Be-politan
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Ta skatopaida!

+6
silk
modesty_blaise
iguanna
ninette
taso$_G
AngelWitch
10 απαντήσεις

Σελίδα 1 από 3 1, 2, 3  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Ta skatopaida! Empty Ta skatopaida!

Δημοσίευση από AngelWitch Κυρ Οκτ 26, 2008 2:44 pm

Phga xthes cinema na do mia tainia ki ego h ermh! Ela pou htan sabato brady kai h tainia htan thriller (to mesa apo ton kathrefti) kapos etsi legotan.
Eneka ths hmeras eixe erthei kai pollh pitsirikaria (an den apatomai h suggekrimenh tainia omos htan gia ano ton 17 koino etsi ara ti hthelan ta 15xrona)

Na ginetai xamos kath'olh th diarkeia ths tainias. Mia oxlagohia. Xabra. Na sxoliazoun. Na tsirizoun na paizoun me tous fakous ton kiniton. Mexri kai o upeuthynos tou cinema hrthe kai tous ekane parathrisi! Kai fusika phga ki ego sto telos ths tainias kai tou ekana parapona. Ti na pei kai o anthropos omos. 2 fores hrthan mesa na tous poun na kanoun hsuxia. Ti na girnaei o sunodos mou na tous pei na kanoun hsixia ti na gurnane alloi. To xaba tous auta! Na mh sebontai kanenan kai tipota!

Ki alles fores uphrxe kai kapoios fasartzhs se kapoies tainies ama exei kosmo oxi etsi! Shkothikame kai phgame mprosta mprosta pou htan pio adeio to cinema gia na kataferoume na doume thn tainia.

Kala auta ta kolopaida toso zoa einai? E ma toso polu den sebontai kanena? Ti poustogoneis exoun tha thela na jera! Hmoun sto tsak na arxizo na moirazo mpounies kai klotsies.
AngelWitch
AngelWitch

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 2496
Ηλικία : 43
Τόπος : dreamland!!!
Ασχολίες : ypnos!
Registration date : 21/07/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ta skatopaida! Empty Απ: Ta skatopaida!

Δημοσίευση από AngelWitch Κυρ Οκτ 26, 2008 2:49 pm

allo peristatiko. Proxthes to brady kathontan 2 pistirikia se ena pezouli pou einai ejo apo to spiti mou. Ta eida molis erxomouna. kanan epeidijh sto poso kala hjeran na brizoun kai na xaskarizoun. Alla den me peiraje auto.
Thn epomenh to proi ta skoupidia tous, ta pothria apo ton kafe kai ta xartia apo ta mpiskota, sokolates htan afhmena sto pezouli. kai o kados aporimaton htan 30 metra pio pera!

Bariontousan na kanoun 2 bhmata na petajoun na skoupidia tous?

Mhpos oi kainourioi neoellhnes ginontai trisxeiroteroi ap oti oi goneis mas h emeis?
Na mh miliso pou genika den sebontai tipota kai kanena. an arxiso na leo tha thumitho apeira peristatika. An perimenei auth h xora na dei kaluteres meres... Pragmatika skatopaida! Ti allo na po! Dustuxos elaxistous efhbous tha do na jexorizoun apo to soro!
AngelWitch
AngelWitch

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 2496
Ηλικία : 43
Τόπος : dreamland!!!
Ασχολίες : ypnos!
Registration date : 21/07/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ta skatopaida! Empty Απ: Ta skatopaida!

Δημοσίευση από taso$_G Κυρ Οκτ 26, 2008 2:53 pm

Αν ο υπεύθυνος δεν ήταν μαλάκας μπορούσε να σταματήσει την προβολή κι αν δεν το βουλώνατε να μην την ξαναρχίσει, αν δεν μπορούμε να επιβληθούμε σε 10-20 κωλόπαιδα, καλά κρασιά.
taso$_G
taso$_G
Κόντρα στο ρεύμα
Κόντρα στο ρεύμα

Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 3573
Registration date : 10/05/2007

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ta skatopaida! Empty Απ: Ta skatopaida!

Δημοσίευση από taso$_G Κυρ Οκτ 26, 2008 2:57 pm

Ρε Angel εχω την φρικτή υποψία ότι εκείνοι που θα μπορούσαν να γίνουν στοιχειωδώς σωστοί γονείς στην πλειοψηφία τους το αποφεύγουν για διάφορους λόγους με αποτέλεσμα να παριστάνουν τους γονείς όλα τα παρτάλια.
taso$_G
taso$_G
Κόντρα στο ρεύμα
Κόντρα στο ρεύμα

Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 3573
Registration date : 10/05/2007

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ta skatopaida! Empty Απ: Ta skatopaida!

Δημοσίευση από ninette Κυρ Οκτ 26, 2008 4:08 pm

Καλα, αυτο με το σινεμα ξαναπεστο!! Τελευταια φορα που πηγα, καθοντουσαν κατι μαλακιστηρια πισω μου που σχολιαζαν το παραμικρο με δυνατη φωνη. Τους εκανα παρατηρηση και μετα με φωναζανε μαλακισμενη σε ολη τη διαρκεια του εργου... Τι να πεις! Εγω προτιμω τις απογευματινες παραστασεις που παρακολουθουν μεσηλικες... Τουλαχιστον αυτοι σε σεβονται και δεν γκαριζουν σε ολη τη διαρκεια του εργου, ουτε ρουφανε την κωλοκοκα κολα τους λες και δεν υπαρχει αυριο...
ninette
ninette

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 5148
Ηλικία : 33
Registration date : 21/07/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ta skatopaida! Empty Απ: Ta skatopaida!

Δημοσίευση από AngelWitch Κυρ Οκτ 26, 2008 4:57 pm

re taso ok de mporouse na stamatisei thn probolh gia merika kolopaida! oooloi oi alloi pou eixan erthei na doun to ergo?

diladi tsipa den exoun pano tous? hrthe mesa 2 fores to prosopiko tou cinema kai tous zhthse na kanoun hsuxia! Apla den janapao cinema sabatobrado. Mono mesobdomada pou einai elaxista pitsirikia.
Ap thn allh pali upotithetai oti to ergo einai katallhlo gia ano ton 17. Ti kanane ta mikra mesa. Kanonika tha eprepe na tous zhthsei tautothta kai na mh ta afhsei na mpoune. alla e ta eparxiaka cinema den einai kai toso typika blepeis....
AngelWitch
AngelWitch

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 2496
Ηλικία : 43
Τόπος : dreamland!!!
Ασχολίες : ypnos!
Registration date : 21/07/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ta skatopaida! Empty Απ: Ta skatopaida!

Δημοσίευση από AngelWitch Κυρ Οκτ 26, 2008 5:00 pm

taso$_G έγραψε:Ρε Angel εχω την φρικτή υποψία ότι εκείνοι που θα μπορούσαν να γίνουν στοιχειωδώς σωστοί γονείς στην πλειοψηφία τους το αποφεύγουν για διάφορους λόγους με αποτέλεσμα να παριστάνουν τους γονείς όλα τα παρτάλια.


ela mou nte... eidika se orismenous anthropous otan leo oti tha eprepe na einai upoxreotikh h steirosh na mh diaionizoun to panhlithio eidos tous me lene kai ratsistria! grrrrr!
AngelWitch
AngelWitch

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 2496
Ηλικία : 43
Τόπος : dreamland!!!
Ασχολίες : ypnos!
Registration date : 21/07/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ta skatopaida! Empty Απ: Ta skatopaida!

Δημοσίευση από taso$_G Κυρ Οκτ 26, 2008 5:00 pm

Αν όλοι οι υπόλοιποι σηκωνόσασταν πάνω να φύγετε ζητώντας πίσω τα λεφτά σας θα έβλεπες για πότε θα τα πέταγαν έξω τα κακομαθημένα.
taso$_G
taso$_G
Κόντρα στο ρεύμα
Κόντρα στο ρεύμα

Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 3573
Registration date : 10/05/2007

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ta skatopaida! Empty Απ: Ta skatopaida!

Δημοσίευση από AngelWitch Κυρ Οκτ 26, 2008 5:02 pm

ninette otan eimai sthn athina protimo tis proboles apo tis 11 h ora kai meta. apo tis 8misi os tis 9misi ontos paei h sara kai h mara! eidika ta sabata.
AngelWitch
AngelWitch

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 2496
Ηλικία : 43
Τόπος : dreamland!!!
Ασχολίες : ypnos!
Registration date : 21/07/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ta skatopaida! Empty Απ: Ta skatopaida!

Δημοσίευση από AngelWitch Κυρ Οκτ 26, 2008 5:03 pm

taso$_G έγραψε:Αν όλοι οι υπόλοιποι σηκωνόσασταν πάνω να φύγετε ζητώντας πίσω τα λεφτά σας θα έβλεπες για πότε θα τα πέταγαν έξω τα κακομαθημένα.

nai apo mia apopsh... to kako einai oti einai sabatobrado kai oute emeis oute kanenas hthele na to ftasei sta akra...

toulaxiston apo to deutero miso ths tainias pou phgame mprosta mprosta htan arketa kalutera!
AngelWitch
AngelWitch

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 2496
Ηλικία : 43
Τόπος : dreamland!!!
Ασχολίες : ypnos!
Registration date : 21/07/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ta skatopaida! Empty Απ: Ta skatopaida!

Δημοσίευση από taso$_G Κυρ Οκτ 26, 2008 5:06 pm

AngelWitch έγραψε:ela mou nte... eidika se orismenous anthropous otan leo oti tha eprepe na einai upoxreotikh h steirosh na mh diaionizoun to panhlithio eidos tous me lene kai ratsistria! grrrrr!
Μια είναι λύση : για να παριστάνεις τον γονέα πρέπει να έχεις ειδική άδεια μετά από παρακολούθηση μαθημάτων σε σχολή γονέων. Ta skatopaida! 264740
taso$_G
taso$_G
Κόντρα στο ρεύμα
Κόντρα στο ρεύμα

Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 3573
Registration date : 10/05/2007

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ta skatopaida! Empty Απ: Ta skatopaida!

Δημοσίευση από Επισκέπτ Κυρ Οκτ 26, 2008 6:19 pm

Pantws ontws exoun ksefugei ta mikra shmera.Mia filh mou pou douleuei se frontisthrio agglikwn mou exei pei pws ta kanei parathrhsh gia na kanoun hsyxia epeidh einai ataxta ki auta thn koitane ki gelane ki sunexizoun na milane sthn wra tou mathimatos.Otan emeis milousame sthn wra tou mathimatos mas ebgazan eksw oi daskaloi enw twra se eironeuontai ki apo panw.Pisteuw pws ftaine oi goneis gia thn diapedagwghsh ki thn sumperifora twn paidiwn tous.Otan exoun sunithisei na tous lene se ola nai ki na mhn tous xalane kanena xathri pws perimeneis meta na ginoun ta paidia,fysika tha ginoun kakomathimena me ola ta arnhtika epakoloutha pou auto exei!!

Επισκέπτ
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ta skatopaida! Empty Απ: Ta skatopaida!

Δημοσίευση από iguanna Δευ Οκτ 27, 2008 8:07 am

Πολύ απόλυτοι είστε και αποδεικνύετε πως σαν γονείς δε θα θυμάστε ποτέ πώς ήσασταν εσείς στην εφηβεία σας. Εγώ πάντως έκανα πολλές μαλακίες το δρόμο, στα λεωφορεία, στα σινεμά κλπ κλπ. Τσιρίζαμε, γελούσαμε, φωνάζαμε. Και τώρα βλέπω μικρά να κάνουν τα ίδια και γελάω γιατί θυμάμαι τα δικά μου εφηβικά χρόνια. Τα εφηβικά χρόνια είναι τα μόνα που μπορείς να ξεσπάσεις, να κάνεις μαλακίες, γιατί σε όλη τη ζωή σου θα πρέπει να είσαι ευπρεπής. Οπότε αφήστε ρε τα παιδιά να ξεσπάσουν, που διαβάζουν και πάνε φροντιστήρια και πιάνα και μπάσκετ και τρέχουν και δε φτάνουν... Αφήστε τα να ξεσκάσουν.
iguanna
iguanna

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1634
Ηλικία : 42
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 22/07/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ta skatopaida! Empty Απ: Ta skatopaida!

Δημοσίευση από modesty_blaise Δευ Οκτ 27, 2008 8:16 am

proswpika exw megalh anektikothta, akoma ki an den upirksa toso ati8ash. omws akoma kai ta entelws antidrastika paidia, den 8a prepei ooolh h wra na einai gia xazi kai treles!

modesty_blaise

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1024
Registration date : 07/08/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ta skatopaida! Empty Απ: Ta skatopaida!

Δημοσίευση από silk Δευ Οκτ 27, 2008 8:21 am

Εμενα δε με ενοχλουν τα παιδια. Αλλα συνομιλικοι μου να γελανε και κοροιδευουν οσο βλεπω ταινια μου ρχεται να τους λουσω με την κοκα κολα. Σε μικρους το ανεχομαι σε μαντραχαλους ΟΧΙ.
silk
silk

Αριθμός μηνυμάτων : 3062
Registration date : 23/07/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ta skatopaida! Empty Απ: Ta skatopaida!

Δημοσίευση από Επισκέπτ Δευ Οκτ 27, 2008 8:40 am

iguanna έγραψε:Πολύ απόλυτοι είστε και αποδεικνύετε πως σαν γονείς δε θα θυμάστε ποτέ πώς ήσασταν εσείς στην εφηβεία σας. Εγώ πάντως έκανα πολλές μαλακίες το δρόμο, στα λεωφορεία, στα σινεμά κλπ κλπ. Τσιρίζαμε, γελούσαμε, φωνάζαμε. Και τώρα βλέπω μικρά να κάνουν τα ίδια και γελάω γιατί θυμάμαι τα δικά μου εφηβικά χρόνια. Τα εφηβικά χρόνια είναι τα μόνα που μπορείς να ξεσπάσεις, να κάνεις μαλακίες, γιατί σε όλη τη ζωή σου θα πρέπει να είσαι ευπρεπής. Οπότε αφήστε ρε τα παιδιά να ξεσπάσουν, που διαβάζουν και πάνε φροντιστήρια και πιάνα και μπάσκετ και τρέχουν και δε φτάνουν... Αφήστε τα να ξεσκάσουν.

Mprabo kopelia, ayta ithela na po ki ago. AKRIBOS ETSI!

Επισκέπτ
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ta skatopaida! Empty Απ: Ta skatopaida!

Δημοσίευση από Επισκέπτ Δευ Οκτ 27, 2008 8:43 am

Kαλά, κι εγώ υπήρξα έφηβη, κι εγώ ήμουν πιεσμένη από τα μαθήματα και τα φροντιστήρια, αλλά όταν πήγαινα σινεμά πήγαινα για να δω το έργο, όχι για να ενοχλήσω τους άλλους.
Άμα θες να εκτονωθείς, τράβα ούρλιαζε στην πλατεία. Δεν καταλαβαίνω γιατί να πας να πληρώσεις και εισιτήριο και να μη δεις και τίποτα.

Επισκέπτ
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ta skatopaida! Empty Απ: Ta skatopaida!

Δημοσίευση από taso$_G Δευ Οκτ 27, 2008 9:19 am

iguanna έγραψε:Πολύ απόλυτοι είστε και αποδεικνύετε πως σαν γονείς δε θα θυμάστε ποτέ πώς ήσασταν εσείς στην εφηβεία σας. Εγώ πάντως έκανα πολλές μαλακίες το δρόμο, στα λεωφορεία, στα σινεμά κλπ κλπ. Τσιρίζαμε, γελούσαμε, φωνάζαμε. Και τώρα βλέπω μικρά να κάνουν τα ίδια και γελάω γιατί θυμάμαι τα δικά μου εφηβικά χρόνια. Τα εφηβικά χρόνια είναι τα μόνα που μπορείς να ξεσπάσεις, να κάνεις μαλακίες, γιατί σε όλη τη ζωή σου θα πρέπει να είσαι ευπρεπής. Οπότε αφήστε ρε τα παιδιά να ξεσπάσουν, που διαβάζουν και πάνε φροντιστήρια και πιάνα και μπάσκετ και τρέχουν και δε φτάνουν... Αφήστε τα να ξεσκάσουν.
Δεν είπε κανείς να τα ευνουχίσουμε τα παιδιά και να γίνουν μουρόχαβλα, ας κάνουν ότι παλαβομάρα τους έρθει, γιατί αν δεν την κάνουν τώρα πότε θα την κάνουν, αλλά άλλο αυτό κι άλλο να κάνουν σαν ανισόρροπα που δεν ξέρουν που βρίσκονται την κάθε στιγμή και δεν μπορούν να καταλάβουν τι είναι υπερβολικό και τι όχι, πότε ενοχλούν και πότε όχι.
taso$_G
taso$_G
Κόντρα στο ρεύμα
Κόντρα στο ρεύμα

Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 3573
Registration date : 10/05/2007

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ta skatopaida! Empty Απ: Ta skatopaida!

Δημοσίευση από iguanna Δευ Οκτ 27, 2008 9:53 am

Δεν υπάρχουν υπερβολικά κι ευπρέπειες στα νιάτα, τα νιάτα είναι αυθόρμητα, ατίθασα, δεν χωράνε σε καλούπια και καθωσπρεπισμούς. Εγώ όταν βλέπω αυτά τα παιδιά χαμογελάω και σκέφτομαι, κάντε τα τώρα γιατί σε 10 χρόνια θα είστε με τη γραβάτα και τα ταγιέρ σε κάνα γραφείο και θα κοιτάτε από το παράθυρο και δε θα μπορείτε να βγείτε να χαρείτε τον ήλιο.
iguanna
iguanna

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1634
Ηλικία : 42
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 22/07/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ta skatopaida! Empty Απ: Ta skatopaida!

Δημοσίευση από Επισκέπτ Δευ Οκτ 27, 2008 9:55 am

H γαϊδουριά μαθαίνεται από μικρή ηλικία και μετά δεν μπορείς να την αποτινάξεις. Ta skatopaida! 264740

Επισκέπτ
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ta skatopaida! Empty Απ: Ta skatopaida!

Δημοσίευση από taso$_G Δευ Οκτ 27, 2008 10:08 am

761 έγραψε:H γαϊδουριά μαθαίνεται από μικρή ηλικία και μετά δεν μπορείς να την αποτινάξεις. Ta skatopaida! 264740
Ακριβώς, όταν από μικρά μαθαίνουν στην πλήρη ασυδοσία, μεγάλοι θα γίνουν προβληματικοί και θα δημιουργούν και στους γύρο τους προβλήματα. Σωστή παιδαγωγική δεν είναι ούτε η υπέρμετρη αυστηρότητα ούτε η υπέρμετρη ανεκτικότητα του στιλ : κάνε ότι γουστάρεις γκρέμισέ τα όλα
taso$_G
taso$_G
Κόντρα στο ρεύμα
Κόντρα στο ρεύμα

Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 3573
Registration date : 10/05/2007

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ta skatopaida! Empty Απ: Ta skatopaida!

Δημοσίευση από Επισκέπτ Δευ Οκτ 27, 2008 10:09 am

Εντωμεταξύ, αυτή η Ιγκού ώρες-ώρες μιλάει σαν να είναι 60 χρονών. Τι σημαίνει "τα νιάτα"; Κι εμείς ΝΙΑΤΑ δεν είμαστε; Ta skatopaida! 264740

Επισκέπτ
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ta skatopaida! Empty Απ: Ta skatopaida!

Δημοσίευση από airstrumfita Δευ Οκτ 27, 2008 10:16 am

silk έγραψε:Εμενα δε με ενοχλουν τα παιδια. Αλλα συνομιλικοι μου να γελανε και κοροιδευουν οσο βλεπω ταινια μου ρχεται να τους λουσω με την κοκα κολα. Σε μικρους το ανεχομαι σε μαντραχαλους ΟΧΙ.
aei geia sou re metaksaki!!!
airstrumfita
airstrumfita

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 5378
Ηλικία : 33
Registration date : 21/07/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ta skatopaida! Empty Απ: Ta skatopaida!

Δημοσίευση από taso$_G Δευ Οκτ 27, 2008 10:21 am

761 έγραψε:Εντωμεταξύ, αυτή η Ιγκού ώρες-ώρες μιλάει σαν να είναι 60 χρονών. Τι σημαίνει "τα νιάτα"; Κι εμείς ΝΙΑΤΑ δεν είμαστε; Ta skatopaida! 264740
67 για την ακρίβεια, γράφει και η γιαγιά της με το ιδιο nickRazz Razz 
taso$_G
taso$_G
Κόντρα στο ρεύμα
Κόντρα στο ρεύμα

Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 3573
Registration date : 10/05/2007

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ta skatopaida! Empty Απ: Ta skatopaida!

Δημοσίευση από Επισκέπτ Δευ Οκτ 27, 2008 10:30 am

airstrumfita έγραψε:
silk έγραψε:Εμενα δε με ενοχλουν τα παιδια. Αλλα συνομιλικοι μου να γελανε και κοροιδευουν οσο βλεπω ταινια μου ρχεται να τους λουσω με την κοκα κολα. Σε μικρους το ανεχομαι σε μαντραχαλους ΟΧΙ.
aei geia sou re metaksaki!!!
Εξηγείστε μου, όμως, πώς ο άλλος θα μάθει να φέρεται κόσμια μεγάλος, άμα μικρός είναι κάφρος. Δεν υπάρχει κουμπάκι, να το πατήσεις όταν γίνεσαι δεκαοχτώ.
Όταν το παιδάκι τσιρίζει και ενοχλεί τον κόσμο και η κάρια η μάνα του δεν του εξηγεί ότι με αυτό τον τρόπο ενοχλεί τους άλλους και είναι κακό να ενοχλούμε τους άλλους και πρέπει να σταματήσει, άμα το παιδάκι δεν το μάθει αυτό και δεν το καταλάβει από μικρή ηλικία, αύριο ως ενήλικας θα βαράει την πόρτα στην πολυκατοικία του, θα βάζει τη μουσική στη διαπασών και θα συνεχίσει να φέρεται σαν απολίτιστος κάφρος.
Ελπίζω να μη γίνετε από αυτές τις μάνες, που θεωρούνε ότι το σκατόπαιδό τους είναι το κέντρο του κόσμου και οι υπόλοιποι δεύτερης κατηγορίας άνθρωποι, άρα αδιαφορούνε αν ενοχλούνται, προκειμένου να είναι χαρούμενο το σπλάχνο τους.

Επισκέπτ
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 1 από 3 1, 2, 3  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης