευγενια το παθαινα..
παντα αν λες ευχαριστω πολυ δεν με ενδιαφερει, γεια σας..ΠΙΑΝΕΙ.
μετα το γεια σας δεν μπορουν να συνεχισουν την κουβεντα.
αυτο λες στο δρομο, η στο τηλεφωνο οταν αρχιζουν το ποιηματακι τους.
silk
silk

Αριθμός μηνυμάτων : 3062
Registration date : 23/07/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

κεντρα αδυνατισματος Empty Απ: κεντρα αδυνατισματος

Δημοσίευση από silk Τετ Ιουλ 08, 2009 9:59 am

κωλοδουλειες ρε γμτ..:(
silk
silk

Αριθμός μηνυμάτων : 3062
Registration date : 23/07/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

κεντρα αδυνατισματος Empty Απ: κεντρα αδυνατισματος

Δημοσίευση από marmite Τετ Ιουλ 08, 2009 11:44 am

Invisible ennoeitai na MHN pas. Afou se pianoun eygeneies kai se toumparan na sou kleisoun rantevou mhn dianohtheis na pas. Tha se toumparoun kai ekei kai tha vgeis me ena wraiotato daneio sto onoma sou ypsous 5,000 eyrw.
Epeidh exw doulepsei se ena apo ta megala kai trana (mh xesw) kentra adynatismatos kai malista sto logisthrio, exoun dei polla ta matakia mou. Einai les kai tous kanoun magia re paidi mou mesa! Den kserw ti skata tous lene, pantws den exw dei pote kapoion na mpainei kai na mhn vgainei apo kei xrewmenos. Kai den mporeis kan na fantasteis ti kompines ginontai ekeimesa. Opoios pataei to podi tou tou roufane o,ti exei kai den exei.

kalo sas apogeyma Smile Smile Razz
marmite
marmite

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 3838
Ηλικία : 31
Registration date : 21/07/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

κεντρα αδυνατισματος Empty Απ: κεντρα αδυνατισματος

Δημοσίευση από Invisible Τετ Ιουλ 08, 2009 11:57 am

Ρε συ ειπαμε οχι και ετσι, δεν τα χαφτω αυτα!! Μια φορα με ειχαν σταματησει αυτες με κατι δωρα (τσαντακι με κατι καλλυντικα ηταν) και μου λενε για να το παρεις πρεπει να ανεβεις επανω και μπλα μπλα. Ανεβηκα και εγω απο περιεργεια, μπηκα σε ενα γραφειο και ηταν μια το λιγοτερο σαν τσατσα και αρχισε να μου λεει εχεις αφυδατωμενο δερμα και θες το ενα και θες το αλλο και το παραλλο, ωσπου αρχισα να χασμουριεμαι και της λεω : Τι μου λετε ολα αυτα εγω τα εχω??? Γρηγορα κλειστε μου ενα ραντεβου να ξεκινησω ολες τις θεραπειες που μου προτεινετε!
Αυτη μου εκανε και τη δυσκολη και με ρωτουσε αν ειμαι σιγουρη! Και της λεω: Ναι και γρηγορα γιατι πρεπει να φυγω!
Μου κρατησε τα στοιχεια, εδωσα ψευτικο ονομα, διευθυνση και τηλεφωνο, πηρα το νεσεσερ και εφυγα!!!
Invisible
Invisible
azax...τα κανει αορατα

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 3178
Ηλικία : 38
Ασχολίες : Το επαγγελμα του Ηρωδη!
Registration date : 24/07/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

κεντρα αδυνατισματος Empty Απ: κεντρα αδυνατισματος

Δημοσίευση από Invisible Τετ Ιουλ 08, 2009 12:04 pm

Α, και οχι μονο αυτο! Η πρωτη μου εμπειρια ηταν που ειχε παρει η μανα μου μερος σε ενα διαγωνισμο στο πρωιναδικο της Μενεγακη και κερδισε εναν δωρεαν καθαρισμο προσωπου στα New Day. Μου λεει παμε να τον κανεις εσυ. Πηγαμε στη Νεα Ιωνια, μας πρηξανε στο μπλα μπλα, τελικα μου κανανε μια μετρηση με ενα μηχανημα στο προσωπο και λεει η μανα μου: Τωρα θα κανετε τον καθαρισμο?
Και της κανει η αλλη: Οχι, πρεπει να κλεισετε αλλο ραντεβου, κοστιζει τοσο κλπ γενικως τα μασαγε. Ε, πηρα τη μανα μου και φυγαμε, τσαμπα οι βενζινες και ο κοπος μας να παμε!
Invisible
Invisible
azax...τα κανει αορατα

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 3178
Ηλικία : 38
Ασχολίες : Το επαγγελμα του Ηρωδη!
Registration date : 24/07/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

κεντρα αδυνατισματος Empty Απ: κεντρα αδυνατισματος

Δημοσίευση από vanessa Τετ Ιουλ 08, 2009 12:37 pm

Loipon egw ehw bei dyo fores se instituto tetoio kai ehw vgei xwris na parw tpt kai na kanw tpt...Monimws me psinane sto biri biri kai egw elega oti eimai mia thea ftou mou Razz kai den mou xreiazetai tpt kai afou xsanalegane egw ekana ti kineza! Kai meta variontousan egw ekana ti viastiki kai efevga.
Tin defteri fora pou bhka pali den ekana tpt alla mou tin epese o typos pou psarevei kosmo kai mou zitage na vgoume xaxaxaxaxaxa!Kai afou den psarwna mou eipe oti eimai mia koukla kai den xreiazomai kamia therapeia...Xaxaxaxaxa!Akoma to thymamai kai gelaw!
vanessa
vanessa
Αρχηγοντίβα...

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 3417
Ηλικία : 34
Τόπος : Stin kosmara mou...
Ασχολίες : Polla kai diafora
Registration date : 21/07/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

κεντρα αδυνατισματος Empty Απ: κεντρα αδυνατισματος

Δημοσίευση από vanessa Τετ Ιουλ 08, 2009 12:40 pm

A to kolpo einai na dineis pseftiko tilefwno gia na min se prhzoun...Kai an thes kai stoixeia!
vanessa
vanessa
Αρχηγοντίβα...

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 3417
Ηλικία : 34
Τόπος : Stin kosmara mou...
Ασχολίες : Polla kai diafora
Registration date : 21/07/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

κεντρα αδυνατισματος Empty Απ: κεντρα αδυνατισματος

Δημοσίευση από ninette Τετ Ιουλ 08, 2009 1:21 pm

μια φορα οταν ημουν 19 με ψησανε και ανεβηκα να παρω το 'δωρακι' μου. με βγαλανε προβληματικη (εγω που ειμαι μια καρακουκλαρα Razz ) και ο διαλογος τελειωσε καπως ετσι:

ααα νομικη σπουδαζεις; και ποια ειναι το προτυπο σου; η βοζεμπεργκ;

απαντηση: οχι, η κουρτοβικ.

τηλεφωνο δε με πηρανε ποτε αχαχχαχαχαχαχα
ninette
ninette

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 5148
Ηλικία : 33
Registration date : 21/07/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

κεντρα αδυνατισματος Empty Απ: κεντρα αδυνατισματος

Δημοσίευση από xnoudaki Τετ Ιουλ 08, 2009 6:19 pm

XAAXAAXXAAXXA  κεντρα αδυνατισματος 123346 κεντρα αδυνατισματος 123346κεντρα αδυνατισματος 123346


kalo m'arese κεντρα αδυνατισματος 264740
xnoudaki
xnoudaki
arapis

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 3201
Ηλικία : 32
Registration date : 28/07/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

κεντρα αδυνατισματος Empty Απ: κεντρα αδυνατισματος

Δημοσίευση από Kakos Lykos Πεμ Ιουλ 09, 2009 12:23 am

ninette έγραψε:βοζεμπεργκ;
κουρτοβικ.


Suspect Suspect Suspect Suspect Suspect Suspect 
Kakos Lykos
Kakos Lykos

Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 692
Ηλικία : 33
Τόπος : Fiji
Ασχολίες : I do very bad things.......and i do them very well!!!
Registration date : 30/03/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

κεντρα αδυνατισματος Empty ...

Δημοσίευση από ninette Πεμ Ιουλ 09, 2009 7:30 am

αχ εσεις η νεα γενια... δικηγοροι ειναι και οι δυο. Η Βοζεμπεργκ ειναι δεξια, υποψηφια βουλευτης με το ΛΑΟΣ. Τσακω και φωτο: http://media2.feed.gr/filesystem/images/20090129/engine/assets_LARGE_t_1401_699868_type11759.jpg

H Κουρτοβικ ηταν συνηγορος του Κουφοντινα (ελπιζω να τον ξερεις αυτον!!!). Δες και τη δικια της φωτο: http://1.bp.blogspot.com/_SFZt0tl-B3U/SjqQGgFuDxI/AAAAAAAAhCQ/-B13KvSczeE/s400/kurtovic.jpg

την πιανεις τη διαφορα; Razz
ninette
ninette

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 5148
Ηλικία : 33
Registration date : 21/07/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης