Be-politan
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

ΟΔΗΓΙΕΣ ΠΡΟΣ ΔΙΑΣΚΕΔΑΣΤΕΣ ΝΑΥΤΙΛΟΜΕΝΟΥΣ

+11
modesty_blaise
myrtoutsiko
blossom
Invisible
airstrumfita
iguanna
diaki
whisper
bluenote
Anakin71
ninette
15 απαντήσεις

Σελίδα 3 από 4 Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

ΟΔΗΓΙΕΣ ΠΡΟΣ ΔΙΑΣΚΕΔΑΣΤΕΣ ΝΑΥΤΙΛΟΜΕΝΟΥΣ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΟΔΗΓΙΕΣ ΠΡΟΣ ΔΙΑΣΚΕΔΑΣΤΕΣ ΝΑΥΤΙΛΟΜΕΝΟΥΣ

Δημοσίευση από Επισκέπτ Κυρ Οκτ 19, 2008 9:52 pm

myrtoutsiko έγραψε:Ούτε εγώ τα γουστάρω τα κλαμπάκια... Πήγαινα παλιά (προ 5ετίας δηλαδή) σε καμιά Figaro στο τσακίρ κέφι αλλά και αυτή χάλασε ρε γαμώτο. Ακόμη πιο παλιά πήγαινα σε κάτι αθλιόκλαμπα όταν με σέρνανε αλλά γενικά προτιμώ άλλες καταστάσεις, πιο χαλαρές.

Xeimerinh h therinh??Ayta einai thessalonikiwtika den mporeite na ta kserete ola pia!ΟΔΗΓΙΕΣ ΠΡΟΣ ΔΙΑΣΚΕΔΑΣΤΕΣ ΝΑΥΤΙΛΟΜΕΝΟΥΣ - Σελίδα 3 264740

Επισκέπτ
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΟΔΗΓΙΕΣ ΠΡΟΣ ΔΙΑΣΚΕΔΑΣΤΕΣ ΝΑΥΤΙΛΟΜΕΝΟΥΣ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΟΔΗΓΙΕΣ ΠΡΟΣ ΔΙΑΣΚΕΔΑΣΤΕΣ ΝΑΥΤΙΛΟΜΕΝΟΥΣ

Δημοσίευση από Επισκέπτ Κυρ Οκτ 19, 2008 9:53 pm

xaxa! mayri apelpisia m'epiase! exw elleipeis gnwseis Razz

Επισκέπτ
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΟΔΗΓΙΕΣ ΠΡΟΣ ΔΙΑΣΚΕΔΑΣΤΕΣ ΝΑΥΤΙΛΟΜΕΝΟΥΣ - Σελίδα 3 Empty ...

Δημοσίευση από myrtoutsiko Κυρ Οκτ 19, 2008 9:54 pm

Η χειμερινή, η θερινή ανέκαθεν χάλια μου φαινόταν (χώρια που έπρεπε να τραβιέμαι μέχρι το αεροδρόμιο...)
myrtoutsiko
myrtoutsiko
ΜυρΤοστ

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 614
Ηλικία : 40
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 21/07/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΟΔΗΓΙΕΣ ΠΡΟΣ ΔΙΑΣΚΕΔΑΣΤΕΣ ΝΑΥΤΙΛΟΜΕΝΟΥΣ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΟΔΗΓΙΕΣ ΠΡΟΣ ΔΙΑΣΚΕΔΑΣΤΕΣ ΝΑΥΤΙΛΟΜΕΝΟΥΣ

Δημοσίευση από Επισκέπτ Κυρ Οκτ 19, 2008 9:56 pm

H xeimerinh den mou aresei idiatera exw paei kapoies fores ki mou fainetai polu mikrh ase pou den exei ki kalo eksaerismo ki otan gemizei den mporeis na anasaneis!!Sthn therinh phgaina prin apo arketa xronia alla exw polyyyyy kairo na paw!!!
Pane sthn 6h aisthsh an thes na xorepseis!!

Επισκέπτ
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΟΔΗΓΙΕΣ ΠΡΟΣ ΔΙΑΣΚΕΔΑΣΤΕΣ ΝΑΥΤΙΛΟΜΕΝΟΥΣ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΟΔΗΓΙΕΣ ΠΡΟΣ ΔΙΑΣΚΕΔΑΣΤΕΣ ΝΑΥΤΙΛΟΜΕΝΟΥΣ

Δημοσίευση από myrtoutsiko Κυρ Οκτ 19, 2008 10:01 pm

Καλά, από άποψη εξαερισμού κλπ όλα χάλια είναι! Αλλά μ'άρεσε η μουσική που έβαζε και τα καραγκιοζιλίκια που κάναμε με την παρέα μου στην πίστα... αχ, περασμένες εποχές!

Πλέον με κουράζουν απίστευτα τα clubs.... γέρασα!
myrtoutsiko
myrtoutsiko
ΜυρΤοστ

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 614
Ηλικία : 40
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 21/07/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΟΔΗΓΙΕΣ ΠΡΟΣ ΔΙΑΣΚΕΔΑΣΤΕΣ ΝΑΥΤΙΛΟΜΕΝΟΥΣ - Σελίδα 3 Empty ...

Δημοσίευση από iguanna Δευ Οκτ 20, 2008 6:44 am

Πωπω μόνο που είδα τις περιγραφές της Μις αηδίασα... Και μια ελπίδα που είχα κάποτε να ξαναπάω χάθηκε. Καμιά ταβερνούλα με ζωντανή μουσική και κρασάκι, άντε κανένα μικρό μπαράκι για ποτό. Αυτό που θα μου άρεσε θα ήταν καραόκε αλλά δεν έχω καταφέρει ακόμα να πάω...

Όσο για το εμπιστοσύνη στον γκόμενό σου που είπε νομίζω η Βέλβυ, όσο εμπιστοσύνη κι αν του έχεις, θα κοιτάξει κι αλλού κι αυτό θα με πειράξει. Νομίζεις κολλάνε κάτι τσουλάκια να τον κοιτάνε ή να τον προκαλούν επειδή έχει κοπέλα; Άσε ρε συ, στη φωλιά του λύκου θα τον πάω;
iguanna
iguanna

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1634
Ηλικία : 42
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 22/07/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΟΔΗΓΙΕΣ ΠΡΟΣ ΔΙΑΣΚΕΔΑΣΤΕΣ ΝΑΥΤΙΛΟΜΕΝΟΥΣ - Σελίδα 3 Empty ΟΔΗΓΙΕΣ ΠΡΟΣ ΔΙΑΣΚΕΔΑΣΤΕΣ ΝΑΥΤΙΛΟΜΕΝΟΥΣ

Δημοσίευση από whisper Σαβ Νοε 15, 2008 10:07 am

Συμφορουμιτες και συμφορουμιτισσες
Φιλες και φιλοι
Απο ολες τις μεριες τουτου του βασανισμενου κοσμου
απο ολες τις ηπειρους
απο καθε πλευρα της Ελλαδος και του εξωτερικου


σε τουτο δαυτο το ποστ θα γραφετε τα μερη που σας αρεσουν να διασκεδαζετε.
Απο μπαρ ως κλαμπακια (ιχχχ) από χασαποταβερνες ως κουλτουρε ρεστοραντΣ, απο καφετεριες ως μουσικες σκηνες, από λατιν καταστασεις μεχρι κινεζικογιαπωνεζικα σουσι-μαμ.

Ας κανουμε ολη μια προσπαθεια ωστε να αποτελεσει το συγκεκριμενο ενας οδηγος διασκεδασης.
whisper
whisper
ΨυχολOYγος

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 851
Ηλικία : 40
Τόπος : στα πατρια εδαφη...μεχρι να παρω των οματιων μου και να με χαρει το εξωτερικο
Ασχολίες : ΧΩΡΙΣΑ ΧΩΡΙΣΑ ΧΩΡΙΣΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ
Registration date : 24/07/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΟΔΗΓΙΕΣ ΠΡΟΣ ΔΙΑΣΚΕΔΑΣΤΕΣ ΝΑΥΤΙΛΟΜΕΝΟΥΣ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΟΔΗΓΙΕΣ ΠΡΟΣ ΔΙΑΣΚΕΔΑΣΤΕΣ ΝΑΥΤΙΛΟΜΕΝΟΥΣ

Δημοσίευση από modesty_blaise Σαβ Νοε 15, 2008 10:10 am

me tosa xrwmata ksexases na anafereis ta louna park

modesty_blaise

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1024
Registration date : 07/08/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΟΔΗΓΙΕΣ ΠΡΟΣ ΔΙΑΣΚΕΔΑΣΤΕΣ ΝΑΥΤΙΛΟΜΕΝΟΥΣ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΟΔΗΓΙΕΣ ΠΡΟΣ ΔΙΑΣΚΕΔΑΣΤΕΣ ΝΑΥΤΙΛΟΜΕΝΟΥΣ

Δημοσίευση από modesty_blaise Σαβ Νοε 15, 2008 10:12 am

akoma kai se pagkaki me anapsuktiko apo to periptero kai kalh parea-otan gelame polu dhladh-pernaw kala opou kai na eimai!

modesty_blaise

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1024
Registration date : 07/08/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΟΔΗΓΙΕΣ ΠΡΟΣ ΔΙΑΣΚΕΔΑΣΤΕΣ ΝΑΥΤΙΛΟΜΕΝΟΥΣ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΟΔΗΓΙΕΣ ΠΡΟΣ ΔΙΑΣΚΕΔΑΣΤΕΣ ΝΑΥΤΙΛΟΜΕΝΟΥΣ

Δημοσίευση από whisper Σαβ Νοε 15, 2008 10:24 am

Και αρχιζω.....

Baires
Καφετερια
Κολωνακι, Οδος Σινα (αριθμο δε θυμαμαι) αλλα ειναι γωνια με Σκουφα

Πολυ cozy καφετερια - μπαρακι, αρκετα μικρη. Εχει δυο πατωματα. Ενδεικνυται για ζευγαροκαταστασεις, ή για βαθυστοχαστες συζητησεις (Αχ ο Σουλης κοιταει αλλη τι να κανω????????) Εμεις κυριως καθομαστε στο πανω πατωμα(Καθημερινες) που τα απογευματα δεν εχει κοσμο. Φοβερα χρωματα και ταπετσαριες. Πολυ ζεστο περιβαλλον, αν βρεθειτε προς τα εκει παρτε με τηλεφωνο να ερθωωωωω  Razz

Enzzo de Cuba
Λατιν-μπαρ με μαθηματα λατιν για το κοινο καθε Παρασκευη.(Ισως να κανουν και αλλες μερες ψαχτε το)
Μπουρναζι-Πλατεια Μπουρναζιου.
Ανηκει στην καφετερια Enzzo με το που μπαινεις μεσα πας ντουγρου ευθεια. Ειναι ξεχωριστος χωρος.

Εχω να παω κανα χρονο, αλλα ο Περουβιανος που μου κανει Ισπανικα με πληροφορησε οτι συνεχιζει να ειναι σουπερ. Η διακοσμηση μεχρι περσι  Razz ηταν σε στυλ Κουβα, και η μουσικη παρεμφερης.
Χορος, μοχιτος, μαργαριτες και λατινοι εραστες  Razz

La petite fleur

Καφετερια στην Οδο Ομηρου κ Σολωνος -Αθηνα

Φετος το μαθα, ας ειναι καλα η αγαπημενηηηηηηηηηη
Η καφετερια ειναι μια τρυπα (κυριολεκτικα) αλλα εχει το αρωμα και την εσανς των μικρων καφε του Παρισιου. Απο καρεκλες, μεχρι πινακες, από κανατες που σερβιρουν νερο μεχρι και τα μπολακια που βαζεις τις ζαχαρες. (Ολα ηθελα να τα κλεψω) Εχει την καλυτερη ποικιλια σοκολατας και στη φερνουν σε μια τερααααστια κουπα.(εμενα μου κατσε σαν τουβλο στο στομαχι βεβαια, αλλα εχω ευαισθητο στομαχι η ατιμη  Cool )
Δεν ενδεικνυται για καπνιστες και για μεγααααλες παρεες (που να χωρεσουν???)
whisper
whisper
ΨυχολOYγος

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 851
Ηλικία : 40
Τόπος : στα πατρια εδαφη...μεχρι να παρω των οματιων μου και να με χαρει το εξωτερικο
Ασχολίες : ΧΩΡΙΣΑ ΧΩΡΙΣΑ ΧΩΡΙΣΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ
Registration date : 24/07/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΟΔΗΓΙΕΣ ΠΡΟΣ ΔΙΑΣΚΕΔΑΣΤΕΣ ΝΑΥΤΙΛΟΜΕΝΟΥΣ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΟΔΗΓΙΕΣ ΠΡΟΣ ΔΙΑΣΚΕΔΑΣΤΕΣ ΝΑΥΤΙΛΟΜΕΝΟΥΣ

Δημοσίευση από whisper Σαβ Νοε 15, 2008 10:25 am

modesty_blaise έγραψε:akoma kai se pagkaki me anapsuktiko apo to periptero kai kalh parea-otan gelame polu dhladh-pernaw kala opou kai na eimai!

ΟΔΗΓΙΕΣ ΠΡΟΣ ΔΙΑΣΚΕΔΑΣΤΕΣ ΝΑΥΤΙΛΟΜΕΝΟΥΣ - Σελίδα 3 264740 ΟΔΗΓΙΕΣ ΠΡΟΣ ΔΙΑΣΚΕΔΑΣΤΕΣ ΝΑΥΤΙΛΟΜΕΝΟΥΣ - Σελίδα 3 264740 αστο παγκακι ρε πουλακι μου και εσυυυυ
Πες μια μερα σου ρθε να βγεις και εχεις βαρεθει τα ιδια και τα ιδια μπαινεις εδω, βλεπεις κατι που δεν εχεις παει και πας ΟΔΗΓΙΕΣ ΠΡΟΣ ΔΙΑΣΚΕΔΑΣΤΕΣ ΝΑΥΤΙΛΟΜΕΝΟΥΣ - Σελίδα 3 264740 ΟΔΗΓΙΕΣ ΠΡΟΣ ΔΙΑΣΚΕΔΑΣΤΕΣ ΝΑΥΤΙΛΟΜΕΝΟΥΣ - Σελίδα 3 264740 ΟΔΗΓΙΕΣ ΠΡΟΣ ΔΙΑΣΚΕΔΑΣΤΕΣ ΝΑΥΤΙΛΟΜΕΝΟΥΣ - Σελίδα 3 264740 Cool
whisper
whisper
ΨυχολOYγος

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 851
Ηλικία : 40
Τόπος : στα πατρια εδαφη...μεχρι να παρω των οματιων μου και να με χαρει το εξωτερικο
Ασχολίες : ΧΩΡΙΣΑ ΧΩΡΙΣΑ ΧΩΡΙΣΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ
Registration date : 24/07/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΟΔΗΓΙΕΣ ΠΡΟΣ ΔΙΑΣΚΕΔΑΣΤΕΣ ΝΑΥΤΙΛΟΜΕΝΟΥΣ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΟΔΗΓΙΕΣ ΠΡΟΣ ΔΙΑΣΚΕΔΑΣΤΕΣ ΝΑΥΤΙΛΟΜΕΝΟΥΣ

Δημοσίευση από ninette Σαβ Νοε 15, 2008 11:46 am

Μμμμμ εμενα μου αρεσει το

Guru bar Guru στην πλατεια θεατρου για ποτακι! Πολυ ωραιο περιβαλλον, ωραια μουσικη και απο ο,τι λενε, πολυ ωραιο φαι! (ταιλανδεζικο- δεν το εχω δοκιμασει!)

Ιπποποταμος διπλα στο εν δελφοις στο κολωνακι (και αμα βρεις να κατσεις χεσε με)

Τσιφλικ Μπαχτσε στο Γκαζι για φαι μιαμμμμμμμ

Εσκομπα στο κεφαλαρι για ΝΑΤΣΟΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ

Ε και γενικα δεν εχω 'στεκια', οπου παω, καλα περναω φτανει να ειναι και η παρεα καλη και να μπορω να κατσω!
ninette
ninette

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 5148
Ηλικία : 33
Registration date : 21/07/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΟΔΗΓΙΕΣ ΠΡΟΣ ΔΙΑΣΚΕΔΑΣΤΕΣ ΝΑΥΤΙΛΟΜΕΝΟΥΣ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΟΔΗΓΙΕΣ ΠΡΟΣ ΔΙΑΣΚΕΔΑΣΤΕΣ ΝΑΥΤΙΛΟΜΕΝΟΥΣ

Δημοσίευση από Επισκέπτ Σαβ Νοε 15, 2008 1:06 pm

artisti macaroni
Ακτη Κουμουνδούρου 18-20 Μικρολίμανο, Πειραιας
Για αυτούς που είναι μακαρονάδες

vosporos
Ακτη Κουμουνδούρου 20 Μικρολίμανο, Πειραιας
grill restorant

Επισκέπτ
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΟΔΗΓΙΕΣ ΠΡΟΣ ΔΙΑΣΚΕΔΑΣΤΕΣ ΝΑΥΤΙΛΟΜΕΝΟΥΣ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΟΔΗΓΙΕΣ ΠΡΟΣ ΔΙΑΣΚΕΔΑΣΤΕΣ ΝΑΥΤΙΛΟΜΕΝΟΥΣ

Δημοσίευση από ninette Δευ Ιαν 12, 2009 7:02 pm

gia peite ki alla wraia magazakia-barakia!!

twra teleytaia mou aresei to intrepid fox poly, gia rock katastaseis.
ninette
ninette

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 5148
Ηλικία : 33
Registration date : 21/07/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΟΔΗΓΙΕΣ ΠΡΟΣ ΔΙΑΣΚΕΔΑΣΤΕΣ ΝΑΥΤΙΛΟΜΕΝΟΥΣ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΟΔΗΓΙΕΣ ΠΡΟΣ ΔΙΑΣΚΕΔΑΣΤΕΣ ΝΑΥΤΙΛΟΜΕΝΟΥΣ

Δημοσίευση από velvy Δευ Ιαν 12, 2009 7:50 pm

auto sto gkazi einai h allo?
velvy
velvy

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1266
Ηλικία : 40
Registration date : 22/12/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΟΔΗΓΙΕΣ ΠΡΟΣ ΔΙΑΣΚΕΔΑΣΤΕΣ ΝΑΥΤΙΛΟΜΕΝΟΥΣ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΟΔΗΓΙΕΣ ΠΡΟΣ ΔΙΑΣΚΕΔΑΣΤΕΣ ΝΑΥΤΙΛΟΜΕΝΟΥΣ

Δημοσίευση από ninette Δευ Ιαν 12, 2009 7:51 pm

sto gkazi! kalo den einai?
ninette
ninette

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 5148
Ηλικία : 33
Registration date : 21/07/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΟΔΗΓΙΕΣ ΠΡΟΣ ΔΙΑΣΚΕΔΑΣΤΕΣ ΝΑΥΤΙΛΟΜΕΝΟΥΣ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΟΔΗΓΙΕΣ ΠΡΟΣ ΔΙΑΣΚΕΔΑΣΤΕΣ ΝΑΥΤΙΛΟΜΕΝΟΥΣ

Δημοσίευση από velvy Δευ Ιαν 12, 2009 7:55 pm

nai m'arese polu!
kali idea to mpiliardo sti mesi! wraia itan! na to ksanakanoume alla na nai savvatoooo! niaaaou
velvy
velvy

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1266
Ηλικία : 40
Registration date : 22/12/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΟΔΗΓΙΕΣ ΠΡΟΣ ΔΙΑΣΚΕΔΑΣΤΕΣ ΝΑΥΤΙΛΟΜΕΝΟΥΣ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΟΔΗΓΙΕΣ ΠΡΟΣ ΔΙΑΣΚΕΔΑΣΤΕΣ ΝΑΥΤΙΛΟΜΕΝΟΥΣ

Δημοσίευση από ninette Δευ Ιαν 12, 2009 7:57 pm

na er8eis me tom eeeeee? Razz

egw lew na kanoume forumomazw3h ekei pf
ninette
ninette

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 5148
Ηλικία : 33
Registration date : 21/07/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΟΔΗΓΙΕΣ ΠΡΟΣ ΔΙΑΣΚΕΔΑΣΤΕΣ ΝΑΥΤΙΛΟΜΕΝΟΥΣ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΟΔΗΓΙΕΣ ΠΡΟΣ ΔΙΑΣΚΕΔΑΣΤΕΣ ΝΑΥΤΙΛΟΜΕΝΟΥΣ

Δημοσίευση από Anakin71 Δευ Ιαν 12, 2009 7:59 pm

ninette έγραψε:twra teleytaia mou aresei to intrepid fox poly, gia rock katastaseis.

Ακόμα δεν πήγα που λέγαμε.
Το Σάββατο ψάχναμε ένα circle στα εξάρχεια αλλά λόγο περασμένης ώρας,μπήκαμε σε ένα zazium.

Anakin71
Playforum boy

Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 1106
Ηλικία : 38
Τόπος : Sun City
Ασχολίες : Λίγα πράγματα
Registration date : 24/07/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΟΔΗΓΙΕΣ ΠΡΟΣ ΔΙΑΣΚΕΔΑΣΤΕΣ ΝΑΥΤΙΛΟΜΕΝΟΥΣ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΟΔΗΓΙΕΣ ΠΡΟΣ ΔΙΑΣΚΕΔΑΣΤΕΣ ΝΑΥΤΙΛΟΜΕΝΟΥΣ

Δημοσίευση από velvy Δευ Ιαν 12, 2009 8:01 pm

tha erthei ki autooos! <3
an kai den tous kovw tous perissoterous na psinontai..
velvy
velvy

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1266
Ηλικία : 40
Registration date : 22/12/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΟΔΗΓΙΕΣ ΠΡΟΣ ΔΙΑΣΚΕΔΑΣΤΕΣ ΝΑΥΤΙΛΟΜΕΝΟΥΣ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΟΔΗΓΙΕΣ ΠΡΟΣ ΔΙΑΣΚΕΔΑΣΤΕΣ ΝΑΥΤΙΛΟΜΕΝΟΥΣ

Δημοσίευση από ninette Δευ Ιαν 12, 2009 8:04 pm

kalo hto?
ninette
ninette

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 5148
Ηλικία : 33
Registration date : 21/07/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΟΔΗΓΙΕΣ ΠΡΟΣ ΔΙΑΣΚΕΔΑΣΤΕΣ ΝΑΥΤΙΛΟΜΕΝΟΥΣ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΟΔΗΓΙΕΣ ΠΡΟΣ ΔΙΑΣΚΕΔΑΣΤΕΣ ΝΑΥΤΙΛΟΜΕΝΟΥΣ

Δημοσίευση από resident Δευ Ιαν 12, 2009 9:21 pm

εμενα μου αρεσε η σοκολατερι Ουτοπια στο Ηρακλειο Κρητης(στην οδο Χάνδακος,κοντα στα Λιονταρια).Ωραιο περιβαλλον με αντικε επιπλα,πολυελαιους με κρυσταλλα κλπ,,εχουν καταπληκτικη σοκολατα κι ιδιαιτερα λευκή,μπορεις να παρεις φλυτζανι ή ατομικη κανατα που εχει περισσοτερο,και φερνουν απειρα μπισκοτακια.Ειναι σουπερ για καλη παρεα και κουβεντουλα.Ελπιζω να λειτουργει ακομα.Lactitsa,που εισαι να μας πεις;
resident
resident

Αριθμός μηνυμάτων : 778
Registration date : 05/12/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΟΔΗΓΙΕΣ ΠΡΟΣ ΔΙΑΣΚΕΔΑΣΤΕΣ ΝΑΥΤΙΛΟΜΕΝΟΥΣ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΟΔΗΓΙΕΣ ΠΡΟΣ ΔΙΑΣΚΕΔΑΣΤΕΣ ΝΑΥΤΙΛΟΜΕΝΟΥΣ

Δημοσίευση από ninette Δευ Ιαν 12, 2009 9:28 pm

ax einai teleia h outopia!!
ninette
ninette

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 5148
Ηλικία : 33
Registration date : 21/07/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΟΔΗΓΙΕΣ ΠΡΟΣ ΔΙΑΣΚΕΔΑΣΤΕΣ ΝΑΥΤΙΛΟΜΕΝΟΥΣ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΟΔΗΓΙΕΣ ΠΡΟΣ ΔΙΑΣΚΕΔΑΣΤΕΣ ΝΑΥΤΙΛΟΜΕΝΟΥΣ

Δημοσίευση από Kakos Lykos Τρι Μάης 12, 2009 12:55 pm

Venue my friend.....(δεν εχω παει ακομα)
και απο κει μετα ειναι το Alcatraz.....
Kakos Lykos
Kakos Lykos

Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 692
Ηλικία : 33
Τόπος : Fiji
Ασχολίες : I do very bad things.......and i do them very well!!!
Registration date : 30/03/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΟΔΗΓΙΕΣ ΠΡΟΣ ΔΙΑΣΚΕΔΑΣΤΕΣ ΝΑΥΤΙΛΟΜΕΝΟΥΣ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΟΔΗΓΙΕΣ ΠΡΟΣ ΔΙΑΣΚΕΔΑΣΤΕΣ ΝΑΥΤΙΛΟΜΕΝΟΥΣ

Δημοσίευση από airstrumfita Τρι Νοε 24, 2009 9:35 pm

marmita eisai edwwwwwwwwwwwww?????????????
airstrumfita
airstrumfita

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 5378
Ηλικία : 33
Registration date : 21/07/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 3 από 4 Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης