Be-politan
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

τι αρωμα φορατε?

+16
whisper
boufla
Invisible
AngelWitch
myrtoutsiko
761
ninette
silk
mrs2be
airstrumfita
Depi
modesty_blaise
taso$_G
marmite
tsouXtra
Anakin71
20 απαντήσεις

Σελίδα 5 από 5 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5

Πήγαινε κάτω

τι αρωμα φορατε? - Σελίδα 5 Empty Απ: τι αρωμα φορατε?

Δημοσίευση από airstrumfita Πεμ Δεκ 04, 2008 8:49 pm

δοκιμασα 3 αρωματα σημερα και κολλησα μ ενα ακομη...wood λεγεται και ειναι d squared (ελπιζω να μη το σκοτωσα χαχαχαχαχ).εχει τη μυρωδια του ξυλου και οσο περναει η ωρα γινεται καλυτερο.
δοκιμασα κι ενα lanvin και το λολιτα λεμπικα που δε μου αρεσαν(το λευκο εβαλα εγω και το μπλε η ξαδερφη μου).το wood ειναι πολυ ωραιο!!
airstrumfita
airstrumfita

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 5378
Ηλικία : 33
Registration date : 21/07/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

τι αρωμα φορατε? - Σελίδα 5 Empty Απ: τι αρωμα φορατε?

Δημοσίευση από marmite Πεμ Δεκ 11, 2008 8:02 pm

Λοιπόν μου έκαναν δώρο στα γενέθλιά μου το deseo της χοντροκώλας J.Lo. Παιδιά είναι πολύ ωραίο! Δεν το περίμενα. Είναι ιδιαίτερο χωρίς να είναι πολύ βαρύ και κρατάει άπειρες ώρες χωρίς να σε ντουμανιάζει.
marmite
marmite

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 3838
Ηλικία : 31
Registration date : 21/07/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

τι αρωμα φορατε? - Σελίδα 5 Empty Απ: τι αρωμα φορατε?

Δημοσίευση από xnoudaki Πεμ Δεκ 11, 2008 8:03 pm

na re pio ksexasa na provaro to deseo...gamoto!kai exo parei kata kairous 2 tis jlo m'aresoun poly... τι αρωμα φορατε? - Σελίδα 5 Icon_redface

bravo re marmite!!!
xnoudaki
xnoudaki
arapis

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 3201
Ηλικία : 32
Registration date : 28/07/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

τι αρωμα φορατε? - Σελίδα 5 Empty ...

Δημοσίευση από marmite Πεμ Δεκ 11, 2008 8:42 pm

επίσης κορυφαίο άρωμα για μένα που έπαθα έρωτα (δώρο στα προηγούμενα γενέθλιά μου χοχο!) είναι το chance της chanel. Το πράσινο όμως όχι το πΕρτικαλί. Αυτό μου αρέσει πολύ και σίγουρα όταν το τελειώσω θα το ξαναπάρω.
marmite
marmite

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 3838
Ηλικία : 31
Registration date : 21/07/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

τι αρωμα φορατε? - Σελίδα 5 Empty Απ: τι αρωμα φορατε?

Δημοσίευση από diaki Παρ Οκτ 09, 2009 5:44 pm

vanessa έγραψε:Ax ehw para poly kairo na trelathw me ta arwmatakia!!!
Toso kalo einai auto? De to xw mirisei akoma!
diaki
diaki
Παντέλενα

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4040
Ηλικία : 35
Registration date : 21/07/2008

http://xavale.to-relax.net

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

τι αρωμα φορατε? - Σελίδα 5 Empty ...

Δημοσίευση από vanessa Παρ Οκτ 09, 2009 5:48 pm

Exsartatai...Se kathe enan myrizei diaforetika...
Einai genika apalo arwma. Oxi entono dld!!!Kati se Narcisso Rodriguez EDP alla se poly pio wraia ekdosh!!!
vanessa
vanessa
Αρχηγοντίβα...

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 3417
Ηλικία : 34
Τόπος : Stin kosmara mou...
Ασχολίες : Polla kai diafora
Registration date : 21/07/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

τι αρωμα φορατε? - Σελίδα 5 Empty ...

Δημοσίευση από diaki Τρι Φεβ 01, 2011 9:11 am

Για να μην ανοίγω άλλο τόπικ, ποιο είναι το αγαπημένο σας άρωμα?
diaki
diaki
Παντέλενα

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4040
Ηλικία : 35
Registration date : 21/07/2008

http://xavale.to-relax.net

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

τι αρωμα φορατε? - Σελίδα 5 Empty Απ: τι αρωμα φορατε?

Δημοσίευση από marmite Τρι Φεβ 01, 2011 10:09 pm

To chance της chanel που είχα γράψει και παραπάνω Razz
Τελικά ακόμα δεν μου έχει τελειώσει παρόλο που το φοράω πολύ συχνά! Νομίζω μου ταιριάζει πολύ και είναι και ξεχωριστό, χωρίς να είναι βαρύ.

Μου πήραν δώρο πριν λίγο καιρό το euphoria calvin klein και μου αρέσει πολύ, αλλά ίσως είναι λιγουράκι πιο βαρύ από όσο θα το ήθελα, οπότε το φοράω αποκλειστικά χειμώνα.

Μου πήραν και το MaxMara Silk Touch δώρο (έλεος έχω γεμίσει αρώματα, και το deseo που είχα γράψει παλιότερα είναι τεράστιο μπουκάλι και ακόμα γεμάτο!) το οποίο μου φάνηκε αρκετά δροσερό και ανάλαφρο και νομίζω θα του ξηγηθώ το καλοκαίρι!

Γενικά νομίζω είναι δύσκολο δώρο το άρωμα και απορώ που μου κάνουν τόσο συχνά δώρο άρωμα. Αυτή τη στιγμή έχω 6 διαφορετικά αρώματα και τα 5 από αυτά είναι δώρα. Παιδιά κάντε κράτει για τα επόμενα 5 χρόνια μέχρι να καταφέρω να τα τελειώσω!!!!! (ευτυχώς τα 2 μπουκαλάκια είναι μικρά!)

Και επειδή πλατιάζω και το Ντιάκι θα σκέφτεται: "βούλωσέ το μαντάμ μια απλή ερώτηση σου κάναμε και αναλύεις το σύμπαν" θα πω ότι πέρα από το chance, προσωπικό μου αγαπημένο είναι και το cool water (davidoff) που το φόραγα για χρόνια και θεωρώ ότι μυρίζει φρεσκάδα και δροσιά και είναι τέλειο για κάθε ώρα!
marmite
marmite

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 3838
Ηλικία : 31
Registration date : 21/07/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

τι αρωμα φορατε? - Σελίδα 5 Empty Απ: τι αρωμα φορατε?

Δημοσίευση από airstrumfita Τρι Φεβ 01, 2011 10:37 pm

marmitaki απο τ αρωματα που απαιχθανομαι(ασχημη λεξη ε?)ειναι τα davidoff και δη τα cool water,ειχα κι εγω το κλασικο cool water μια μπαλα γαλαζια μικρη σε πιο νεαρη (τρε σικ)ηλικια.πω πωωω δε μου αρεσει καθολου μα καθολου.
το αρωμα που φοραω τα τελευταια χρονια,ειχα κανα 6μηνο που δε φορουσα αλλα ο καλος μου αντρουλης τα χριστουγεννα μου πηρε ξανα το αρωματακι μουυυυυυ!!!το prada d iris,ειναι απο τα φοβεροτερα αρωματα που εχω φορεσει και εχω κολλησει απιστευτα απιστευτα πολυ!!!
εχω και τη max mara τη κλασικη και τη silk touch που ειναι εξισου πολυ ωραια αρωματα.ουυυυυυυυυυυυ μπορω να μιλαω για ωρες για αρωματα!!!!
αντρικο προτινω ανεπιφυλακτα 2,ισως τα εχω αναφερει πιο παλια ισως και σε αυτο το ποστ,το koyros body(απο τα καινουργια ειναι) που ειλικρινα εχω ερωτευτει απιστευτα,σχεδον 2 χρονια με τον αντρα μου μαζι και ηταν απο τα πρωτα δωρα που του πηρα και δε το εχει αλλαξει,τρελαινομαι μ αυτο το αρωμα!!! κι αλλο ειναι ειναι το bulgary(λαθος το εγραψα?) το white!!! εξισου καταπληκτικο!!! και ενα τελευταιο που το χω παρει στο μπαμπα μου και το φορα πολλα πολλα χρονια ειναι το homme by christian dior.επισης το προτεινω ανεπιφυλακτα για πιο μεγαλες ηλικιες.ειναι πιο βαρυ σε σχεση με τ αλλα δυο.αυταααααααααα Smile
airstrumfita
airstrumfita

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 5378
Ηλικία : 33
Registration date : 21/07/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

τι αρωμα φορατε? - Σελίδα 5 Empty Απ: τι αρωμα φορατε?

Δημοσίευση από boufla Τετ Φεβ 02, 2011 11:59 am

to poison to aspro tou dior
boufla
boufla

Αριθμός μηνυμάτων : 2302
Registration date : 23/07/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

τι αρωμα φορατε? - Σελίδα 5 Empty Απ: τι αρωμα φορατε?

Δημοσίευση από vanessa Τετ Φεβ 02, 2011 12:14 pm

Coco mademoiselle Chanel!

Poison mwv tou Dior!
vanessa
vanessa
Αρχηγοντίβα...

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 3417
Ηλικία : 34
Τόπος : Stin kosmara mou...
Ασχολίες : Polla kai diafora
Registration date : 21/07/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

τι αρωμα φορατε? - Σελίδα 5 Empty Απ: τι αρωμα φορατε?

Δημοσίευση από diaki Τετ Φεβ 02, 2011 12:59 pm

Pf telika mallon tha ta paraggeilw apo internet kati arwmatakia pou thelw gt erxontai polu pio oikonomika!
Kai gia mexri na rthoun tha voleutw me kanena apo ta body shop pou ektheiazoun oles! Exete dokimasei kanena apo auta?
diaki
diaki
Παντέλενα

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4040
Ηλικία : 35
Registration date : 21/07/2008

http://xavale.to-relax.net

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

τι αρωμα φορατε? - Σελίδα 5 Empty Απ: τι αρωμα φορατε?

Δημοσίευση από marmite Τετ Φεβ 02, 2011 1:34 pm

ουυ ναι! Κι από αυτά έχω δοκιμάσει μπόλικα από δωράκια φυσικά. Λοιπόν, το κλασσικο white musk, οκ ωραία μυρωδιά αλλά σε μένα δεν κάθεται καθόλου, μετά από μισή ώρα δεν μυρίζει τίποτα απολύτως. Ένα άλλο αλλά δεν θυμάμαι πως σκατά το λένε. Πορτοκαλί είναι ωραίο αυτό κρατάει και πολύ και μυρίζει δροσερά και γλυκά. Και άλλο ένα rose κάτι, οκ αδιάφορο, αλλά αν θες να μυρίζει κάτι ευχάριστα είναι οκ...
marmite
marmite

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 3838
Ηλικία : 31
Registration date : 21/07/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

τι αρωμα φορατε? - Σελίδα 5 Empty Απ: τι αρωμα φορατε?

Δημοσίευση από Invisible Τετ Φεβ 02, 2011 5:56 pm

Δεν ειμαι πολυ φαν των αρωματων. Για την ακριβεια μεχρι τα 19-20 δεν φορουσα καθολου. Μετα μου εκαναν δωρο το cool water απο davidoff και το φορουσα μεχρι τα 23 μου. Μετα μου εκαναν δωρο της Nina ricci που ειναι σε μπουκαλακι μηλο. Ακομα αυτη φοραω αν και μου φαινεται λιγο μεγαλιστικη. Επισης προσφατα πηρα και μια της miss sixty. Καλη ειναι, λιγο βαρια, αλλα οταν ξεθυμανει λιγο μυριζει πολυ ωραια. Ο αντρας μου ξετρελαθηκε Razz
Βασικα δεν μπορω να καθομαι να μυριζω αρωματα λογω του ασθματος και οποτε παω χοντος η γενικα περναω απο χωρο με αρωματα φευγω οσο πιο γρηγορα μπορω, οποτε δεν ξερω καν πως μυριζουν ολα αυτα που λετε. Απο αντρικες μ'αρεσουν σχεδον ολες απο Hugo boss και μια roberto cavalli που πηρα στον δικο μου. Αυτα.
Invisible
Invisible
azax...τα κανει αορατα

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 3178
Ηλικία : 38
Ασχολίες : Το επαγγελμα του Ηρωδη!
Registration date : 24/07/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

τι αρωμα φορατε? - Σελίδα 5 Empty Απ: τι αρωμα φορατε?

Δημοσίευση από stellinula Τρι Μαρ 15, 2011 6:29 pm

Τον χειμώνα φορώ το XS - Pacco Rabanne (ρόδι), το καλοκαιρι φορώ Lolita Lebica (φρουτολουλουδένιο)
stellinula
stellinula

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 20
Ηλικία : 43
Τόπος : ώρα να φύγω!
Ασχολίες : maternity
Χιούμορ : Αστιάκι??
Registration date : 15/03/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 5 από 5 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης