Be-politan
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

....σε άλλο σώμα

+3
vanessa
Invisible
taso$_G
7 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

....σε άλλο σώμα Empty ....σε άλλο σώμα

Δημοσίευση από taso$_G Πεμ Φεβ 25, 2010 10:52 am

Θα μπορούσατε να φανταστείτε τον εαυτό σας μέσα σε άλλο σώμα; αν υποθέσουμε ότι είχατε την δυνατότητα, με απλό τρόπο να βρεθείτε με διαφορετικό σώμα, με άλλο πρόσωπο, διαφορετικό σωματότυπο, του ιδίου φύλου, αλλά και σε μια πιο extrim εκδοχή, διαφορετικού φύλου, το έχετε σκεφτεί καθόλου;
taso$_G
taso$_G
Κόντρα στο ρεύμα
Κόντρα στο ρεύμα

Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 3573
Registration date : 10/05/2007

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

....σε άλλο σώμα Empty Απ: ....σε άλλο σώμα

Δημοσίευση από Invisible Πεμ Φεβ 25, 2010 12:57 pm

Nαι πολλες φορες οταν ημουν πιο μικρη. Εχω σκεφτει πως θα ηταν να ημουν καποια αλλη, κυριως προσπαθω να φανταστω πως θα ηταν να ζουσα τη ζωη καποιου κοντινου μου προσωπου, συγγενη, φιλης κλπ. Για το αντιθετο φυλο, οχι, μου αρεσει που ειμαι κοριτσακι ....σε άλλο σώμα Icon_flower
Invisible
Invisible
azax...τα κανει αορατα

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 3178
Ηλικία : 38
Ασχολίες : Το επαγγελμα του Ηρωδη!
Registration date : 24/07/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

....σε άλλο σώμα Empty Απ: ....σε άλλο σώμα

Δημοσίευση από vanessa Πεμ Φεβ 25, 2010 1:42 pm

Basika na sou pw thn alitheia, eimai xaroumenh me ton eafto mou...
Opote den tha ithela na hmoun alliws se allo kormi dld...
Gia allo fylo, ehw skeftei pws tha syberiferomoun an hmoun antras,pws tha skeftomoun(diaforetika apo oti an gynaika ennow) alla mou aresei pou eimai gynaika den to allazw...Smile
vanessa
vanessa
Αρχηγοντίβα...

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 3417
Ηλικία : 34
Τόπος : Stin kosmara mou...
Ασχολίες : Polla kai diafora
Registration date : 21/07/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

....σε άλλο σώμα Empty Απ: ....σε άλλο σώμα

Δημοσίευση από taso$_G Πεμ Φεβ 25, 2010 1:55 pm

Το θέμα δεν έχει σχέση με το αν είμαστε ευχαριστημένοι από τον εαυτό μας (ως ισορροπημένοι (λέμε τώρα ....σε άλλο σώμα Icon_razz ) άνθρωποι, είναι δεδομένο ότι είμαστε ευχαριστημένοι με τον εαυτό μας) αλλά αν το έχουμε σκεφτεί σαν εμπειρία. Τι σημαίνει δηλαδή να έχεις διαφορετική μορφή, άλλο διαφορετικό σώμα.
taso$_G
taso$_G
Κόντρα στο ρεύμα
Κόντρα στο ρεύμα

Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 3573
Registration date : 10/05/2007

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

....σε άλλο σώμα Empty Απ: ....σε άλλο σώμα

Δημοσίευση από blossom Πεμ Φεβ 25, 2010 9:08 pm

Χμμμ δε νομίζω να το έχω σκεφτεί ποτέ...Ίσως μικρή αλλά και πάλι..
blossom
blossom

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 2321
Registration date : 21/07/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

....σε άλλο σώμα Empty Απ: ....σε άλλο σώμα

Δημοσίευση από ninette Παρ Φεβ 26, 2010 7:55 am

twra mou 8ymises ena oneiro pou eixa dei palia kai to 8ymamai akoma... pws leei oi an8rwpoi megalwname kanonika kai otan ftaname se hlikia 14 15 mporei kai na allazame fylo, mporei kai oxi, htan ka8ara 8ema tyxhs. milame eixa 3enerwsei th zwh mou pws mporei kai na allaza, den h8ela ka8olouuuuu...

oson afora sto 8ema, to exw skeftei, de 8a mou arese san idea... kala eimai opws eimai... nomizw 8a allaze poly h zwh mou giati h emfanish kalws h kakws ephreazei polla pragmata... an dld hmouna 10 pontous pio pshlh, de 8a ta eixa pote me ton prwhn prwhn prwhn mou, pragma poly asxhmo giati pragmatika perasa omorfa xronia mazi tou, fantasou na hmouna akoma pio diaforetikh. ayta.
ninette
ninette

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 5148
Ηλικία : 33
Registration date : 21/07/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

....σε άλλο σώμα Empty Απ: ....σε άλλο σώμα

Δημοσίευση από silk Παρ Φεβ 26, 2010 8:46 am

taso$_G έγραψε:Θα μπορούσατε να φανταστείτε τον εαυτό σας μέσα σε άλλο σώμα; αν υποθέσουμε ότι είχατε την δυνατότητα, με απλό τρόπο να βρεθείτε με διαφορετικό σώμα, με άλλο πρόσωπο, διαφορετικό σωματότυπο, του ιδίου φύλου, αλλά και σε μια πιο extrim εκδοχή, διαφορετικού φύλου, το έχετε σκεφτεί καθόλου;

δεν το εχω σκεφτει ποτε! αλλα δεν θα ηθελα με τιποτα!

ειμαι καταπληκτικη..γι αυτο ....σε άλλο σώμα 264740
silk
silk

Αριθμός μηνυμάτων : 3062
Registration date : 23/07/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

....σε άλλο σώμα Empty Απ: ....σε άλλο σώμα

Δημοσίευση από taso$_G Παρ Φεβ 26, 2010 12:44 pm

Εγώ επειδή έχω πολύ φαντασία ....σε άλλο σώμα 52479
Σκεφτόμουν (αμπελοφιλοσοφώντας ....σε άλλο σώμα 294937 ) πως θα ήταν αν είχα διαφορετικό πρόσωπο, κοιταγα μια μέρα στον καθρέφτη και έβλεπα μια άλλη φάτσα, ή διαφορετικό σωματότυπο και προέκυψε το συμπέρασμα το παρουσιαστικό μας είναι άμεσα συνυφασμένο με την προσωπικότητά μας και ότι μέσα σε διαφορετικό σώμα ξαφνικά θα παθαίναμε κρίση ταυτότητας, το παρουσιαστικό μας και η προσωπικότητά μας αλληλεπιδρούν και συμβάλλουν το ένα στην διαμόρφωση του άλλου ....σε άλλο σώμα 81080
....σε άλλο σώμα 419119
taso$_G
taso$_G
Κόντρα στο ρεύμα
Κόντρα στο ρεύμα

Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 3573
Registration date : 10/05/2007

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

....σε άλλο σώμα Empty Απ: ....σε άλλο σώμα

Δημοσίευση από blossom Παρ Φεβ 26, 2010 2:36 pm

....σε άλλο σώμα Suspect
blossom
blossom

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 2321
Registration date : 21/07/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

....σε άλλο σώμα Empty Απ: ....σε άλλο σώμα

Δημοσίευση από ninette Παρ Φεβ 26, 2010 3:19 pm

e nai, perissoteres pi8anothtes exeis na exeis xamhlh aytopepoi8hsh kai na eisai ntropalh an eisai san ton kampourh ths panagias twn parisiwn para san th gisele...
ninette
ninette

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 5148
Ηλικία : 33
Registration date : 21/07/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

....σε άλλο σώμα Empty Απ: ....σε άλλο σώμα

Δημοσίευση από taso$_G Παρ Φεβ 26, 2010 5:19 pm

Ισχύει επίσης και το ότι αν είναι κάποιος σκατόψυχος αυτό αποτυπώνεται και στο πρόσωπό του, (πλην των σπανίων περιπτώσεων πολύ καλών ηθοποιών) το ίδιο ισχύει και γενικότερα για ανθρώπους γεμάτους αρνητικά συναισθήματα.
taso$_G
taso$_G
Κόντρα στο ρεύμα
Κόντρα στο ρεύμα

Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 3573
Registration date : 10/05/2007

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

....σε άλλο σώμα Empty Απ: ....σε άλλο σώμα

Δημοσίευση από Solitaire Κυρ Φεβ 28, 2010 10:35 am

Είχα πολλά σκατόψυχα αφεντικά που δεν τους φαινότανε, οπότε τι να θεωρήσω ότι ήταν καλοί ηθοποιοί?
Επίσης όπως πολύ καλά γνωρίζεις η φάτσα μου είναι ελαφρώς ξινή και δεν με συμπαθεί εύκολα άνθρωπος............μου το λένε μετά που με γνωρίζουν πιο καλά............ότι στην αρχή τους φαίνομαι ξινή και κακιά.

Τέλος......... δεν θα με χάλαγε καθόλου αν ο δικός μου μεταμορφωνότανε για μια φορούλα στον Νίκο Βουρλιώτη ή τον Αντόνιο Μπαντέρας.... αρκεί να κρατήσει τον (σκατο)χαρακτήρα που έχει.
Solitaire
Solitaire
gossip girl

Αριθμός μηνυμάτων : 1555
Registration date : 01/06/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης