oi ellhnes kai ta perrita kila!

Σελίδα 2 από 2 Επιστροφή  1, 2

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω

Απ: oi ellhnes kai ta perrita kila!

Δημοσίευση από Επισκέπτ Την / Το Κυρ Οκτ 26, 2008 2:39 pm

Βασικά, δεν έλεγα για εσένα. Razz
Εγώ, πάντως, παρά τα κάποια περιττά κιλά μου, ούτε κόμπλεξ νιώθω που δεν είμαι η Τουίγκυ, ούτε οι διαφημίσεις με επηρεάζουν, ούτε μου έχει τύχει ποτέ να με προσβάλλει πωλήτρια πλαγίως για το βάρος μου (εκτός αν έχω πάθει τόση ανοσία που ούτε καν το καταλαβαίνω).
Δε λέω ότι δεν συμβαίνει αυτό που λέτε, αλλά πρέπει να αναπτύξετε μεγαλύτερες αντιστάσεις, ώστε να μη σκάτε για το κόμπλεξ του κάθε μαλάκα.

Επισκέπτ
Επισκέπτης

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Δημοσίευση από Επισκέπτ Την / Το Κυρ Οκτ 26, 2008 2:40 pm

Δεν εννοώ, φυσικά, ότι δεν θα κάνω δίαιτα ή θα τρώω σα ζο, αλλά δεν θα με πιάσει ανασφάλεια για τον εαυτό μου, επειδή η Βανδή έχει όλη μέρα τον πέρσοναλ τρέινερ πάνω από το κεφάλι της.

Επισκέπτ
Επισκέπτης

Δημοσίευση από marmite Την / Το Κυρ Οκτ 26, 2008 8:38 pm

761 έγραψε:Για να κάνω το δικηγόρο του διαβόλου... μήπως βλέπετε να σας κοιτάζουν διερευνητικά οι άλλες γυναίκες επειδή τις κοιτάζετε κι εσείς; Εμένα πώς δεν μου τυχαίνει κάτι τέτοιο; Ή σε άλλη χώρα ζω ή απλά δεν ασχολούμαι με τους άλλους στο δρόμο -οπότε δεν καταλαβαίνω ότι με κοιτάζουν, για να δουν πού μου περισσεύει το γραμμάριο.

φυσικά και δεν ισχύει αυτό που λες. Αν ήταν έτσι θα το νιώθαμε αυτό σε όποιο γεωγραφικό πλάτος και αν ήμασταν. Πραγματικά έχει να κάνει με όλη την κουλτούρα των ανθρώπων. Νομίζω πως όλοι μπορούμε να συμφωνήσουμε ότι στην Ελλάδα κοιτάμε και σχολιάζουμε τους γύρω μας αρκετά. Ειδικά αν έχεις ζήσει σε μια χώρα όπως η Αγγλία που σε κανέναν δεν καίγεται καρφάκι ακόμα και αν βγεις το πρωί ντυμένος βασιλιάς καρνάβαλος, τότε καταλαβαίνεις το μέγεθος του φαινομένου στην Ελλάδα.

marmite

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 3838
Registration date : 21/07/2008

Δημοσίευση από ninette Την / Το Κυρ Οκτ 26, 2008 8:56 pm

761 έγραψε:Βασικά, δεν έλεγα για εσένα. Razz

gia mena to les tote? btw to avatar sou einai sixameno kai zalistiko!!! Evil or Very Mad

ninette

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 5148

Δημοσίευση από boufla Την / Το Κυρ Οκτ 26, 2008 11:12 pm

εχω μια γνωστη , επιδοξη φιλεναδα , η οποια ασχολειται συνεχεια με το τι κανουνε οι αλλοι.

ειναι τραγικα κουτσομπολα σε εκνευριστικο βαθμο.

με σκαναρει απο πανω ως κατω παντα και παντα εχει κατι να πει.

αν ειμαι στα χαλια μου, θα το λεει και καλα απο ενδιαφερον συνεχεια.

αν ειμαι στις καλες μου, θα μου λεει οτι πρεπει μια μερα να την βαψω και να την χτενισω, θελοντας να τονισει οτι ειμαι πολυ ωραια ξαφνικα, και βεβαια οχι απο το φυσικο μου

μην την ψαχνεις.

αβυσσος.

boufla

Αριθμός μηνυμάτων : 2302
Registration date : 23/07/2008

Δημοσίευση από Επισκέπτ Την / Το Δευ Οκτ 27, 2008 6:32 am

Mallon aftes poy enoxloyntai einai aftes poy exoyn parapano kila (arketa parapano) kai peirazontai. Ego poy eimai adynati den enoxloymai!

Επισκέπτ
Επισκέπτης

Δημοσίευση από marmite Την / Το Δευ Οκτ 27, 2008 6:52 am

LOL!

marmite

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 3838

Δημοσίευση από silk Την / Το Δευ Οκτ 27, 2008 7:47 am

Rainy έγραψε:Mallon aftes poy enoxloyntai einai aftes poy exoyn parapano kila (arketa parapano) kai peirazontai. Ego poy eimai adynati den enoxloymai!

Μην το παιρνεις προσωπικα. Το θεμα ειναι η νοοτροπια.

silk

Αριθμός μηνυμάτων : 3062

Δημοσίευση από boufla Την / Το Δευ Οκτ 27, 2008 7:48 am

εγω παλι ενοχλουμαι που ολοι μου λενε αααααααααααχ εισαι πολυ αδυνατη , πρεπει να παχυνεις , να κανεις καμπυλες....

ουστ λεω....

boufla

Αριθμός μηνυμάτων : 2302

Δημοσίευση από silk Την / Το Δευ Οκτ 27, 2008 7:52 am

βλακειες. ετσι ηταν μια φιλη μου. αδυνατη χωρις καμπυλες ολοι της λεγανε να βαλει κανα κιλο. ε μετα ηρθε στα κανονικα της εκανε καμπυλες και την πρηζουν να αδυνατησει.
δε βγαζεις ακρη!!

silk

Αριθμός μηνυμάτων : 3062

Δημοσίευση από iguanna Την / Το Δευ Οκτ 27, 2008 7:59 am

Rainy έγραψε:Mallon aftes poy enoxloyntai einai aftes poy exoyn parapano kila (arketa parapano) kai peirazontai. Ego poy eimai adynati den enoxloymai!

Δεν ισχύει αυτό, εγώ έχω παραπάνω κιλά και δε μου καίγεται καρφάκι για το τι λέει η κάθεμια, γιατί εγώ ξέρω τι ζόρι έχω τραβήξει τόσα χρόνια να προσπαθώ να αδυνατίσω, να με κοιτάζουν οι πωλήτριες με ύφος κλπ κλπ. Οπότε σιγα που θα στεναχωρηθώ αν σε κάποιον δεν αρέσω. Έχω μάθει να προωθώ τα εσωτερικά μου χαρίσματα και μόνο αυτός που θα ενδιαφερθεί γι' αυτά αξίζει για μένα.

iguanna

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1634
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 22/07/2008

Δημοσίευση από xnoudaki Την / Το Δευ Οκτ 27, 2008 9:43 am

xaxa ti thymithika...exo kati makrynous theious,tous vlepo kathe toso..sou lene panta an exeis adynatisei i' paxynei.Popoooo maintane adynatises (exo parei 5 kila) popoooo maintane paxynes (exo xasei 5 kila) popoo mainatane thes diaita (ma eimai sta idia pou mou eipes pos adynatisa,xoris na exo xasei grammario!!!) xaxaxa

polloi nomizo to lene stin tyxi,na deiksoun kai kala endiaferon,emena pleon den me apasxolei,etsi ki allios oti na'nai lene!!!

pantos i giagia mou leei panta pos adynatisa!!!!xaaxaxa giagia tis leo,an adynatiza kathe fora pou mou to les tha eixa meinei kokalo...giagiaka mouuuu!!!

xnoudaki
arapis

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 3202
Registration date : 28/07/2008

Δημοσίευση από modesty_blaise Την / Το Δευ Οκτ 27, 2008 10:17 am

hahahhaha! isxuei!

modesty_blaise

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1025
Registration date : 07/08/2008

Δημοσίευση από AngelWitch Την / Το Δευ Οκτ 27, 2008 8:07 pm

kala ontos auto me tous makrynous suggeneis... exo parei ton teleutaio xrono kila (shmeioteon pote den hmoun paxuterh ap oti eimai auth th periodo) kai kapoios mou eipe oti... adunatisa! e oxi! tha me steiloun antarth sto telos!

AngelWitch

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 2496
Τόπος : dreamland!!!
Ασχολίες : ypnos!

Σελίδα 2 από 2 Επιστροφή  1, 2

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης