Be-politan
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

απο που ειναι η καταγωγη σας;

+16
boufla
modesty_blaise
don_quijote
Depi
tsouXtra
whisper
diaki
Mary
myrtoutsiko
AngelWitch
taso$_G
Anakin71
marmite
Invisible
vanessa
ninette
20 απαντήσεις

Σελίδα 2 από 5 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

απο που ειναι η καταγωγη σας; - Σελίδα 3 Empty Απ: απο που ειναι η καταγωγη σας;

Δημοσίευση από whisper Σαβ Αυγ 09, 2008 7:59 pm

yes my dear, but i live in a suburb (etsi den legetai?) of athens at/in/on/of/ beneath (me tis protheseis den ta paw kala!!) West Proastia!!!Cool
whisper
whisper
ΨυχολOYγος

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 851
Ηλικία : 40
Τόπος : στα πατρια εδαφη...μεχρι να παρω των οματιων μου και να με χαρει το εξωτερικο
Ασχολίες : ΧΩΡΙΣΑ ΧΩΡΙΣΑ ΧΩΡΙΣΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ
Registration date : 24/07/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

απο που ειναι η καταγωγη σας; - Σελίδα 3 Empty Απ: απο που ειναι η καταγωγη σας;

Δημοσίευση από ninette Σαβ Αυγ 09, 2008 8:00 pm

oh! λαβλυ!
ninette
ninette

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 5148
Ηλικία : 33
Registration date : 21/07/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

απο που ειναι η καταγωγη σας; - Σελίδα 3 Empty Απ: απο που ειναι η καταγωγη σας;

Δημοσίευση από whisper Σαβ Αυγ 09, 2008 8:54 pm

ΑΑ έγραψε:Προάστιο της Αθήνας που έχει μόνο ένα Λύκειο;! απο που ειναι η καταγωγη σας; - Σελίδα 3 81080 

Τι λες βρε παιδί μου. Στο δικό μου δήμο είχαμε 4 ή 5 Λύκεια, δεν θυμάμαι, και επειδή έχω μετακομίσει άπειρες φορές από τότε, τους περισσότερους τους έχω χάσει (κράτησα επαφές με 2 κοπέλες, τη μία την έχω παντρέψει και η άλλη με ξαναβρήκε στο ίντερνετ). (όχι στο facebook, δεν το αντέχω καθόλου). απο που ειναι η καταγωγη σας; - Σελίδα 3 180988 
ο δικος μου δημος περιλαμβανει 3-4 περιοχες. Στη δικη μου ειχαμε μονο ενα. αλλα γενικα πρεπει να εχει γυρω στα 5-6
whisper
whisper
ΨυχολOYγος

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 851
Ηλικία : 40
Τόπος : στα πατρια εδαφη...μεχρι να παρω των οματιων μου και να με χαρει το εξωτερικο
Ασχολίες : ΧΩΡΙΣΑ ΧΩΡΙΣΑ ΧΩΡΙΣΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ
Registration date : 24/07/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

απο που ειναι η καταγωγη σας; - Σελίδα 3 Empty Απ: απο που ειναι η καταγωγη σας;

Δημοσίευση από tsouXtra Κυρ Αυγ 10, 2008 7:24 am

k go lypomoun aytous pou pigainane sta xoria tous.
mou fainetai tragiko KATHE kalokairi na kaneis to idio. einai sa na feygeis apo to ena spiti-routina, k na pas sto allo. na blepeis tis idies moures, klp klp.

ax ti oraia pou den exo xourio Razz

tsouXtra

Αριθμός μηνυμάτων : 3260
Registration date : 27/07/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

απο που ειναι η καταγωγη σας; - Σελίδα 3 Empty Απ: απο που ειναι η καταγωγη σας;

Δημοσίευση από diaki Κυρ Αυγ 10, 2008 7:26 am

egw exw xwrio..Einai apomwnomeno kai to agapaw polu sa meros giati exw polles mnimes. Einai kati oikeio, alla oxi routina.. Telos pantwn mexri prin enilikiwthw pigainame ekei kathe kalokairi alla edw kai 2-3 xronia de paw sto xwrio alla se alla meri!!

Omws apo xeimwna tha ftiaksoume to spiti kai tha valoume barbeque kai istories kai exw idi kanonisei 3imeres eksormiseis me filous!! Einai gamata giati einai polu mustiriwdes to topio exei piges kai dasos gurw gurw kai gia xeimwna einai gamato!!! AAaaax xwrioudaki mou!!!
diaki
diaki
Παντέλενα

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4040
Ηλικία : 35
Registration date : 21/07/2008

http://xavale.to-relax.net

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

απο που ειναι η καταγωγη σας; - Σελίδα 3 Empty Απ: απο που ειναι η καταγωγη σας;

Δημοσίευση από Επισκέπτ Κυρ Αυγ 10, 2008 8:32 am

Κι εγώ δεν έχω χωριό (Αθήνα εντελώς) και με στεναχωρεί πολύ και όσο μεγαλώνω ακόμα περισσότερο. Ελπίζω όμως να ΑΠΟΚΤΗΣΩ στο άμεσο μέλλον, γιατί υπάρχουν κάτι χωράφια ψηλά στα βουνά πάνω από Λαμία που από το 1920 δεν έχουν μοιραστεί (τρεχα-γύρευε...) και αν καταφέρουμε να τα μοιράσουμε με κάτι ξαδέρφια που δεν ξέρω καν, θα αποκτήσω χωριό! Με 100 κατοίκους, τέλειο για ησυχία και ηρεμία.

Επισκέπτ
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

απο που ειναι η καταγωγη σας; - Σελίδα 3 Empty Απ: απο που ειναι η καταγωγη σας;

Δημοσίευση από airstrumfita Κυρ Αυγ 10, 2008 11:00 am

πως ξερεις οτι δε σ αρεσει κατι οταν ποτε δε το ειχες? ποιος ειπε πως ΚΑΘΕ καλοκαιρι κανεις τα ιδια? συγνωμη αλλα τα χετε λιγο μπερδεμενα.οταν καταγεσαι απο καπου δε σημαινει πως πηγαινεις ΜΟΝΟ εκει απλα πας ΚΑΙ εκει.
airstrumfita
airstrumfita

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 5378
Ηλικία : 33
Registration date : 21/07/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

απο που ειναι η καταγωγη σας; - Σελίδα 3 Empty Απ: απο που ειναι η καταγωγη σας;

Δημοσίευση από diaki Κυρ Αυγ 10, 2008 11:48 am

akrivws etsi!!

Ase pou an exeis perasei kai merika pragmata ekei eisai kai demenos me to meros..Egw to xwrio mou to vlepw me athwootita oxi opws tin Athina
diaki
diaki
Παντέλενα

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4040
Ηλικία : 35
Registration date : 21/07/2008

http://xavale.to-relax.net

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

απο που ειναι η καταγωγη σας; - Σελίδα 3 Empty Απ: απο που ειναι η καταγωγη σας;

Δημοσίευση από ninette Κυρ Αυγ 10, 2008 1:41 pm

την Αθηνα τη βλεπεις τσουλε;; απο που ειναι η καταγωγη σας; - Σελίδα 3 Lol
ninette
ninette

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 5148
Ηλικία : 33
Registration date : 21/07/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

απο που ειναι η καταγωγη σας; - Σελίδα 3 Empty Απ: απο που ειναι η καταγωγη σας;

Δημοσίευση από airstrumfita Κυρ Αυγ 10, 2008 1:44 pm

απο που ειναι η καταγωγη σας; - Σελίδα 3 Lol απο που ειναι η καταγωγη σας; - Σελίδα 3 Lol απο που ειναι η καταγωγη σας; - Σελίδα 3 Lol απο που ειναι η καταγωγη σας; - Σελίδα 3 Lol
airstrumfita
airstrumfita

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 5378
Ηλικία : 33
Registration date : 21/07/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

απο που ειναι η καταγωγη σας; - Σελίδα 3 Empty Απ: απο που ειναι η καταγωγη σας;

Δημοσίευση από diaki Κυρ Αυγ 10, 2008 2:04 pm

αλλο εννοουσα ρε χαζα και ναι ρε. Από το χωριό εχω αθώες μνήμες και όποτε πάω νιώθω σα παιδί.....

Πάντως εγω καλοκαίρι που ναι όλο το σόι δε ξαναπάω αλλά το χειμώνα θα ναι σούπερ με τη παρέα!!!
diaki
diaki
Παντέλενα

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4040
Ηλικία : 35
Registration date : 21/07/2008

http://xavale.to-relax.net

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

απο που ειναι η καταγωγη σας; - Σελίδα 3 Empty Απ: απο που ειναι η καταγωγη σας;

Δημοσίευση από Depi Κυρ Αυγ 10, 2008 5:37 pm

thessaloniki i mama kai Athina o mpampas
Depi
Depi
Φουσκομαγουλομαμά

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1604
Ηλικία : 42
Τόπος : χρυσό κλουβί
Ασχολίες : οι τρελλές του κλουβιού
Χιούμορ : όξω από το κλουβί
Registration date : 21/07/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

απο που ειναι η καταγωγη σας; - Σελίδα 3 Empty Απ: απο που ειναι η καταγωγη σας;

Δημοσίευση από Επισκέπτ Κυρ Αυγ 10, 2008 5:41 pm

Ντέπυ, στο Καμερούν είναι η παραλία;

Επισκέπτ
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

απο που ειναι η καταγωγη σας; - Σελίδα 3 Empty Απ: απο που ειναι η καταγωγη σας;

Δημοσίευση από Depi Κυρ Αυγ 10, 2008 5:48 pm

oxi sthn Taylandi einai....tha balo omos kai tou Cameroun...h epomeni apo ekei tha einai.
Depi
Depi
Φουσκομαγουλομαμά

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1604
Ηλικία : 42
Τόπος : χρυσό κλουβί
Ασχολίες : οι τρελλές του κλουβιού
Χιούμορ : όξω από το κλουβί
Registration date : 21/07/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

απο που ειναι η καταγωγη σας; - Σελίδα 3 Empty Απ: απο που ειναι η καταγωγη σας;

Δημοσίευση από myrtoutsiko Δευ Αυγ 11, 2008 10:01 am

airstrumfita έγραψε:πως ξερεις οτι δε σ αρεσει κατι οταν ποτε δε το ειχες? ποιος ειπε πως ΚΑΘΕ καλοκαιρι κανεις τα ιδια? συγνωμη αλλα τα χετε λιγο μπερδεμενα.οταν καταγεσαι απο καπου δε σημαινει πως πηγαινεις ΜΟΝΟ εκει απλα πας ΚΑΙ εκει.

Ακριβώς! Κι εγώ έχω χωριό αλλά μόνο σαν πιτσιρίκι με άφηναν εκεί οι γονείς μου, για να μην ψήνομαι μες στο διαμέρισμα καλοκαιριάτικα! Ποτέ όμως δεν πήγαμε εκεί διακοπές, κάθε καλοκαίρι και σε διαφορετικό μέρος.

Όταν τα άλλα παιδάκια είχαν μόνο την επιλογή διαμέρισμα-πάρκο γειτονιάς εγώ αλώνιζα στο χωριό μου! Και έχω απίθανες αναμνήσεις από εκείνη την εποχή...
myrtoutsiko
myrtoutsiko
ΜυρΤοστ

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 614
Ηλικία : 40
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 21/07/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

απο που ειναι η καταγωγη σας; - Σελίδα 3 Empty Απ: απο που ειναι η καταγωγη σας;

Δημοσίευση από don_quijote Τρι Αυγ 12, 2008 12:11 pm

Κεφαλλονίτης ο νταντ και πειραιώτισσα η μαμ απο που ειναι η καταγωγη σας; - Σελίδα 3 Icon_flower

don_quijote
Ιππότης της ελεεινής μορφής

Αριθμός μηνυμάτων : 168
Registration date : 23/07/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

απο που ειναι η καταγωγη σας; - Σελίδα 3 Empty Απ: απο που ειναι η καταγωγη σας;

Δημοσίευση από Επισκέπτ Τρι Αυγ 12, 2008 2:22 pm

Άγιε μου Σπυρίδωνα, τι συνδυασμός...  απο που ειναι η καταγωγη σας; - Σελίδα 3 Affraid 

Επισκέπτ
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

απο που ειναι η καταγωγη σας; - Σελίδα 3 Empty Απ: απο που ειναι η καταγωγη σας;

Δημοσίευση από don_quijote Τετ Αυγ 13, 2008 6:48 am

Μουχαχα... Σαν Πειραιώτης και γω άγιε μου Σπυρίδωνα ελεγα... Αλλά σαν Κεφαλλονίτης προτιμώ το Άγιε μου Γεράσιμε απο που ειναι η καταγωγη σας; - Σελίδα 3 264740

don_quijote
Ιππότης της ελεεινής μορφής

Αριθμός μηνυμάτων : 168
Registration date : 23/07/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

απο που ειναι η καταγωγη σας; - Σελίδα 3 Empty Απ: απο που ειναι η καταγωγη σας;

Δημοσίευση από Επισκέπτ Τετ Αυγ 13, 2008 7:34 am

Ο δικός μας είναι καλύτερος. απο που ειναι η καταγωγη σας; - Σελίδα 3 264740

Επισκέπτ
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

απο που ειναι η καταγωγη σας; - Σελίδα 3 Empty Απ: απο που ειναι η καταγωγη σας;

Δημοσίευση από don_quijote Τετ Αυγ 13, 2008 8:05 am

Ναι αλλά ο δικός μας ενδείκνυται για περιπτώσεις σαν τη δική σου Razz

don_quijote
Ιππότης της ελεεινής μορφής

Αριθμός μηνυμάτων : 168
Registration date : 23/07/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

απο που ειναι η καταγωγη σας; - Σελίδα 3 Empty Απ: απο που ειναι η καταγωγη σας;

Δημοσίευση από Επισκέπτ Τετ Αυγ 13, 2008 10:16 am

Από Βόλο ο μπαμπάς,έξω από Μεγαλόπολη η μαμά! Γεννήθηκα Μαρούσι, μεγαλωσα Αίγιο και τώρα μένω Αθήνα!

Επισκέπτ
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

απο που ειναι η καταγωγη σας; - Σελίδα 3 Empty Απ: απο που ειναι η καταγωγη σας;

Δημοσίευση από Επισκέπτ Κυρ Αυγ 17, 2008 3:23 pm

Aπό πού είσαι, ντίαρ;

Επισκέπτ
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

απο που ειναι η καταγωγη σας; - Σελίδα 3 Empty ...

Δημοσίευση από Invisible Κυρ Αυγ 17, 2008 6:37 pm

Ειπαμε, απο Αγιο Ματθαιο (η Αη Μαθια) και συγκεκριμενα απο τον Παραμονα.
Invisible
Invisible
azax...τα κανει αορατα

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 3178
Ηλικία : 38
Ασχολίες : Το επαγγελμα του Ηρωδη!
Registration date : 24/07/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

απο που ειναι η καταγωγη σας; - Σελίδα 3 Empty Απ: απο που ειναι η καταγωγη σας;

Δημοσίευση από modesty_blaise Παρ Οκτ 03, 2008 12:43 pm

na erxeste sto xasapiko twn 8eiwn mou pou kseroun. o enas pantreftike agglida[irlandikis katagwgis] Razz

modesty_blaise

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1024
Registration date : 07/08/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

απο που ειναι η καταγωγη σας; - Σελίδα 3 Empty Απ: απο που ειναι η καταγωγη σας;

Δημοσίευση από Mary Παρ Οκτ 03, 2008 1:01 pm

Agglida kai Irlandikhs katagwghs den ginetai απο που ειναι η καταγωγη σας; - Σελίδα 3 264740
Mary
Mary

Αριθμός μηνυμάτων : 1417
Τόπος : Athens and Dublin
Registration date : 21/07/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 2 από 5 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης