Be-politan
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

ti pistevete

+11
diaki
Invisible
marmite
silk
AngelWitch
boufla
airstrumfita
xnoudaki
vanessa
tsouXtra
Mary
15 απαντήσεις

Σελίδα 1 από 3 1, 2, 3  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

ti pistevete Empty ti pistevete

Δημοσίευση από Mary Τετ Οκτ 29, 2008 1:58 pm

gia tous anthrwpous pou sas lene na vgalete ta papoutsia sas molis mpainete spiti tous?
Mary
Mary

Αριθμός μηνυμάτων : 1417
Τόπος : Athens and Dublin
Registration date : 21/07/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ti pistevete Empty Απ: ti pistevete

Δημοσίευση από Επισκέπτ Τετ Οκτ 29, 2008 1:59 pm

Ότι είναι Μουσουλμάνοι; Razz

Επισκέπτ
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ti pistevete Empty Απ: ti pistevete

Δημοσίευση από marmite Τετ Οκτ 29, 2008 2:00 pm

den mou exei tyxei pote! Alla nomizw oti den einai ellhniko fainomeno. Einai kyriws tou ekswterikou pou exoun monima moketes katw opote logiko. Emena opoios erxotan sto spitaki mou sthn agglia evgaze papoutsia xwris na pw kati!! Kai na sou pw thn alhtheia kalytera, apo to na mpainane kai sthn krevatokamara mou o kathe enas me tis mpixles apo ton dromo....
marmite
marmite

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 3838
Ηλικία : 31
Registration date : 21/07/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ti pistevete Empty Απ: ti pistevete

Δημοσίευση από tsouXtra Τετ Οκτ 29, 2008 2:01 pm

oti prepei na forame kathares k MH-trypies/mpalomenes kaltses? lol

emena de me xalaei.
outos i allos otan pao se spiti filon mou, H erthoun filoi spiti, bgazoume papoutsia gia na maste aneta.

tsouXtra

Αριθμός μηνυμάτων : 3260
Registration date : 27/07/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ti pistevete Empty Απ: ti pistevete

Δημοσίευση από Επισκέπτ Τετ Οκτ 29, 2008 2:01 pm

Κι άμα τύχει να έχω πάει με τρύπια κάλτσα;
Υπερβολικό μου φαίνεται. Χαλάκι δεν έχουν έξω από την πόρτα;

Επισκέπτ
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ti pistevete Empty Απ: ti pistevete

Δημοσίευση από Επισκέπτ Τετ Οκτ 29, 2008 2:02 pm

Δηλαδή, φαντάσου στη γιορτή του μπαμπά μου, που μαζεύεται και η μισή Κέρκυρα, να τους ξεπαπούτσωνα όλους. Από την ποδαρίλα, θα το κάναμε ¶ουσβιτς εκεί μέσα.. Razz

Επισκέπτ
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ti pistevete Empty Απ: ti pistevete

Δημοσίευση από vanessa Τετ Οκτ 29, 2008 2:08 pm

Χρόνια εχω να το κάνω αυτο με τα παπούτσια. Από το γυμνάσιο μη σου πω...
vanessa
vanessa
Αρχηγοντίβα...

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 3417
Ηλικία : 34
Τόπος : Stin kosmara mou...
Ασχολίες : Polla kai diafora
Registration date : 21/07/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ti pistevete Empty Απ: ti pistevete

Δημοσίευση από marmite Τετ Οκτ 29, 2008 2:27 pm

opws eipa kai prin den pisteyw oti sta ellhnika spitia ayto exei idiaiterh efarmogh, mias kai ta xalia vgainoun kai plenontai taktika. Sto ekswteriko omws poy stis perissoteres periptwseis oi moketes einai kollhmenes katw kai menoyn panta ekei, einai logiko na mhn thes na mpaineis me ta vrwmopapoutsa sou sta spitia giati ksereis oti olh h mpixla ayth, me thn aplh skoupa den feygei!
marmite
marmite

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 3838
Ηλικία : 31
Registration date : 21/07/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ti pistevete Empty Απ: ti pistevete

Δημοσίευση από xnoudaki Τετ Οκτ 29, 2008 2:29 pm

akrivos.
xnoudaki
xnoudaki
arapis

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 3201
Ηλικία : 32
Registration date : 28/07/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ti pistevete Empty Απ: ti pistevete

Δημοσίευση από Επισκέπτ Τετ Οκτ 29, 2008 2:32 pm

marmite έγραψε:opws eipa kai prin den pisteyw oti sta ellhnika spitia ayto exei idiaiterh efarmogh, mias kai ta xalia vgainoun kai plenontai taktika. Sto ekswteriko omws poy stis perissoteres periptwseis oi moketes einai kollhmenes katw kai menoyn panta ekei, einai logiko na mhn thes na mpaineis me ta vrwmopapoutsa sou sta spitia giati ksereis oti olh h mpixla ayth, me thn aplh skoupa den feygei!
Κι εγώ είχα μοκέτα στο προηγούμενο σπίτι μου, αλλά δεν ξαπαπούτσωσα ποτέ κανέναν. Γενικώς, όταν καλώ κάποιον, πρώτο μου μέλημα είναι να περάσει ωραία. Δεν θέλω να τον φέρω σε δύσκολη θέση, άμα έχει τρύπιες κάλτσες, άμα βρωμάνε τα πόδια του, οτιδήποτε.
Μου φαίνεται εντελώς εγωιστικό αυτό και αγενές. ¶νθρωπος είναι, όλο και κάτι θα φέρει μέσα στο σπίτι. Διαφορετικά, να καλείς μόνο το Μάικλ Τζάκσον, Ευρωπαία μανδάμ με τις μοκέτες (όχι εσύ, γενικά)

Επισκέπτ
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ti pistevete Empty Απ: ti pistevete

Δημοσίευση από marmite Τετ Οκτ 29, 2008 2:39 pm

nai ok na perasei kala ennoeitai, alla den einai anagkh egw na perpataw me tis pantoflitses mou meta ekei pou pathse o allos me thn kourada ths alepous. H mhpws prepei na kalw synergeio katharismou meta apo kathe kafe?
Tespa to thema einai oti pote ki egw den eipa se kanenan na vgalei papoutsia akrivws epeidh den hthela na niwsei avola, alla pote kanenas den emeine me ta papoutsia, kati to opoio me anakoufize panta!
marmite
marmite

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 3838
Ηλικία : 31
Registration date : 21/07/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ti pistevete Empty Απ: ti pistevete

Δημοσίευση από Επισκέπτ Τετ Οκτ 29, 2008 2:43 pm

Μα ρε Μαρμάιτ, ΟΚ αν είναι ένας καλός φίλος, να τα βγάλει. Αν πας μια τυπική επίσκεψη σε ανθρώπους που δεν ξέρεις καλά, τι θα κάνεις;
Χαλάκια έξω από την πόρτα δεν έχουν στο εξωτερικό; Με τα σκατά θα σου μπει μέσα;

Επισκέπτ
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ti pistevete Empty Απ: ti pistevete

Δημοσίευση από xnoudaki Τετ Οκτ 29, 2008 2:47 pm

e,stin agglia exoun synithisei etsi,mporei kai logo vroxis,pou erxetai to papoutsi kai ginetai sabrela.kai ego den to exo dei stin ellada.
xnoudaki
xnoudaki
arapis

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 3201
Ηλικία : 32
Registration date : 28/07/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ti pistevete Empty Απ: ti pistevete

Δημοσίευση από Επισκέπτ Τετ Οκτ 29, 2008 2:53 pm

Αχ, θυμήθηκα μια ψυχή τώρα που είπες Αγγλία..  ti pistevete 401856 

Επισκέπτ
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ti pistevete Empty Απ: ti pistevete

Δημοσίευση από taso$_G Τετ Οκτ 29, 2008 4:43 pm

Όταν είναι ανεπίσημη η ατμόσφαιρα, χαλαρή η περίσταση και όλοι οι παρευρισκόμενοι έχουν μια άλφα οικειότητα μεταξύ τους, έχει και νόημα και βάση, σε αντίθετη περίπτωση είναι από αγενές έως γελοίο.
taso$_G
taso$_G
Κόντρα στο ρεύμα
Κόντρα στο ρεύμα

¶ντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 3573
Registration date : 10/05/2007

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ti pistevete Empty Απ: ti pistevete

Δημοσίευση από Invisible Τετ Οκτ 29, 2008 4:43 pm

Προσωπικα δεν εχω προβλημα αν μου το πουν, αλλα εγω δεν θα το ζητουσα ποτε απο αλλους. Μου φαινεται πολυ υποχονδριακο. Δηλαδη αν ο καποιος ερθει στο σπιτι μου με λεωφορειο στο οποιο ηταν κολλητα με εναν πακιστανο μες τη μπιχλα, θα του πω να βγαλει τα ρουχα του πριν κατσει στον καναπε? ti pistevete 950456 
Invisible
Invisible
azax...τα κανει αορατα

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 3178
Ηλικία : 38
Ασχολίες : Το επαγγελμα του Ηρωδη!
Registration date : 24/07/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ti pistevete Empty Απ: ti pistevete

Δημοσίευση από Επισκέπτ Τετ Οκτ 29, 2008 4:51 pm

Invisible έγραψε:θα του πω να βγαλει τα ρουχα του πριν κατσει στον καναπε?  ti pistevete 950456 
Μμμ... Αυτό, σε κάποιες περιπτώσεις, δεν θα ήταν κακό... Razz

Επισκέπτ
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ti pistevete Empty Απ: ti pistevete

Δημοσίευση από airstrumfita Τετ Οκτ 29, 2008 5:06 pm

aaaaaaaaaaaxaxaxaxaxax τι θυμηθηκα τωρα χαχαχαχαχαχαχ

στην δουλεια που ημουν επρεπε να παω στο σπιτι καποιων ηλιθιων πελατων(2 ηλιθιους ειχα 5 χρονια στην εταιρεια.το ενα ζευγαρι ηταν αυτο και κατεληξα 4 φορες να παω σπιτι τους)για καποιο προβλημα που ειχε δημιουργηθει.τη μερα που πηγα χαλασε το ασανσερ τους και ανεβηκα 7 οροφους με τα ποδια και με το που φτανω στη πορτα μου χε κοπει η ανασα και ζηταω ενα ποτηρι νερο και μου φερνουν ενα ζευγαρι παντοφλες και μου λεει η κυρια βγαλτε τα παπουτσια σας και μενω μαλακας σε πρωτη φαση σε δευτερη βγαζω τα παπουτσια και φοραω τις παντοφλες οι οποιες ηταν σα μπαταρισμενα καραβια.παιδια τετοιο πραγμα στα ποδια μου δεν εχω ξαναβαλει χαχαχαχαχαχαχ  σιχαθηκα εντελως,αηδιασα γιατι ηταν και σκληρες και στραβοπατημενες και ειχαν και μια τρυπα μπροστα στο δεξι δαχτυλο(οχι μεγαλη να βγαινει το δαχτυλο pff).το ποτηρι με το νερο μου το δωσαν μολις μπηκα μεσα κι ενω εγω κοντευα να ψοφησω.
airstrumfita
airstrumfita

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 5378
Ηλικία : 33
Registration date : 21/07/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ti pistevete Empty Απ: ti pistevete

Δημοσίευση από Επισκέπτ Τετ Οκτ 29, 2008 5:12 pm

airstrumfita έγραψε:σα μπαταρισμενα καραβια.παιδια τετοιο πραγμα στα ποδια μου δεν εχω ξαναβαλει χαχαχαχαχαχαχ σιχαθηκα εντελως,αηδιασα γιατι ηταν και σκληρες και στραβοπατημενες και ειχαν και μια τρυπα μπροστα στο δεξι δαχτυλο(οχι μεγαλη να βγαινει το δαχτυλο pff).το ποτηρι με το νερο μου το δωσαν μολις μπηκα μεσα κι ενω εγω κοντευα να ψοφησω.
Αυτοί, τώρα, ήταν καθαροί; Που προφανώς είχαν δώσει το ίδιο ζευγάρι σε οχτακόσιους ανθρώπους;
Τι λες, ρε μπίχλα, άι στο διάολο, παλιοβρωμιάρη.

Επισκέπτ
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ti pistevete Empty Απ: ti pistevete

Δημοσίευση από blossom Τετ Οκτ 29, 2008 5:13 pm

Καλά δε παίζει να φορούσα παντόφλα αγνώστου με τη καμία!!!Που ξέρω γω ποιός την έχει χιλιοφορέσει πριν απο μένα και πόσους μύκητες είχαν τα ποδάρια του...Ουστ!!


Έχει επεξεργασθεί από τον/την blossom στις Τετ Οκτ 29, 2008 5:15 pm, 1 φορά
blossom
blossom

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 2321
Registration date : 21/07/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ti pistevete Empty Απ: ti pistevete

Δημοσίευση από boufla Τετ Οκτ 29, 2008 5:14 pm

oute egw......
boufla
boufla

Αριθμός μηνυμάτων : 2302
Registration date : 23/07/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ti pistevete Empty Απ: ti pistevete

Δημοσίευση από Επισκέπτ Τετ Οκτ 29, 2008 5:15 pm

Πω, πω... Τώρα που το ξανασκέφτομαι, τελικά πρέπει να είσαι εντελώς κάφρος, για να κάνεις κάτι τέτοιο.
Αναγκάζεις τον άλλο να φορέσει παντόφλα που μπορεί να την έχει βάλει ο οποισδήποτε βρωμιάρης έτυχε να έρθει σπίτι σου. Εκτός αν υπάρχουν παντόφλες μιας χρήσης. Αλλά άμα είναι έτσι, με τόσα λεφτά που θα σου φεύγουνε, πάρε ένα συνεργείο να σου καθαρίζει τις μοκέτες, να τελειώνουμε..

Επισκέπτ
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ti pistevete Empty Απ: ti pistevete

Δημοσίευση από taso$_G Τετ Οκτ 29, 2008 5:18 pm

αμα ο άλλος είναι ζαβός αντε να του βάλεις μυαλό , του λες απλα "τι; να βγάλω παπούτσια, ασ το φεύγω"
taso$_G
taso$_G
Κόντρα στο ρεύμα
Κόντρα στο ρεύμα

¶ντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 3573
Registration date : 10/05/2007

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ti pistevete Empty Απ: ti pistevete

Δημοσίευση από Invisible Τετ Οκτ 29, 2008 5:19 pm

761 έγραψε:Πω, πω... Τώρα που το ξανασκέφτομαι, τελικά είναι πρέπει να είσαι εντελώς κάφρος, για να κάνεις κάτι τέτοιο.
Αναγκάζεις τον άλλο να φορέσει παντόφλα που μπορεί να την έχει βάλει ο οποισδήποτε βρωμιάρης έτυχε να έρθει σπίτι σου. Εκτός αν υπάρχουν παντόφλες μιας χρήσης. Αλλά άμα είναι έτσι, με τόσα λεφτά που θα σου φεύγουνε, πάρε ένα συνεργείο να σου καθαρίζει τις μοκέτες, να τελειώνουμε..

Κοιτα ενα φιλικο μου ζευγαρι το κανει αυτο με τις παντοφλες (οχι σε ξενους ομως), αλλα η κοπελα δουλευει στο Μητερα, και εχει πολλα ζευγαρια διαφημιστικες παντοφλιτσες τα οποια ανανεωνονται συχνα. Δεν τιθεται δηλαδη θεμα καθαριοτητας.
Invisible
Invisible
azax...τα κανει αορατα

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 3178
Ηλικία : 38
Ασχολίες : Το επαγγελμα του Ηρωδη!
Registration date : 24/07/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ti pistevete Empty Απ: ti pistevete

Δημοσίευση από Επισκέπτ Τετ Οκτ 29, 2008 5:28 pm

Ε, άμα είναι φίλη μου και πάω συχνά, αφήνω ένα ζευγάρι παντόφλες στο σπίτι της και τελειώνω (όπως έχω στη φίλη μου στα Πετράλωνα, όπου και διανυκτερεύω πολλάκις άλλωστε, οπότε χρειάζονται).
¶μα δεν δουλεύεις στο Μητέρα, τι γίνεται; Του δίνεις του αλλουνού τη μπιχλοπαντόφλα;

Επισκέπτ
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 1 από 3 1, 2, 3  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης