Be-politan
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

είμαι η Πετρούλα και μόλις τελείωσα

+9
xnoudaki
taso$_G
blossom
boufla
iguanna
tsouXtra
ninette
Arg0
Depi
13 απαντήσεις

Σελίδα 1 από 3 1, 2, 3  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

είμαι η Πετρούλα και μόλις τελείωσα Empty είμαι η Πετρούλα και μόλις τελείωσα

Δημοσίευση από Depi Τρι Μαρ 03, 2009 12:54 pm

re paidia...h petroula einai ena ksekoudouno poy to paizei modela kai eixe paiksei kai se kapoio telepaixnidi??????
Eleos panagia moy...ti tsokara kykloforoyn!!!
Depi
Depi
Φουσκομαγουλομαμά

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1604
Ηλικία : 42
Τόπος : χρυσό κλουβί
Ασχολίες : οι τρελλές του κλουβιού
Χιούμορ : όξω από το κλουβί
Registration date : 21/07/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

είμαι η Πετρούλα και μόλις τελείωσα Empty Απ: είμαι η Πετρούλα και μόλις τελείωσα

Δημοσίευση από Arg0 Τρι Μαρ 03, 2009 1:51 pm

Περισσότερο τσόκαρα είμαστε εμείς που την βλέπουμε...

Η κοπελιά είναι πανέξυπνη και βγάζει τρελλά λεφτά με το χαμηλό επίπεδο των άλλων.
Arg0
Arg0
άπιστο σκυλί του φόρουμ

Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 1143
Ηλικία : 44
Τόπος : Αθήνα
Ασχολίες : Μουσική
Registration date : 16/02/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

είμαι η Πετρούλα και μόλις τελείωσα Empty Απ: είμαι η Πετρούλα και μόλις τελείωσα

Δημοσίευση από ninette Τρι Μαρ 03, 2009 1:57 pm

ηθελε να κανει κι ενα συγκροτημα drum n base, pop, rock, alternative, metal αλλα εκανε ενα τεστ iq και την πηρε το πανεπιστημιο της Οξφορδης..  είμαι η Πετρούλα και μόλις τελείωσα 52479  Σιγα την πανεξυπνη, ενα τσοκαρο ειναι οπως τοσα αλλα. Πανεξυπνος, η μαλλον καπατσος ειναι αυτος που την εβαλε να γδυνεται στην καμερα...
ninette
ninette

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 5148
Ηλικία : 33
Registration date : 21/07/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

είμαι η Πετρούλα και μόλις τελείωσα Empty Απ: είμαι η Πετρούλα και μόλις τελείωσα

Δημοσίευση από tsouXtra Τρι Μαρ 03, 2009 1:58 pm

eseis pou vlepete tileorasi.
ego ennoeitai oti den eimai bassklasaria san esas είμαι η Πετρούλα και μόλις τελείωσα 264740

tsouXtra

Αριθμός μηνυμάτων : 3260
Registration date : 27/07/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

είμαι η Πετρούλα και μόλις τελείωσα Empty Απ: είμαι η Πετρούλα και μόλις τελείωσα

Δημοσίευση από iguanna Τρι Μαρ 03, 2009 2:03 pm

Η Ελλάδα του 2009 θα έχει να θυμάται την Πετρούλα... Αυτή είναι η κατάντια μας...
iguanna
iguanna

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1634
Ηλικία : 42
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 22/07/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

είμαι η Πετρούλα και μόλις τελείωσα Empty Απ: είμαι η Πετρούλα και μόλις τελείωσα

Δημοσίευση από Arg0 Τρι Μαρ 03, 2009 2:08 pm

Πάταξων μεν, άκουσων δε...

Η Πετρούλα Κωστίδου και ραδιοφωνική εκπομπή καπάρωσε και μιά χαρά θα τα κονομήσει...

Εξάλλου όποιος κονομάει εκμεταλλευόμενος τα ένστικτα του απλού κοσμάκη, πετυχημένος και μάγκας δε θεωρείται στη σημερινή Ελλάδα?

Αλλά ναι... Όταν κάποιος κάνει κάτι που θεωρούμε κατώτερο από κάπου πρέπει να χάνει. Αν κάνει επιτυχία μάλιστα τότε είτε είναι άσχημος είτε χαζός...

Βλέπεις δύσκολα μπορούμε να αποδεχθούμε οτι τελικά το να το παίζεις τσόκαρο επιβραβεύει περισσότερο από το να είσαι εφυείς... Wink
Arg0
Arg0
άπιστο σκυλί του φόρουμ

Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 1143
Ηλικία : 44
Τόπος : Αθήνα
Ασχολίες : Μουσική
Registration date : 16/02/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

είμαι η Πετρούλα και μόλις τελείωσα Empty Απ: είμαι η Πετρούλα και μόλις τελείωσα

Δημοσίευση από ninette Τρι Μαρ 03, 2009 2:15 pm

ουχ καταρχας mind your spelling! Μας εβγαλες τα ματια παιδακι μου! Κατα δευτερον εσυ που το ξερεις πως το παιζει τσοκαρο και πως δεν ειναι τσοκαρο; Και κατα τριτον, τελικα ολα για τα λεφτα ρε συ; Ξεπουλημα αξιοπρεπειας για να κερδισεις καποια φραγκα παραπανω... Ελεος..
ninette
ninette

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 5148
Ηλικία : 33
Registration date : 21/07/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

είμαι η Πετρούλα και μόλις τελείωσα Empty Απ: είμαι η Πετρούλα και μόλις τελείωσα

Δημοσίευση από boufla Τρι Μαρ 03, 2009 2:26 pm

το προβλημα δεν ειναι η πετρουλα.

το προβλημα ειναι οτι τα φαινομενα πετρουλα ειναι αποδεκτα. και δεν μιλαω για να την απαγορευσεις, αυτο θα ηταν χουντικο, μιλαω να κανεις αυτο που κανει η τσουχτρα. δλδ να μην την βλεπεις.

εγω μια φορα την ειδα και απορησα πως ο κοσμος την βλεπει, μια μαλακια και μιση ειναι.

τωρα καλως η κακως ολοι μπορουνε να κανουνε μια επιτυχια 10 λεπτων το θεμα ειναι ποιος θα θυμαται την πετρουλα σε 2 χρονια.

αν εχει κανει κατι και την θυμουνται, τοτε προφανως δεν ειναι χαζη και εκμεταλλευτηκε το συστημα.

αν ομως δεν ειναι αξιολογη τα ψωμια της ειναι μετρημενα....ποιος θυμαται τον κατμαν???
boufla
boufla

Αριθμός μηνυμάτων : 2302
Registration date : 23/07/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

είμαι η Πετρούλα και μόλις τελείωσα Empty Απ: είμαι η Πετρούλα και μόλις τελείωσα

Δημοσίευση από blossom Τρι Μαρ 03, 2009 2:28 pm

Εγώ πάντως τον καιρό τον βλέπω με τον παππούλη στον Αντ1!Που μιλάει για τον Βορρά και δείχνει το Νότο! Razz
blossom
blossom

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 2321
Registration date : 21/07/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

είμαι η Πετρούλα και μόλις τελείωσα Empty Απ: είμαι η Πετρούλα και μόλις τελείωσα

Δημοσίευση από boufla Τρι Μαρ 03, 2009 2:29 pm

φυσαει βοριας απ τον νοτια σαυτον....
boufla
boufla

Αριθμός μηνυμάτων : 2302
Registration date : 23/07/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

είμαι η Πετρούλα και μόλις τελείωσα Empty Απ: είμαι η Πετρούλα και μόλις τελείωσα

Δημοσίευση από tsouXtra Τρι Μαρ 03, 2009 2:54 pm

Arg0 έγραψε:Πάταξων μεν, άκουσων δε...

Η Πετρούλα Κωστίδου και ραδιοφωνική εκμπομπή καπάρωσε και μιά χαρά θα τα κονομήσει...

Εξάλλου όποιος κονομάει εκμεταλλευόμενος τα ένστικτα του απλού κοσμάκη, πετυχημένος και μάγκας δε θεωρείται στη σημερινή Ελλάδα?

Αλλά ναι... Όταν κάποιος κάνει κάτι που θεωρούμε κατώτερο από κάπου πρέπει να χάνει. Αν κάνει επιτυχία μάλιστα τότε είτε είναι άσχημος είτε χαζός...

Βλέπεις δύσκολα μπορούμε να αποδεχθούμε οτι τελικά το να το παίζεις τσόκαρο επιβραβεύει περισσότερο από το να είσαι εφυείς... Wink

oraies aksies.
nice.

den ksero an eisai misos agglos, ellinas eisai sigoura.

tsouXtra

Αριθμός μηνυμάτων : 3260
Registration date : 27/07/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

είμαι η Πετρούλα και μόλις τελείωσα Empty Απ: είμαι η Πετρούλα και μόλις τελείωσα

Δημοσίευση από taso$_G Τρι Μαρ 03, 2009 3:02 pm

Υπάρχει ένα κρίσιμο ερώτημα: ποιοι διάολο είναι αυτοί που την βλέπουν την χαζοΠετρούλα; τι έχουν μέσα στο κεφάλι τους; Αν την βλέπουν, βέβαια και δεν είναι απλά φαντασιοπληξίες-παιχνίδια της AGB, οπότε αλλάζει το πράγμα...
taso$_G
taso$_G
Κόντρα στο ρεύμα
Κόντρα στο ρεύμα

Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 3573
Registration date : 10/05/2007

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

είμαι η Πετρούλα και μόλις τελείωσα Empty Απ: είμαι η Πετρούλα και μόλις τελείωσα

Δημοσίευση από tsouXtra Τρι Μαρ 03, 2009 3:02 pm

yparxoun group sto facebook gemata apo anegefalous pou profanos ti vlepoun k kavlonoun.

tsouXtra

Αριθμός μηνυμάτων : 3260
Registration date : 27/07/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

είμαι η Πετρούλα και μόλις τελείωσα Empty Απ: είμαι η Πετρούλα και μόλις τελείωσα

Δημοσίευση από xnoudaki Τρι Μαρ 03, 2009 3:04 pm

kala,mono ego den endiaferomai pote na do ton kairo? Razz
xnoudaki
xnoudaki
arapis

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 3201
Ηλικία : 32
Registration date : 28/07/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

είμαι η Πετρούλα και μόλις τελείωσα Empty Απ: είμαι η Πετρούλα και μόλις τελείωσα

Δημοσίευση από taso$_G Τρι Μαρ 03, 2009 3:05 pm

tsouXtra έγραψε:yparxoun group sto facebook gemata apo anegefalous pou profanos ti vlepoun k kavlonoun.

Ρε που πάααμε
Ρε που πάαααμε είμαι η Πετρούλα και μόλις τελείωσα 899426





(α ρε αθάνατε Αυλωνίτη)
taso$_G
taso$_G
Κόντρα στο ρεύμα
Κόντρα στο ρεύμα

Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 3573
Registration date : 10/05/2007

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

είμαι η Πετρούλα και μόλις τελείωσα Empty Απ: είμαι η Πετρούλα και μόλις τελείωσα

Δημοσίευση από taso$_G Τρι Μαρ 03, 2009 3:07 pm

xnoudaki έγραψε:kala,mono ego den endiaferomai pote na do ton kairo? Razz

είμαι η Πετρούλα και μόλις τελείωσα 569559

γιατί ποιος άλλος τον βλέπει;;;είμαι η Πετρούλα και μόλις τελείωσα Suspect
taso$_G
taso$_G
Κόντρα στο ρεύμα
Κόντρα στο ρεύμα

Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 3573
Registration date : 10/05/2007

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

είμαι η Πετρούλα και μόλις τελείωσα Empty Απ: είμαι η Πετρούλα και μόλις τελείωσα

Δημοσίευση από Arg0 Τρι Μαρ 03, 2009 3:08 pm

ninette έγραψε:ουχ καταρχας mind your spelling! Μας εβγαλες τα ματια παιδακι μου! Κατα δευτερον εσυ που το ξερεις πως το παιζει τσοκαρο και πως δεν ειναι τσοκαρο; Και κατα τριτον, τελικα ολα για τα λεφτα ρε συ; Ξεπουλημα αξιοπρεπειας για να κερδισεις καποια φραγκα παραπανω... Ελεος..

To spelling ήτανε inspired by Πετρούλα... Razz Razz Razz

Κραυγαλέο λάθος το ξέρω... τώρα πρόσεξα πόσο το σκότωσα... είμαι η Πετρούλα και μόλις τελείωσα Lol

Βασικά δεν με ενδιαφέρει αν είναι ή δεν είναι τσόκαρο. Καλύπτει ένα κενό, γιατί για να καταλάβεις την αξία κάποιων πρέπει να υπάρχουν και σκουπίδια για να τα συγκρίνεις, και καλά κάνει από μία άποψη.

Αλλά και το ποστ μου εν γένει ειρωνικό ήτανε... Δυστυχώς τελικά στην πλειονότητα η επιτυχία κρίνεται από το μέγεθος των οικονομικών απολαβών του καθενός... Neutral


Όσο για τον Κατμαν, προφανώς κάποιος τον θυμάται αφού τον αναφέρει... Wink
Arg0
Arg0
άπιστο σκυλί του φόρουμ

Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 1143
Ηλικία : 44
Τόπος : Αθήνα
Ασχολίες : Μουσική
Registration date : 16/02/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

είμαι η Πετρούλα και μόλις τελείωσα Empty Απ: είμαι η Πετρούλα και μόλις τελείωσα

Δημοσίευση από AngelWitch Τετ Μαρ 04, 2009 11:10 am

petroula jepetroula kai kathe tetoia kai oraia kopela einai kai ta konomaei me 10 papares pou leei. Den tha kathgorousa me tipota thn petroula alla autous ki emas pou asxoloumaste me tetoia fainomena giati kaka ta psemata an den eimastan emeis na asxoloumaste tha eixan alla endiaferonta.

Telika apla exoume pollous sexualika peinasmenous kai kakogamhmenous pou tous exei ginei emonh h petroula kai oxi h petroula kathauth. Thn eida 2 fores otan eixa paei sto spiti tou theiou mou pou th blepei. Adiaforo to deltio ths pou den einai gi autous pou theloun na enhmerothoun gia ton kairo alla gia hdonoblepsies. Prin omos kathgorisoume to meso ellhna gi auto na sas thymiso oti ta fainomena tupou petroula einai jenoferta ara den exoume mono emeis sa laos tetoiou eidous problimata alla kai loipoi laoi. (akoma kai se kati tetoia steroumaste prototypias dustyxos)
AngelWitch
AngelWitch

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 2496
Ηλικία : 43
Τόπος : dreamland!!!
Ασχολίες : ypnos!
Registration date : 21/07/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

είμαι η Πετρούλα και μόλις τελείωσα Empty Απ: είμαι η Πετρούλα και μόλις τελείωσα

Δημοσίευση από tester Τετ Μαρ 04, 2009 11:50 am

kala ta les angel !

ayti i ligoyriasi krataei xronia (posos kairos exei perasei apo to 3 2 1 koritsia toy antenna? i apo pote sta proinadika exei epidiksi esorouxon kai kala?)

tester

Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 100
Ηλικία : 44
Χιούμορ : παντα
Registration date : 15/09/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

είμαι η Πετρούλα και μόλις τελείωσα Empty Απ: είμαι η Πετρούλα και μόλις τελείωσα

Δημοσίευση από Arg0 Τετ Μαρ 04, 2009 12:04 pm

tsouXtra έγραψε:oraies aksies.
nice.

den ksero an eisai misos agglos, ellinas eisai sigoura.

Το είπα και πιο πάνω.... Ειρωνικό ήτανε... είμαι η Πετρούλα και μόλις τελείωσα 14222
Arg0
Arg0
άπιστο σκυλί του φόρουμ

Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 1143
Ηλικία : 44
Τόπος : Αθήνα
Ασχολίες : Μουσική
Registration date : 16/02/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

είμαι η Πετρούλα και μόλις τελείωσα Empty Απ: είμαι η Πετρούλα και μόλις τελείωσα

Δημοσίευση από xnoudaki Τετ Μαρ 04, 2009 12:34 pm

giati den to pernete aplos kati antistoixo enos oligoleptou show?fysika den leei ton kairo,alla den nomizo pos osoi tin vlepoun einai kakogamimenoi ligourides opos o theios tis angel!kai ego exei tyxei na ti do,alla oute gia ton kairo tin eida,oute gia na enimerotho,oute gia kavlitsa,oute epeidi eimai idonovlepsias.Diladi ti diafora exei i petroula apo ti menegaki,i' apo tis alles proinatzoudes px...den didaskei mathimatika,ena mini show kanei...
xnoudaki
xnoudaki
arapis

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 3201
Ηλικία : 32
Registration date : 28/07/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

είμαι η Πετρούλα και μόλις τελείωσα Empty Απ: είμαι η Πετρούλα και μόλις τελείωσα

Δημοσίευση από tsouXtra Τετ Μαρ 04, 2009 12:47 pm

ego oute tis proinatzoudes vlepo oute petroules.

giati na min to deis? dioti ypotimas ti noimosini sou an to deis.

tsouXtra

Αριθμός μηνυμάτων : 3260
Registration date : 27/07/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

είμαι η Πετρούλα και μόλις τελείωσα Empty Απ: είμαι η Πετρούλα και μόλις τελείωσα

Δημοσίευση από xnoudaki Τετ Μαρ 04, 2009 12:50 pm

allo auto.allo na peis ego den vlepo tileorasi.teloc.
kai allo na vlepeis diafora tragika,kai na enoxlisai mono kai mono epeidi einai mia oraia pou me ti malakia tis vgazei lefta..auto nomizo pos ithele na pei kai o argos
xnoudaki
xnoudaki
arapis

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 3201
Ηλικία : 32
Registration date : 28/07/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

είμαι η Πετρούλα και μόλις τελείωσα Empty Απ: είμαι η Πετρούλα και μόλις τελείωσα

Δημοσίευση από tsouXtra Τετ Μαρ 04, 2009 12:52 pm

ego den enoxloumai apo tin oraia.

enoxloumai apo tous panivlakes pou dimiourgoun 'zitisi' gia tetoia theamata.

tsouXtra

Αριθμός μηνυμάτων : 3260
Registration date : 27/07/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

είμαι η Πετρούλα και μόλις τελείωσα Empty Απ: είμαι η Πετρούλα και μόλις τελείωσα

Δημοσίευση από xnoudaki Τετ Μαρ 04, 2009 12:57 pm

baaa...den einai thema antron nomizo..i proti oraia ksanthia kai ilithia einai i menegaki,pou einai asxeti,panilithia,alla exei koino pou pethainei,kai etsi anevazei to kase tis..to opoio pisteuo pos apartizetai apo gynaikes....
xnoudaki
xnoudaki
arapis

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 3201
Ηλικία : 32
Registration date : 28/07/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 1 από 3 1, 2, 3  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης