Be-politan
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

YGEIINI DIATROFI-DIAITA

+20
sylvie
resident
buttercup
Stilvi
761
Invisible
xnoudaki
mrs2be
tsouXtra
diaki
vanessa
boufla
marmite
modesty_blaise
Mary
taso$_G
silk
whisper
airstrumfita
ninette
24 απαντήσεις

Σελίδα 5 από 8 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

YGEIINI DIATROFI-DIAITA - Σελίδα 5 Empty Απ: YGEIINI DIATROFI-DIAITA

Δημοσίευση από silk Παρ Δεκ 12, 2008 12:57 pm

χωρις νεροοοοοο μπορωωωωω χωρις εσεεεεενα οχιιιιιιιιιιιι
silk
silk

Αριθμός μηνυμάτων : 3062
Registration date : 23/07/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

YGEIINI DIATROFI-DIAITA - Σελίδα 5 Empty Απ: YGEIINI DIATROFI-DIAITA

Δημοσίευση από airstrumfita Παρ Δεκ 12, 2008 12:58 pm

YGEIINI DIATROFI-DIAITA - Σελίδα 5 123346 YGEIINI DIATROFI-DIAITA - Σελίδα 5 123346
airstrumfita
airstrumfita

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 5378
Ηλικία : 33
Registration date : 21/07/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

YGEIINI DIATROFI-DIAITA - Σελίδα 5 Empty Απ: YGEIINI DIATROFI-DIAITA

Δημοσίευση από diaki Παρ Δεκ 12, 2008 12:58 pm

Wraia gt mexri twra i frouktozi i zaxari vazame

Kala anapsiktika de pinw pleon.. Ena allo pou kana itan na vazw ena potiri gala mia mpanana kai pago sto mplenter.. Na to stamatisw?

De kserw gt de maresei to nero... PRagmatika kai to kalokairi mporei na perasei mera kai na min exw piei nero(oute xumo tipota).. De maresei na ta pinw Razz:P:P

Tha prospathisw omws! Smile
diaki
diaki
Παντέλενα

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4040
Ηλικία : 35
Registration date : 21/07/2008

http://xavale.to-relax.net

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

YGEIINI DIATROFI-DIAITA - Σελίδα 5 Empty Απ: YGEIINI DIATROFI-DIAITA

Δημοσίευση από mrs2be Παρ Δεκ 12, 2008 12:58 pm

YGEIINI DIATROFI-DIAITA - Σελίδα 5 426196 
silk έγραψε:μην παρεις υποκαταστατο.
μειωσε τη ζαχαρη σταδιακα και στο τελος ο γλυκος καφες θα σου φαινεται αηδια..:yes:
Φαντάσου τον έπινα με 4 κουταλάκια ζάχαρη και τώρα τον πίνω σκέτο .
Και η ζάχαρη μου φαίνεται αηδία .
mrs2be
mrs2be

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1214
Ηλικία : 38
Registration date : 05/11/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

YGEIINI DIATROFI-DIAITA - Σελίδα 5 Empty Απ: YGEIINI DIATROFI-DIAITA

Δημοσίευση από xnoudaki Παρ Δεκ 12, 2008 12:59 pm

nomizo to 1 koutalaki zaxari= 1 fakelaki,exei gyro stis 20-30thermides an den kano lathos,an thymamai sosta..ara,den einai i zaxari tou kafe pou mas paxainei...
xnoudaki
xnoudaki
arapis

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 3201
Ηλικία : 32
Registration date : 28/07/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

YGEIINI DIATROFI-DIAITA - Σελίδα 5 Empty Απ: YGEIINI DIATROFI-DIAITA

Δημοσίευση από silk Παρ Δεκ 12, 2008 12:59 pm

αυτο με τη μπανανα δεν βρισκω λογο να το σταματησεις YGEIINI DIATROFI-DIAITA - Σελίδα 5 264740
silk
silk

Αριθμός μηνυμάτων : 3062
Registration date : 23/07/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

YGEIINI DIATROFI-DIAITA - Σελίδα 5 Empty Απ: YGEIINI DIATROFI-DIAITA

Δημοσίευση από diaki Παρ Δεκ 12, 2008 1:01 pm

Nomizw omws oti exei sxesi kai to pws metavolizontai oi thermides i kati tetoio..
Diladi kai i Coca Cola light exei mia thermida mono alla paxainei gt auti i thermida de metavolizetai..Kati tetoio exw akousei
diaki
diaki
Παντέλενα

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4040
Ηλικία : 35
Registration date : 21/07/2008

http://xavale.to-relax.net

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

YGEIINI DIATROFI-DIAITA - Σελίδα 5 Empty Απ: YGEIINI DIATROFI-DIAITA

Δημοσίευση από xnoudaki Παρ Δεκ 12, 2008 1:04 pm

a,kala,meta auto einai allo,oti i zaxari kanei kako ktl,alla san thermides,den einai auto to tragiko,to 1 koutalaki zaxari ston kafe...(ektos an vazeis 4 pou evaze i mrs..  Razz )
xnoudaki
xnoudaki
arapis

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 3201
Ηλικία : 32
Registration date : 28/07/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

YGEIINI DIATROFI-DIAITA - Σελίδα 5 Empty Απ: YGEIINI DIATROFI-DIAITA

Δημοσίευση από mrs2be Παρ Δεκ 12, 2008 1:07 pm

α!!!!ξέχασα .......ούτε αναψυκτικά να πίνεις ( την έχω δεί και πολύ διατροφολόγος Razz )

εκτός των άλλων κάνουν και κυτταρίτιδα !!
mrs2be
mrs2be

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1214
Ηλικία : 38
Registration date : 05/11/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

YGEIINI DIATROFI-DIAITA - Σελίδα 5 Empty Απ: YGEIINI DIATROFI-DIAITA

Δημοσίευση από marmite Παρ Δεκ 12, 2008 1:08 pm

diaki, ayto pou sou eipan me thn zaxarh isxyei. Meiwse thn kai meta den tha mporeis na ton pieis me zaxarh. Ki egw glyko ton epina kai sto prwto etos thymamai tote kaname oles mazi mia omadiki diaita kai kopsame maxairi thn zaxarh. E, apo tote an mou valeis estw kai mish koutalia den mporw na ton piw mou rxetai anagoula!

Epishs ayto pou prepei na kaneis PANTA ma PANTA na trws salata me ta geymata sou. Akoma kai souvlakia na pareis apeksw, na koveis kai mia salata. Epishs ta pitogyra na ta pairneis me aladoth pita.

Sthn douleia egw pantws panta epairna froutakia. Mhlo-mantarini-mpanana. Kati poy na trwgetai eykola.
marmite
marmite

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 3838
Ηλικία : 31
Registration date : 21/07/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

YGEIINI DIATROFI-DIAITA - Σελίδα 5 Empty Απ: YGEIINI DIATROFI-DIAITA

Δημοσίευση από Invisible Παρ Δεκ 12, 2008 1:09 pm

diaki έγραψε:Ouf ksexasa na to pw auto.. DE maresei to nero :(:(:(
Ksexnaw na pinw... PRepei?

Α ρε διακι και εσυ δικια μου εισαι. Να βλεπεις τη μανα μου να με κυνηγαει με κατι θεορατα ποτηρια ξεχειλισμενα, και μου λεει να το πιω σαν φαρμακο!!!
Απιστευτο γελιο!
Invisible
Invisible
azax...τα κανει αορατα

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 3178
Ηλικία : 38
Ασχολίες : Το επαγγελμα του Ηρωδη!
Registration date : 24/07/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

YGEIINI DIATROFI-DIAITA - Σελίδα 5 Empty Απ: YGEIINI DIATROFI-DIAITA

Δημοσίευση από 761 Παρ Δεκ 12, 2008 1:13 pm

Καφές με ζάχαρη YGEIINI DIATROFI-DIAITA - Σελίδα 5 460921
761
761
La Presidenta

Αριθμός μηνυμάτων : 1292
Registration date : 03/11/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

YGEIINI DIATROFI-DIAITA - Σελίδα 5 Empty Απ: YGEIINI DIATROFI-DIAITA

Δημοσίευση από vanessa Παρ Δεκ 12, 2008 1:19 pm

Ρε ντιάκι χαλάρωσε λίγο. Λες και δεν ξέρεις απο μόνη σου τι να κάνεις για να έρθεις στα ίσια σου. Το καλύτερο είναι αυτό που λέει το πατριωτάκι και η σιλκ. Απ'οτι τρως στο μισο. Μην ακούω βλακείες για μείωση γαλακτοκομικών για δίαιτες με λάχανα κ.α...Ο οργανισμός έχει ανάγκη απ'ολα και δεν είναι σκοπός σου μόνο να αδυνατίσεις αλλά και να διατηρηθείς. Επίσης είναι σαφές ότι το μαγειρεμένο λάδι είναι κακό για τον οργανισμό. Προτιμούμε εκτός απο τα τηγανητά που καλό είναι να τα αποφεύγεις γενικά (μια φορά στο τόσο δεν παθαίνεις τπτ να φας βέβαια) να το χρησιμοποιούμε ωμό. Ειδικά στα όσπρια και στα μακαρόνια. Άσε που τα μακαρόνια κανενας Ιταλός δεν τα μαγειρεύει με λάδι ούτε πριν ούτε μετα,ούτε με βούτυρο κ.α.
Αναψυκτικά ενοοείται κομμένα, το ανθρακικό οδηγεί σε κατακράτηση υγρών. Μπορείς εαν θες να αντικαταστήσεις το ανθρακικό αναψυκτικό με φυσικό ανθρακούχο νερό (τυπου perrier, όχι σόδες όμως). Γενικά όμως καλό είναι να περιορίσεις την ποσότητα.
Το κρέας δεν παχαίνει εαν είναι ψητό(χωρίς λάδια) και προσφέρει και κορεσμό στο στομάχι. Για να μην πω ότι ειδικά στις γυναίκες είναι απαραίτητο,γιατί οι πιο πολλές έχουν αναιμία (χαμηλό σίδηρο,φεριτίνη,αιματοκρίτη) λόγω περιόδου. Προσπάθησε να βρεις μια φόρμουλα που θα σε κάνει να τρως πιο υγειινά γενικά στη ζωή σου και όχι να μπεις σε διαδικασία κάνω δίαιτα. Έτσι θα είσαι συνεχώς στο φαινόμενο γιο-γιο.
Περιόρισε το φαγητό απέξω αλλά ακόμα και όταν τρώς κάνε τη ζωή σου πιο εύκολη. Φάε πίτσα χωρίς αλλαντικά, ή φάε μια πίττα-σουβλάκι μόνο και όχι δυο τρεις. Και το ξαναλέω κανονικά πρέπει να μιλάμε γενικά για υγειηνή διατροφή και όχι για μια δίαιτα που βαριέσαι να κανεις και ξεκινάς, σταματάς και ξαναξεκινάς.
vanessa
vanessa
Αρχηγοντίβα...

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 3417
Ηλικία : 34
Τόπος : Stin kosmara mou...
Ασχολίες : Polla kai diafora
Registration date : 21/07/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

YGEIINI DIATROFI-DIAITA - Σελίδα 5 Empty Απ: YGEIINI DIATROFI-DIAITA

Δημοσίευση από Stilvi Παρ Δεκ 12, 2008 2:02 pm

Συμφωνώ με vanessa. Κόψε τα αναψυκτικά,περιόρισε τα λευκά(αλάτι-ζάχαρη-λευκό ψωμί) και τρώγε όσο πιο πολλά φρούτα και λαχανικά μπορείς.Και κανά δυό γλυκάκια την εβδομάδα δεν πειράζουν.Το χειρότερο που μπορείς να κάνεις είναι να μένεις πολλές ώρες νηστική γιατί αν δεν τρώς ο οργανισμός δεν έχει κάτι να κάψει.Το πρωινό πάντως είναι απαραίτητο.
Stilvi
Stilvi

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 37
Ηλικία : 42
Registration date : 23/07/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

YGEIINI DIATROFI-DIAITA - Σελίδα 5 Empty Απ: YGEIINI DIATROFI-DIAITA

Δημοσίευση από diaki Παρ Δεκ 12, 2008 2:05 pm

Stilvi, Vanessa euxaristw gia tis plirofories...

Vanessaki kserw panw katw kapoia pragmata alla eimai tupos pou thelei na ta akousei gia na ta efarmosei.. Panta to eixa auto...
Pantws molis efaga 1 soutzoukaki 1 koupa ruzi kai salata ki eskasa.... Alla mallon einai kai thema mualou...

( panta 1 souvlaki trww re!!!!! Razz)
diaki
diaki
Παντέλενα

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4040
Ηλικία : 35
Registration date : 21/07/2008

http://xavale.to-relax.net

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

YGEIINI DIATROFI-DIAITA - Σελίδα 5 Empty Απ: YGEIINI DIATROFI-DIAITA

Δημοσίευση από ninette Παρ Δεκ 12, 2008 2:06 pm

an trws mikres mpoukies pantws, trws ligotero.baze sto phrouni/koutali th mish posothta apo o,ti synh8ws
ninette
ninette

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 5148
Ηλικία : 33
Registration date : 21/07/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

YGEIINI DIATROFI-DIAITA - Σελίδα 5 Empty Απ: YGEIINI DIATROFI-DIAITA

Δημοσίευση από diaki Παρ Δεκ 12, 2008 2:08 pm

NAi to ekana!!! KAla itan...Alla re spiti mou pou eimai panta ok trww, eksw kai sto PAntela einai to thema pou me mpoukwnei to zoudi..

Ennoia sou omws tha pesei varus o pelekus tis diaitas.. Razz:P
diaki
diaki
Παντέλενα

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4040
Ηλικία : 35
Registration date : 21/07/2008

http://xavale.to-relax.net

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

YGEIINI DIATROFI-DIAITA - Σελίδα 5 Empty Απ: YGEIINI DIATROFI-DIAITA

Δημοσίευση από ninette Παρ Δεκ 12, 2008 2:08 pm

otan pas ston pantela, na mhn paraggelnete ap e3w, na mageireyete mazi
ninette
ninette

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 5148
Ηλικία : 33
Registration date : 21/07/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

YGEIINI DIATROFI-DIAITA - Σελίδα 5 Empty Απ: YGEIINI DIATROFI-DIAITA

Δημοσίευση από diaki Παρ Δεκ 12, 2008 2:10 pm

Ma sou eipa agapi mou... Egw de trww traxana!! Razz:P:P

Ki an mageirepsw egw de kserw diaititika fagita mono osa maresan eftiaxna Razz

Gi auto loipon gia ena diastima tha pairnw taperaki apo ti mama gia mena kai tha kanw peiramata gi auton... An me agapaei as faei tis aidies mou...Alliws tha teleiwsei adoksa mia megali agapi
diaki
diaki
Παντέλενα

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4040
Ηλικία : 35
Registration date : 21/07/2008

http://xavale.to-relax.net

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

YGEIINI DIATROFI-DIAITA - Σελίδα 5 Empty Απ: YGEIINI DIATROFI-DIAITA

Δημοσίευση από whisper Παρ Δεκ 12, 2008 2:11 pm

Το θεμα ειναι να τρως συχνα και απο λιγο. Τωρα σου μιλαει ανθρωπος που τις διαιτες-διατροφες τις αποφευγει οπως ο διαολος το λιβανι.
Να μην κανεις λανθασμενους συνδυασμους τροφων. Ξερεις πατατες τηγανητες με κουνελι κοκκινιστο (αχ σημερα εφαγα)
Βασικα αποφευγε τα τηγανητα,τα αναψυκτικα  και το ''απ'εξω''. Με αυτο βαζεις κιλααααααααααα

Κατεμε καλο ειναι να τρως απ'ολα χωρις να τρελαινεσαι. Αλλα να σκεφτεσαι πρακτικα. Αντι να φας μια παστα σοκολατα φαε μια σοκοφρετα, αντι να φας πατατα τηγανητη φαε ψητη. Μειωσε τη ζαχαρη απο τον καφε (ειδικα αν πινεις πολλους) ΠΙΝΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΝΕΡΟ (εγω δεν μπορω...ενα ποτηρι βια την ημερα) Οπως ειπε και η mrs2be αντι να φας πατατακια οταν μαζευεστε στο σπιτι χτυπα κρακερ ολικης αλεσεως (οχι ολο το πακετοοοο)
Το φαγητο να το συνοδευεις παντα με σαλατα και μαλιστα μου ειχε πει μια διατροφολογος (η δολια τι τραβηξε) οτι πρωτα να τρως σαλατα να φουσκωνεις και μετα το κυριως πιατο. Αν αισθανθεις υπογλυκαιμια φαε κατι αλλα οχι ολη την τουρτα. Αν παραγγειλεις απ'εξω σκετα καλαμακια (καλυτερα κοτοπουλου ιχχχ) με αλαδωτη πιτα. Και καλο θα ηταν να μη σαβουρωνεις το βραδυ. Οσο πιο ελαφρυ τοσο πιο καλα.
Αν τρως συχνα και απο λιγο δεν θα ψωμολυσσαξεις, ειναι σιγουρο. Σκεψου εμενα που καααααποια στιγμη μου ειχαν δωσει διατροφη (και την εγραψα στον κωλο μου) μου ειχε σχεδον καθε 2-3 ωρες απο κατι.
το πρωινο ειναι επιβεβλημενο.Και εγω στην αρχη που ετρωγα πρωινο πεινουσα αλλα μια ιδεα ειναι θα το ξεπερασεις. Και οταν εννοω πρωινο δεν λεω τυροπιτες σπανακοπιτες κλπ.... Κανονικο πρωινο χωρις υπερβολες.
ΑΑΑ ωραια ιδεα για βραδυνο, ειναι κρητικο παξιμαδι με ντοματα και λιγη φετα και ριγανη (μιαμ μιαμ)
whisper
whisper
ΨυχολOYγος

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 851
Ηλικία : 40
Τόπος : στα πατρια εδαφη...μεχρι να παρω των οματιων μου και να με χαρει το εξωτερικο
Ασχολίες : ΧΩΡΙΣΑ ΧΩΡΙΣΑ ΧΩΡΙΣΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ
Registration date : 24/07/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

YGEIINI DIATROFI-DIAITA - Σελίδα 5 Empty Απ: YGEIINI DIATROFI-DIAITA

Δημοσίευση από buttercup Σαβ Δεκ 13, 2008 6:34 pm

polla kai mikra geymata.mhn afhneis to stomaxi sou adeio gia polles wres.na trws arga kai na masas kala thn trofh sou.
mhn pineis anapsyktika. an thes vaze mayrh zaxarh ston kafe kai meli sto tsai sou.
genika mhn kopseis maxairi oles sou tis diatrofikes synh8eies, einai poly dyskolo, siga siga, mikra vhmatakia.
buttercup
buttercup

Αριθμός μηνυμάτων : 100
Registration date : 19/08/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

YGEIINI DIATROFI-DIAITA - Σελίδα 5 Empty ...

Δημοσίευση από Depi Τρι Ιαν 13, 2009 10:11 pm

ίου με τις διατροφές.....δεν μπόρεσα ποτέ να κάνω γμτ.....λίγη επιβολή μου λείπει....και κάτι μύρια ευρώ βασικά τώρα που το ξανασκέφτομαι.....ουφούυυ
Depi
Depi
Φουσκομαγουλομαμά

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1604
Ηλικία : 42
Τόπος : χρυσό κλουβί
Ασχολίες : οι τρελλές του κλουβιού
Χιούμορ : όξω από το κλουβί
Registration date : 21/07/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

YGEIINI DIATROFI-DIAITA - Σελίδα 5 Empty Διαιτα

Δημοσίευση από boufla Τρι Φεβ 03, 2009 8:36 pm

θελω να χασω 4 κιλα

απο 53 που ημουν εγινα 61

σιγουρα παιζουνε ρολο τα πολυ δυνατα αντισυλληπτικα που παιρνω και σκοπευω να τα αλλαξω, αν και θα χασω το απιστευτο στηθος που εκανα, κλαψ, αλλα δεν παει αλλο, γιατι δεν με χωρανε τα ρουχα μου πλεον δεν μου μπαινει τπτ.

ειχα γινει εντελως γουρουνι και ετρωγα δυο κρεπες στην καθισια και φαγητο για 3 ατομα την μερα συν γλυκα συν συν συν

αλλα, μολις σταματησα να τρωω, και τρωω πια σαν ανθρωπος, δλδ οτι ετρωγα και πριν που ημουν 53 κιλα και ημουν σταθερη εκει, εχει ας πουμε 4 μερες που το κανω αυτο, δεν εχω δει καμια διαφορα στα κιλα μου....

δεν επρεπε να εχω χασει εστω και κατι?

δεν θελω να χασω πολλα, θελω να χασω 4 κιλα, και δεν με ενδιαφερει να τα χασω αυριο, να τα χασω μεσα σε 3 πες εβδομαδες και να τα διατηρησω εκει.

τι να κανω?

υπαρχει περιπτωση να παχυνα απο τα αντισυλληπτικα και να μην κατεβαινει γιαυτο βεβαια, αλλα για πειτε ιδεες.

προς το παρον εκοψα μαχαιρι τα γλυκα, τις μπουγατσες και τα 4 ολοκληρα γευματα που εκανε καθημερινα και εχω προσαρμοστει σε 2 καλα γευματα την ημερα και ενα μικρο σνακ. επισης εκοψα εντελως το αλκοολ που δεν επινα και πολυ αλλωστε και μειωσα την ζαχαρη στον καφε.

ομως ρε παιδια, απο τοτε που παχυνα νιωθω γυναικα, νιωθω πιο καλα στον εαυτο μου απλα δεν ειμαι σφιχτη οπως ημουν και εκανα και κυτταριτιδα που δεν ειχα καθολου. τι να κανω , να μην κανω διαιτα και να παω απλως ενα γυμναστηριο και βλεπουμε?

απο οσους με βλεπουνε μου λενε οτι τωρα εγινα ανθρωπος αλλα προχτες ενας μου ειπε οτι εγινα φακλανα και οτι χαλασα το σωματακι που ειχα.

ο δικος μου μου λεει οτι εγινα πολυ ωραια, σαφως του αρεσει το βυζι και οτι εκανα κωλο αλλα συμφωνει οτι πρεπει να χασω το στομαχι μου, το οποιο γενετικα παχαινει και μου κανει εντυπωση μαλιστα που κρατιεται ακομα σε καλα επιπεδα

εσεις τι λετε?
boufla
boufla

Αριθμός μηνυμάτων : 2302
Registration date : 23/07/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

YGEIINI DIATROFI-DIAITA - Σελίδα 5 Empty Απ: YGEIINI DIATROFI-DIAITA

Δημοσίευση από diaki Τρι Φεβ 03, 2009 8:44 pm

xm....koita, ama sou aresei to swma sou twra se auta ta kila kai apla theleis sfiksimo,safws kai prepei na pas gumnastirio.

Mporeis na xaseis kai peritta kilakia se sindiasmo me diatrofi alla to simantiko einai oti tha gumnasteis kai tha sfikseis, opote tha diatiriseis kai kwlaraki wraio kai tha apoktiseis kai stomaxaki wraio! Smile

KAi na sou pw kai kati min akous ton enan akou to sunolo kai des pws niwtheis esu pio wraia. Alla genika ta gluka na ta perioriseis gt twra mporei na sai ok, alla ama sunexiseis de tha sai gia polu! Smile
diaki
diaki
Παντέλενα

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4040
Ηλικία : 35
Registration date : 21/07/2008

http://xavale.to-relax.net

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

YGEIINI DIATROFI-DIAITA - Σελίδα 5 Empty Απ: YGEIINI DIATROFI-DIAITA

Δημοσίευση από marmite Τρι Φεβ 03, 2009 8:50 pm

μπουφλίτσα δυστυχώς αν έχεις λίπος στο στομάχι, αυτό δεν πρόκειται να χαθεί με γυμναστική. Θα πρέπει να χάσεις και βάρος. Εγώ βρίσκω καλή ιδέα να χάσεις για αρχή 3-4 κιλά. Ο κώλος δεν θα χαθεί, ούτε το στήθος. Γιατί δεν θα ξαναπέσεις στα 53 που ήσουν! Στα 58 ίσως σου αρέσει καλύτερα το σώμα σου! Φτάσε εκεί με διατροφή και γυμαστήριο αν έχεις χρόνο, και το ξανασκέφτεσαι μετά τι θέλεις να κάνεις...
marmite
marmite

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 3838
Ηλικία : 31
Registration date : 21/07/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 5 από 8 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης