Be-politan
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

είμαι η Πετρούλα και μόλις τελείωσα

+9
xnoudaki
taso$_G
blossom
boufla
iguanna
tsouXtra
ninette
Arg0
Depi
13 απαντήσεις

Σελίδα 2 από 3 Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

είμαι η Πετρούλα και μόλις τελείωσα - Σελίδα 2 Empty Απ: είμαι η Πετρούλα και μόλις τελείωσα

Δημοσίευση από boufla Τετ Μαρ 04, 2009 12:59 pm

το θεμα δεν ειναι οτι ειναι ομορφες και ηλιθιες.

το θεμα ειναι οτι η μια κανει μια δουλεια ψυχαγωγικη λεγοντας μαλακιες για να περασει η ωρα, συνεπως βρισκεται κοσμος που το βρισκει αστειο αναλαφρο και κατι ευχαριστο

ενω η δευτερη κανει τσοντα μεσα στο δελτιο ειδησεων και μαλιστα κακης ποιοτητας τσοντα. αυτη ειναι η διαφορα που μαλιστα ειναι και πολυ εντονη.
boufla
boufla

Αριθμός μηνυμάτων : 2302
Registration date : 23/07/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

είμαι η Πετρούλα και μόλις τελείωσα - Σελίδα 2 Empty Απ: είμαι η Πετρούλα και μόλις τελείωσα

Δημοσίευση από xnoudaki Τετ Μαρ 04, 2009 1:05 pm

ego pali pisteuo pos einai idies oi douleies tous...toulaxiston oso eixa dei ego,den itan gymni,me forema itan...kai i menegaki pou xaideuei ta vizia tis,ton kolo tis,leei olo yponooumena,kai vgazei mexri kai ti roga to proi,den nomizo oti den kanei tsonta...
xnoudaki
xnoudaki
arapis

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 3201
Ηλικία : 32
Registration date : 28/07/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

είμαι η Πετρούλα και μόλις τελείωσα - Σελίδα 2 Empty Απ: είμαι η Πετρούλα και μόλις τελείωσα

Δημοσίευση από Arg0 Τετ Μαρ 04, 2009 1:11 pm

Εγώ από την άλλη βλέπω οτι μία γυναίκα που βγάζει χρήμα χρησιμοποιώντας την υπόνοια του σεξ...

Αλλά έχω και μία απορία... Γιατί οι άντρες που κάνουν κάτι αντίστοιχο δεν αμαυρώνονται?
Arg0
Arg0
άπιστο σκυλί του φόρουμ

Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 1143
Ηλικία : 44
Τόπος : Αθήνα
Ασχολίες : Μουσική
Registration date : 16/02/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

είμαι η Πετρούλα και μόλις τελείωσα - Σελίδα 2 Empty Απ: είμαι η Πετρούλα και μόλις τελείωσα

Δημοσίευση από tsouXtra Τετ Μαρ 04, 2009 1:13 pm

ego theoro to idio geloio kai ton Sakis, pou kanei akrivos to idio-to paizei tragoudistis eno einai karamouzas, k xrisimopoiei to sex k ta yponooumena (me ti glossa tou somatos).

faidros.

tsouXtra

Αριθμός μηνυμάτων : 3260
Registration date : 27/07/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

είμαι η Πετρούλα και μόλις τελείωσα - Σελίδα 2 Empty Απ: είμαι η Πετρούλα και μόλις τελείωσα

Δημοσίευση από Arg0 Τετ Μαρ 04, 2009 1:19 pm

Eσύ ίσως... Αλήθεια υπάρχει κάτι που να εκτιμάς? Razz Razz Razz

Αλλά περισσότερη κατακραυγή βλέπω για τα φαινόμενα τύπου Πετρούλα παρά τα φαινόμενα τύπου Σάκης...
Arg0
Arg0
άπιστο σκυλί του φόρουμ

Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 1143
Ηλικία : 44
Τόπος : Αθήνα
Ασχολίες : Μουσική
Registration date : 16/02/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

είμαι η Πετρούλα και μόλις τελείωσα - Σελίδα 2 Empty Απ: είμαι η Πετρούλα και μόλις τελείωσα

Δημοσίευση από xnoudaki Τετ Μαρ 04, 2009 1:22 pm

e fysika...ego den mporo na krakso ton sakis...arnoumai!!! είμαι η Πετρούλα και μόλις τελείωσα - Σελίδα 2 264740
xnoudaki
xnoudaki
arapis

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 3201
Ηλικία : 32
Registration date : 28/07/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

είμαι η Πετρούλα και μόλις τελείωσα - Σελίδα 2 Empty Απ: είμαι η Πετρούλα και μόλις τελείωσα

Δημοσίευση από boufla Τετ Μαρ 04, 2009 2:06 pm

και παλι δεν ειναι το ιδιο, για τον σακη κανουνε ουρες και τον φαντασιωνονται τα κοριτσακια οτι τον ερωτευονται... δεν βγαζει τα ρουχα του και λεει ελατε να σας γαμησω, θα σας τον βαλω ετσι, θα σας τον βγαλω αλλιως.

κανει κατι που θεωρειται φυσιολογικο, και η ελενη και ο σακης, προσπαθει να κανει την δουλεια του, δλδ να πουλησει δισκους, η να κανει ενα πρωιναδικο, απλα επειδη ειναι ελκυστικοι στο αλλο φυλο, ισως χρησιμοποιουν αυτην την δυναμη και την εξουσια τους κατα καποιο τροπο για να εδραιωθουν

η πετρουλα απο την αλλη δεν λεει τον καιρο και απλα χρησιμοποιει την τσαχπινια της για να γινει πιο αποδεκτη, αλλα γυρναει τσοντα με δικαιολογια τον καιρο.

και δεν εχει κατι η πετρουλα που να κανει τον αλλον να την συμπαθησει, οπως μπορεις να συμπαθησεις τον σακη, πχ το χαμογελο του η την μενεγακη πχ τον αυθορμητισμο της, η πετρουλα απλα και μονο πουλαει την σεξουαλικοτητα της, το γεγονος οτι υπαρχουν αντρες που τους τρεχουν τα σαλια, και γυναικες που νομιζουν οτι με το να ειναι τσοκαρα ειναι θεογκομενες.

τι ωρα ειναι το σοου της πετρουλας?
boufla
boufla

Αριθμός μηνυμάτων : 2302
Registration date : 23/07/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

είμαι η Πετρούλα και μόλις τελείωσα - Σελίδα 2 Empty Απ: είμαι η Πετρούλα και μόλις τελείωσα

Δημοσίευση από tsouXtra Τετ Μαρ 04, 2009 2:07 pm

Arg0 έγραψε:Αλήθεια υπάρχει κάτι που να εκτιμάς? Razz:P:P

ektimao osous aksizoun. Razz

tsouXtra

Αριθμός μηνυμάτων : 3260
Registration date : 27/07/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

είμαι η Πετρούλα και μόλις τελείωσα - Σελίδα 2 Empty Απ: είμαι η Πετρούλα και μόλις τελείωσα

Δημοσίευση από tsouXtra Τετ Μαρ 04, 2009 2:08 pm

boufla έγραψε:και παλι δεν ειναι το ιδιο, για τον σακη κανουνε ουρες και τον φαντασιωνονται τα κοριτσακια οτι τον ερωτευονται... δεν βγαζει τα ρουχα του και λεει ελατε να σας γαμησω , θα σας τον βαλω ετσι, θα σας τον βγαλω αλλιως.

o sakis, me ton tropo pou ksentinetai sti skini k me ton tropo pou xoreyei, prosomoiazontas kiniseis 'mpiksimatos sto sex', kanei to idio prama me tin petroula.

tsouXtra

Αριθμός μηνυμάτων : 3260
Registration date : 27/07/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

είμαι η Πετρούλα και μόλις τελείωσα - Σελίδα 2 Empty Απ: είμαι η Πετρούλα και μόλις τελείωσα

Δημοσίευση από Arg0 Τετ Μαρ 04, 2009 2:11 pm

 είμαι η Πετρούλα και μόλις τελείωσα - Σελίδα 2 426196 
tsouXtra έγραψε:o sakis, me ton tropo pou ksentinetai sti skini k me ton tropo pou xoreyei, prosomoiazontas kiniseis 'mpiksimatos sto sex', kanei to idio prama me tin petroula.

boufla, αφού δεν το έχεις δεί πως ξέρεις τι κάνει?
Arg0
Arg0
άπιστο σκυλί του φόρουμ

Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 1143
Ηλικία : 44
Τόπος : Αθήνα
Ασχολίες : Μουσική
Registration date : 16/02/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

είμαι η Πετρούλα και μόλις τελείωσα - Σελίδα 2 Empty Απ: είμαι η Πετρούλα και μόλις τελείωσα

Δημοσίευση από boufla Τετ Μαρ 04, 2009 2:11 pm

tsouXtra έγραψε:o sakis, me ton tropo pou ksentinetai sti skini k me ton tropo pou xoreyei, prosomoiazontas kiniseis 'mpiksimatos sto sex', kanei to idio prama me tin petroula.

διαφωνω σαυτο οπως ειπα και παραπανω. πες μου μια τσοντα που να γυριστηκε με κινησεις σαν του σακη και μια που να γυριστηκε με κινησεις σαν της πετρουλας.

ανεκαθεν ο χορος υποδηλωνε κατι το σεξουαλικο,αλλο αυτο, και αλλο ομως να ξεντυνεσαι και να λες με ναζιαρικη φωνη σεξουαλικα πραγματα και οχι υποννοουμενα , λεγοντας τον καιρο.

ειναι ατοπο, περιττο, ανουσιο και κραυγαλεο. οτι δλδ η κοπελα δεν λεει τον καιρο, αλλα γυρναει τσοντα..
boufla
boufla

Αριθμός μηνυμάτων : 2302
Registration date : 23/07/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

είμαι η Πετρούλα και μόλις τελείωσα - Σελίδα 2 Empty Απ: είμαι η Πετρούλα και μόλις τελείωσα

Δημοσίευση από boufla Τετ Μαρ 04, 2009 2:15 pm

Arg0 έγραψε:boufla, αφού δεν το έχεις δεί πως ξέρεις τι κάνει?

συνηθιζω να διαβαζω βιβλια οταν οι φιλοι μου, ο γκομενος μου και τα λοιπα, ανοιγουν την τηλεοραση.

πριν απο καμια εβδομαδα καποια στιγμη, ακουσα μια εκνευριστικη φωνη να λεει μαλακιες και σηκωσα το κεφαλι μου απο το βιβλιο που διαβαζα για να δω τι ηταν αυτο το πραγμα.

ηταν η πετρουλα ντυμενη καλογρια και ελεγε κατι μαλακιες απεριγραπτες, θυμαμαι οτι αναρωτηθηκα καλα τι ωρα ειναι αυτη που το δειχνουν, βλεπουν και παιδακια τωρα τηλεοραση και επειδη το εβλεπε ο γκομενος μου, του λεω καλα τι μαλακιες ειναι αυτες που κοιτας και ξαναγυρισα στο βιβλιο μου.

οταν τελειωσε η πετρουλα, τον ρωτησα τι καιρο θα κανει αυριο και μου απαντησε, κατσε να βαλω το νετ να δω και να σου πω....

ξαναγυρισα εγω στο βιβλιο μου.

μετα απο λιγο καιρο, ειδα χιλια δυο καρναβαλια να κανουν την πετρουλα σε τοπικο επιπεδο ειδησεων...... παιδακια που ειχαν ντυθει πετρουλες. και εκει ειπα οτι ΔΕΝ παμε καλα σαν εθνος.

να σας πω επισης οτι την πετρουλα την βρηκα και λιγο ασχημη.
boufla
boufla

Αριθμός μηνυμάτων : 2302
Registration date : 23/07/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

είμαι η Πετρούλα και μόλις τελείωσα - Σελίδα 2 Empty Απ: είμαι η Πετρούλα και μόλις τελείωσα

Δημοσίευση από xnoudaki Τετ Μαρ 04, 2009 2:18 pm

tsouXtra έγραψε:o sakis, me ton tropo pou ksentinetai sti skini k me ton tropo pou xoreyei, prosomoiazontas kiniseis 'mpiksimatos sto sex', kanei to idio prama me tin petroula.
symfono an kai rouvitsa... είμαι η Πετρούλα και μόλις τελείωσα - Σελίδα 2 282134 είμαι η Πετρούλα και μόλις τελείωσα - Σελίδα 2 282134 είμαι η Πετρούλα και μόλις τελείωσα - Σελίδα 2 282134  είμαι η Πετρούλα και μόλις τελείωσα - Σελίδα 2 Lol

boufla nomizo kanoun to idio pragma,sakis,eleni,petroula kai loipoi pneumatikoi...aplos esena sou peftei pio glykeia i ypotithemeni "afeleia" tis menegaki,i kinisi tou saki,kai sou fenetai antipathitikia i petroula.otan tin eixa dei merikes fores ego,den ekane kai tsonta!kanonika ntymeni itan (perissotero kai apo ti menegaki είμαι η Πετρούλα και μόλις τελείωσα - Σελίδα 2 Lol  )
xnoudaki
xnoudaki
arapis

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 3201
Ηλικία : 32
Registration date : 28/07/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

είμαι η Πετρούλα και μόλις τελείωσα - Σελίδα 2 Empty Απ: είμαι η Πετρούλα και μόλις τελείωσα

Δημοσίευση από iguanna Τετ Μαρ 04, 2009 2:34 pm

Καταρχήν δεν μπορώ να καταλάβω γιατί φταίω εγώ ή η αράχνη ή το μπισκότο για τις αηδίες που μας σερβίρουν στην τηλεόραση (κάπου το είδα αυτό, δε θυμάμαι). Κατά δεύτερον θεωρώ τελείως ξεφτίλα το όλο πράγμα, ελεεινή κατάντια, και πιο πολύ για την ώρα που το δείχνουν όπου βλέπουν και παιδιά. Δηλαδή το ραδιοτηλεοπτικό αυτά δεν τα βλέπει; Αν είχα παιδί και ήταν στο έρμαιο του Star θα τους έκανα καταγγελία. Θα μου πεις, από το ίντερνετ το παιδί σου πώς θα το προστατέψεις; Ε εκει μπαίνουν άλλα.
iguanna
iguanna

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1634
Ηλικία : 42
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 22/07/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

είμαι η Πετρούλα και μόλις τελείωσα - Σελίδα 2 Empty Απ: είμαι η Πετρούλα και μόλις τελείωσα

Δημοσίευση από xnoudaki Τετ Μαρ 04, 2009 2:38 pm

ego tha ithela na epemvei to radiotileoptiko se polllllleeeessss ekpompes...sta proinadika,stin tatiana,sta mesimeriana,akomi kai stis eidiseis!
xnoudaki
xnoudaki
arapis

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 3201
Ηλικία : 32
Registration date : 28/07/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

είμαι η Πετρούλα και μόλις τελείωσα - Σελίδα 2 Empty Απ: είμαι η Πετρούλα και μόλις τελείωσα

Δημοσίευση από iguanna Τετ Μαρ 04, 2009 2:40 pm

Δεν βλέπω τηλεόραση. Νά 'ναι καλά το greek-movies και το greektube. Γλιτώνω και τις ηλίθιες διαφημίσεις.
iguanna
iguanna

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1634
Ηλικία : 42
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 22/07/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

είμαι η Πετρούλα και μόλις τελείωσα - Σελίδα 2 Empty Απ: είμαι η Πετρούλα και μόλις τελείωσα

Δημοσίευση από tsouXtra Τετ Μαρ 04, 2009 2:41 pm

stis eidiseis tou star sigoura.

bebaia apo tin alli an to skefto,eimai kata tis logokrisias.
ayta ola de tha paizontan an den ypirxe 'zitisi' k de ta vlepe o kosmos.

tsouXtra

Αριθμός μηνυμάτων : 3260
Registration date : 27/07/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

είμαι η Πετρούλα και μόλις τελείωσα - Σελίδα 2 Empty Απ: είμαι η Πετρούλα και μόλις τελείωσα

Δημοσίευση από iguanna Τετ Μαρ 04, 2009 2:44 pm

Ο κόσμος τα βλέπει για να κοροϊδέψει, σαν τα παρατράγουδα. Δε νομίζω οτι υπάρχει κόσμος που λέει "αχ βάλε να δούμε την Πετρούλα, είναι τόσο χαριτωμένη...".
iguanna
iguanna

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1634
Ηλικία : 42
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 22/07/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

είμαι η Πετρούλα και μόλις τελείωσα - Σελίδα 2 Empty Απ: είμαι η Πετρούλα και μόλις τελείωσα

Δημοσίευση από tsouXtra Τετ Μαρ 04, 2009 2:49 pm

ego de theoro oti mporeis KAN na koroidepseis. einai tragic.
den yparxoun logia.

tsouXtra

Αριθμός μηνυμάτων : 3260
Registration date : 27/07/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

είμαι η Πετρούλα και μόλις τελείωσα - Σελίδα 2 Empty Απ: είμαι η Πετρούλα και μόλις τελείωσα

Δημοσίευση από xnoudaki Τετ Μαρ 04, 2009 3:02 pm

ego pali pisteuo pos pleon den yparxei alli epilogi.den nomizo oti o kosmos ta zitaei.an px ypirxan 10 kanalia san to skai kai kanena san to star,o kosmos ti tha ekane?tha evlepe i' oxi pio poiotika? an kai den eimai kata ton show kai tis psyxagogias,nomizo oti pleon einai aisxra auta pou vlepoume..
xnoudaki
xnoudaki
arapis

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 3201
Ηλικία : 32
Registration date : 28/07/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

είμαι η Πετρούλα και μόλις τελείωσα - Σελίδα 2 Empty Απ: είμαι η Πετρούλα και μόλις τελείωσα

Δημοσίευση από ninette Τετ Μαρ 04, 2009 3:15 pm

iguanna έγραψε: Αν είχα παιδί και ήταν στο έρμαιο του Star

πως γινεται ενα παιδι να ειναι ερμαιο του σταρ; γονεις δεν εχει στο σπιτι να ελεγχουνε τι βλεπει; μαλλον ερμαια των γονιων ειναι τα παιδια παρα του καθε παπαρα και καθε παπαρως που βγαινει στην τιβι
ninette
ninette

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 5148
Ηλικία : 33
Registration date : 21/07/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

είμαι η Πετρούλα και μόλις τελείωσα - Σελίδα 2 Empty Απ: είμαι η Πετρούλα και μόλις τελείωσα

Δημοσίευση από taso$_G Τετ Μαρ 04, 2009 3:25 pm

Ρεεεε μην τσακώνεστε, τα πράγματα είναι απλά, αν υποθέσουμε ότι έχουμε έναν άνθρωπο που δεν έχει κάνει λοβοτομή, την Πετρούλα μπορεί να την παρακολουθήσει για 30 δευτερόλεπτα περίπου, την Μενεγάκη για ένα με δύο λεπτά και τον Sakis 2 με 3 λεπτά, με κλεισμένο τον ήχο αν είναι κοπέλα, ή με κλεισμένη την εικόνα και αφαιρεμένα τα φωνητικά αν είναι άντρας. είμαι η Πετρούλα και μόλις τελείωσα - Σελίδα 2 Icon_razz
taso$_G
taso$_G
Κόντρα στο ρεύμα
Κόντρα στο ρεύμα

Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 3573
Registration date : 10/05/2007

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

είμαι η Πετρούλα και μόλις τελείωσα - Σελίδα 2 Empty Απ: είμαι η Πετρούλα και μόλις τελείωσα

Δημοσίευση από tsouXtra Τετ Μαρ 04, 2009 3:26 pm

taso$_G έγραψε:Ρεεεε μην τσακώνεστε, τα πράγματα είναι απλά, αν υποθέσουμε ότι έχουμε έναν άνθρωπο που δεν έχει κάνει λοβοτομή, την Πετρούλα μπορεί να την παρακολουθήσει για 30 δευτερόλεπτα περίπου, την Μενεγάκη για ένα με δύο λεπτά και τον Sakis 2 με 3 λεπτά, με κλεισμένο τον ήχο αν είναι κοπέλα, ή με κλεισμένη την εικόνα και αφαιρεμένα τα φωνητικά αν είναι άντρας. είμαι η Πετρούλα και μόλις τελείωσα - Σελίδα 2 Icon_razz
είμαι η Πετρούλα και μόλις τελείωσα - Σελίδα 2 Lol είμαι η Πετρούλα και μόλις τελείωσα - Σελίδα 2 Lol

tsouXtra

Αριθμός μηνυμάτων : 3260
Registration date : 27/07/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

είμαι η Πετρούλα και μόλις τελείωσα - Σελίδα 2 Empty Απ: είμαι η Πετρούλα και μόλις τελείωσα

Δημοσίευση από xnoudaki Τετ Μαρ 04, 2009 3:29 pm

xaxaaaaxxaxa είμαι η Πετρούλα και μόλις τελείωσα - Σελίδα 2 Lol
xnoudaki
xnoudaki
arapis

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 3201
Ηλικία : 32
Registration date : 28/07/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

είμαι η Πετρούλα και μόλις τελείωσα - Σελίδα 2 Empty Απ: είμαι η Πετρούλα και μόλις τελείωσα

Δημοσίευση από velvy Τετ Μαρ 04, 2009 6:32 pm

pww ola sas peirazoun! Razz
emena pio polu tha me peiraze na evlepe o filos mou tin petroula kai na min kserei kan ti kairo tha kanei aurio Razz
oso uparxei zitisi bla bla bla.
velvy
velvy

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1266
Ηλικία : 40
Registration date : 22/12/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 2 από 3 Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης