Be-politan
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Γενικά για καλλυντικά περιποίησης

+5
vanessa
diaki
silk
xnoudaki
ninette
9 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

Γενικά για καλλυντικά περιποίησης - Σελίδα 2 Empty Απ: Γενικά για καλλυντικά περιποίησης

Δημοσίευση από resident Σαβ Μάης 15, 2010 10:58 am

τελευταια δεν πολυασχολουμαι με το δερμα μου,αν κι εχω καλλυντικα στο σπιτι.Γαλακτωμα,λοσιον καθαρισμου και ενυδατικη παλιοτερα ειχα τη σειρα jojoba του body shop,τωρα εχω τη σειρα με βιταμινη Ε απο την ιδια αλυσιδα.Μου αρεσει πολυ η υφη τους(το δερμα μου ειναι κανονικο-ξηρο).Απο μασκες εχω παρει αρκετες φορες της apivita ή καμια φορα κανω πηλινγκ με γαλα-μελι-ζαχαρη.Κρεμες σωματος εχω απο το body shop με αρωμα white musk και brazil nut και της dove το στρογγυλο βαζακι,τις χρησιμοποιω οποτε θυμαμαι.Απο αλλες κρεμες εχω δοκιμασει της vichy(καλη ηταν η thermal s) και της roc μια με μεγαλο αντιηλιακο δεικτη που δεν μου αρεσε καθολου η υφη της(πολυ βαρια για μενα) κι απο την αισθητικο παλιοτερα μια της gatineau(καλη κι αυτη).Ακριβοτερη απο 30-35 ευρω κρεμα δεν εχω παρει,γενικα δεν ξοδευω πολλα σε καλλυντικα,ουτε οταν ημουν μονη μου,ουτε τωρα που εχω οικογενεια.Την εκπομπη που λεει η νινετ την εχω δει κι εγω εδω στο σκαϊ κι οντως ειναι πολυ καλη.Συγκρινει προϊοντα και αναλυουν τα συμπερασματα,πολυ διαφωτιστικα ολα.Κι εγω ,οπως δειχνει στην εκπομπη,δεν εχω δει διαφορά αναμεσα σε φθηνη κι ακριβη κρεμα,το θεμα ειναι να στρωνει καλα στο δερμα
resident
resident

Αριθμός μηνυμάτων : 778
Registration date : 05/12/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης