Be-politan
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

αυτοκινητο και καθαριοτητα

+14
taso$_G
vanessa
ninette
diaki
resident
Anakin71
xnoudaki
modesty_blaise
iguanna
tsouXtra
silk
mrs2be
marmite
boufla
18 απαντήσεις

Σελίδα 2 από 2 Επιστροφή  1, 2

Πήγαινε κάτω

αυτοκινητο και καθαριοτητα - Σελίδα 2 Empty Απ: αυτοκινητο και καθαριοτητα

Δημοσίευση από myrtoutsiko Πεμ Δεκ 18, 2008 10:30 pm

Γιλεκάκι σε σούπερ τρέντι κίτρινο ή πορτοκαλί χρωματάκι το οποίο αντανακλά το φως και σε βλέπουν τα διερχόμενα αυτοκίνητα αν χρειαστεί αν βγεις νύχτα από το αυτοκίνητο! Έχω την εντύπωση ότι είναι υποχρεωτικό με τον νέο ΚΟΚ να υπάρχει στο αυτοκίνητο!
myrtoutsiko
myrtoutsiko
ΜυρΤοστ

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 614
Ηλικία : 40
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 21/07/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

αυτοκινητο και καθαριοτητα - Σελίδα 2 Empty Απ: αυτοκινητο και καθαριοτητα

Δημοσίευση από Depi Πεμ Δεκ 18, 2008 11:01 pm

Στην Ελλάδα το έδινα για πλύσιμο μία φορά την εβδομάδα μέσα έξω...κάπνιζα αλλά ποτέ δεν άφηνα το τασάκι γεμάτο...λόγω σκυλιών είχα πάντα χαρτί κουζίνας και σακούλες σκουπιδιών και άζαξ μέσα οπότε κάθε βράδυ που γύριζα σπίτι άδειαζα το τασάκι και το καθάριζα με άζαξ να μην μυρίζει το πρωί...τη σιχαινόμουν τη μυρωδιά του τσιγάρου πρωί πρωί ενώ ήμουν φρέσκια κι αρωματισμένη.
Δεν έβαζα μέσα ποτέ αρκουδάκια κτλ..μόνο αρωματάκι διακριτικό γιατί μου έφερνε και αναγούλες πότε πότε...
Το μόνο μου πρόβλημα ήταν η Μάγια (ξέρει η τσούχτρα)....το πίσω κάθισμα ούτε με ρολό για τρίχες δεν μπορούσα να το καθαρίσω...ααχαχαχα...αλλά την αγαπάω ακόμα!!!
Το μόνο παιδικό που είχα..και έχω ακόμα στο αμάξι στην Ελλάδα είναι τα καλύματα καθισμάτων οδηγού και συνοδηγού...με τον Ταζμάνια...
Στο εδώ αμάξι....έχω αρκούδια....πιπίλες....μόνιμο το καρότσι (για κανένα εστιατόριο...βόλτες πού τέτοια τύχη)...ταμπελάκια μωρό στο όχημα..αχαχαχα....και πλένεται κάθε μέρα.
Αυτά.
Depi
Depi
Φουσκομαγουλομαμά

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1604
Ηλικία : 42
Τόπος : χρυσό κλουβί
Ασχολίες : οι τρελλές του κλουβιού
Χιούμορ : όξω από το κλουβί
Registration date : 21/07/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 2 από 2 Επιστροφή  1, 2

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης