ARLEKIN!!!

Σελίδα 2 από 7 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω

Απ: ARLEKIN!!!

Δημοσίευση από xnoudaki Την / Το Σαβ Μαρ 21, 2009 12:10 am

Ο Μπαμπης τραβηξε με δυναμη το μοριο του απο το παντελονι του...Της το εβαλε με δυναμη μεσα στη παλαμη..

"Το νιωθεις ποσο καυτο ειναι?Για σενα μονο..."
Ενιωσε να παραλυει...Ο ορκος...Ο ορκος...Ο πατερας...Μα...

Μα.... η ηδονη ηταν μεγαλυτερη απο τη λογικη....Και βρεθηκε να χαιδευει αυτο το μοριο απαλα...

"Αρκει!!Φιλησε με!"προσταξε ο Μπαμπης...

Οπως πηγε να τον φιλησει,αυτος την εσπρωξε χαμηλα...

"Εκει!"την διεταξε...και αυτη κατεβηκε στο σκληρο του μοριο...Δεν ειχε ξαναδει ποτε...δεν φανταζοταν τετοια ομορφια..Με μιας αρχισε να το φιλαει...στην αρχη μαλακα,μετα πιο δυνατα,πιο δυνατα...

xnoudaki
arapis

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 3202
Registration date : 28/07/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Δημοσίευση από tsouXtra Την / Το Σαβ Μαρ 21, 2009 12:19 am

Δε λένε το μόριο ρε χαζή.
την κρεάτινη βέργα του λένε!

tsouXtra

Αριθμός μηνυμάτων : 3260
Registration date : 27/07/2008

Δημοσίευση από xnoudaki Την / Το Σαβ Μαρ 21, 2009 12:21 am

ρε μλκ αρλεκιν γραφουμε...μαζεψου και μας διαβαζει και η γιαγια μου...

xnoudaki
arapis

Θηλυκό

Δημοσίευση από tsouXtra Την / Το Σαβ Μαρ 21, 2009 12:24 am

και σα λουλούδι, το μόριο του μεγάλωσε με μιας, και έγινε μία τεράστια κρεάτινη βέργα, σαν αυτή που είχε η γιαγιά της για να πλάθει το φύλλο για τη σπανακόπιτα.

Αχ ΜΠάμπη, τι..? ΓΚΛΟΥΠ!
Με το που άνοιξε το στόμα της, ο ανδρισμός του Μπάμπη τη μπούκωσε άξαφνα...
Ένιωσε να πνίγεται, αλλά ειδε την ηδονή στο βλέμα του, και δεν τραβήχτηκε, απλά τον χάιδεψε απαλά, και αυτός βίαια άρχισε να σπρώχνει το κεφάλι της...

tsouXtra

Δημοσίευση από xnoudaki Την / Το Σαβ Μαρ 21, 2009 12:51 am

Αυτο που ενιωθε αυτο το ανοιξιατικο πρωινο,ηταν μια αισθηση πρωτογνωρη...Κατι που θα τη σημαδευε για παντα...

Εσπρωχνε το κεφαλι της με βια,ενιωσε τα σαγονια της να πονουν...ηθελε να φωναξει...αλλα ο ηχος δεν εβγαινε απο το γεματο στομα της...

Την αρπαξε απο το μπρατσο.Την πεταξε με δυναμη στο παλιο ντιβανι,γεματο σκορο και σκονη...Εκεινη δεν μπορουσε να αντισταθει...Ενιωθε τις φλεβες να χτυπουν δυνατα...Δεν ηταν δυνατον να της συμβαινει αυτο...Εκεινος ορμηξε σαν αγριμι πανω της..της ανοιξε με δυναμη τα μπουτια και ειδε το γλυκο της ροιδο...Ομορφο,σαν ροζ τριανταφυλλο...Αμολυντο..Αγνο...Κομπιασε...Και αρχισε να την περιποιειται με τα δικα του χειλη...μαλακα...απαλα..

xnoudaki
arapis

Θηλυκό

Δημοσίευση από xnoudaki Την / Το Σαβ Μαρ 21, 2009 12:57 am

"Μηηηη δεν πρεπει..."βογκηξε...

"Πρεπει"..ειπε αποφασιστικα αυτος...

Ενιωσε το σκληρο του μοριο να την τρυπαει...μεσα στην υγρη ηδονη δεν μπορουσε να σκεφτει πια...Ενιωσε μια μαχαιρια στο ροιδο..Αιμα λερωσε το παλιο ντιβανι...Κοκκινισμενος την χτυπαγε ολο και πιο δυνατα...Κι αλλο...Κι αλλο...Βογκητα,ανεμειγμενα με ιδρωτα και παθος..Ερωτας στη μεγιστη μορφη του...Δεν αργησε να τελειωσει μεσα της...Εκεινη δεχτηκε τους χυμους του...Επεσαν και οι δυο στο ξυλινο πατωμα,αγκαλιασμενοι και καυτοι...

Έχει επεξεργασθεί από τον/την xnoudaki στις Σαβ Μαρ 21, 2009 9:44 am, 1 φορά

xnoudaki
arapis

Θηλυκό

Δημοσίευση από taso$_G Την / Το Σαβ Μαρ 21, 2009 7:15 am

taso$_G
Κόντρα στο ρεύμα
Κόντρα στο ρεύμα

Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 3573
Registration date : 10/05/2007

Δημοσίευση από marmite Την / Το Σαβ Μαρ 21, 2009 9:04 am

Η ανοιξιάτικη μπόρα είχε πια κοπάσει...
"Πρέπει να πάω σπίτι" ψιθύρισε η Μαρία-Άντζελα με φωνή που έτρεμε. Οι τύψεις είχαν αρχίσει να την κατακλύζουν και μια απίστευτη ντροπή την έκανε να μην μπορεί να τον κοιτάξει στα μάτια πια...
Πώς θα αντίκρυζε τον πατέρα της με την ηδονή ακόμα ζωγραφισμένη στο πρόσωπό της και τον ιδρώτα στο μέτωπο?

marmite

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 3838
Registration date : 21/07/2008

Δημοσίευση από xnoudaki Την / Το Σαβ Μαρ 21, 2009 9:41 am

Εκεινος δεν μιλησε...Την κοιταξε εντονα στα γαλανα της ματια...

"Θα ειναι το μικρο μας μυστικο μικρη μου"...ειπε κουμπωνοντας το ξεφτισμενο του παντελονι...

Εκεινη μαζεψε ο,τι της απεμεινε απο ηθικη...Φορεσε το βρεμμενο της λευκο πουκαμισο,που νωπο ακομη,διεγραφε τις εφηβικες της ρωγες..Μα αυτες οι ρωγες ηταν πλεον ρωγες μιας γυναικας....

Εκλεισε την πορτα πισω του...Δεν την κοιταξε...Δεν μιλησε..

Εκεινη επεσε μπρουμιτα στο παλιο ντιβανι,και εκλαψε,εκλαψε...

Αποκοιμηθηκε εκει,ιδρωμενη,μουσκεμενη ακομη,με τιs φλεβες της φουσκωμενες απο ερωτα...

Ναι,ηταν ερωτευμενη...

Την ξυπνησε μια αχτιδα ηλιου,που τρυπωσε απο μια χαραμαδα...

"Ωχ!!!!Εχω αργησει!!!Ο πατερας!!!!!"

xnoudaki
arapis

Θηλυκό

Δημοσίευση από marmite Την / Το Σαβ Μαρ 21, 2009 9:54 am

Βγήκε τρέχοντας από την μικρή καλύβα και πήγε σπίτι της.

Ευτυχώς ο πατέρας της δούλευε ακόμα στο εργαστήρι του και ήταν τόσο απασχολημένος που δεν είχε αντιληφθεί την πολύωρη απουσία της.

Τρύπωσε στο σπίτι βιαστικά και έτρεξε στο μπάνιο για να καθαρίσει από πάνω της την αμαρτία. Έτριβε το σώμα της με μανία μέχρι που κοκκίνισε το δέρμα της. Οι τύψεις όμως δεν έλεγαν να σβήσουν από το μυαλό της και την βασάνιζαν.

marmite

Θηλυκό

Δημοσίευση από Depi Την / Το Σαβ Μαρ 21, 2009 2:23 pm

Με την σκέψη του Μπάμπη στο μυαλό της και με την προηγούμενη νύχτα βαθιά χαραγμένη στην καρδιά της η Μαρία- Αντζελα παραδόθηκε στα χέρια του Μορφέα.
Μια δυνατή αστραπή και ο μανιασμένος αέρας που σφύριζε την έβγαλε απο τον βαθύ της ύπνο και σηκώθηκε να κλείσει το παράθυρο κοιτόντας φευγαλέα απέξω.
-Α!...τί ήταν αυτό?.....ψιθύρισε καθώς άκουσε έναν θόρυβο έξω ακριβώς από την πορτα της......
-Είναι κανείς εκεί? ρώτησε πιάνοντας στα χέρια το κινητό της.
Και πριν προλάβει ξαφνικά.......ανοίγει η πόρτα απότομα και εμφανίζεται ο πατέρας της μπροστά της....το βλέμμα του αγέρωχο σκληρό...τόσα χρόνια υπέυθυνος στην γιάφκα τον είχαν κάνει να φαίνεται σκληρός....αλύγιστος....μερικές φορές τρομακτικό.
Ένα κεραυνός χτύπησε....η Μαρία Αντζελα κοίταξε τον πατέρα της που στεκότανε στην πόρτα.
Πατέρα....τί γυρέυετε τέτοια ώρα στο δωμάτιό μου? τί συμβαίνει? Γιατί δεν κοιμάστε?

Depi
Φουσκομαγουλομαμά

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1604
Τόπος : χρυσό κλουβί
Ασχολίες : οι τρελλές του κλουβιού
Χιούμορ : όξω από το κλουβί

Δημοσίευση από xnoudaki Την / Το Σαβ Μαρ 21, 2009 4:08 pm

"Που ησουν ολη μερα?"Αργησες...της ειπε και την κατακεραυνωσε με το βλεμμα του...

Εκεινη ξεροκαταπιε...Ντραπηκε...Θα το καταλαβαινε αραγε ο αγρικος πατερας?

"Πατερα μου κανετε λαθος...Ημουν στην αγορα να αγορασω μπαμιες..."

"Και που ειναι?"

"Ποιες?"

"Οι μπαμιες?"

"Α!Δεν βρηκα φρεσκiες...Θα παω αυριο!"

"Καλα...Θα σου δωσω και μια παραγγελια...Ο κυρ Θανασης,μου ζητησε να του φτιαξω το ονομα του μαγαζιου του σε ξυλογλυπτο...Δεν ειναι μεγαλο...Θα στο δωσω αυριο..Κοιμησου τωρα...Καληνυχτα..."

"Καληνυχτα"ψελλισε εκεινη..

xnoudaki
arapis

Θηλυκό

Δημοσίευση από xnoudaki Την / Το Σαβ Μαρ 21, 2009 4:14 pm

"Τι εκανα θεε μου!!!!Αυριο θα παω να εξηγησω στον ψαρα πως τελειωσαμε...Δεν θα με ξαναδει ποτε!!!"και αποκοιμηθηκε κλαμμενη....

Το ξημερωμα τη βρηκε κουλουριασμενη στη γωνια του παλαιου σιδερενιου κρεββατιου...

Σηκωθηκε,εριξε κρυο νερο στο προσωπο της.Ηταν μια ζεστη ανοιξιατικη μερα.Εβγαλε απο την ντουλαπα της μητερας της ενα φορεμα...Λευκο,σχεδον διαφανες και αρκετα κοντο..
"Πρεπει να ηταν πολυ κοντη η μητερα "σκεφτηκε..

Κατεβηκε να καλημερισει τον πατερα..Της εδωσε την παραγγελια."Βιασου"φανηκε να της ειπε...και εκεινη εφυγε τρεχοντας,απο τον μικρο λοφο προς τη θαλασσα...

Ο πατερας την κοιταξε απο το παραθυρο..."Μα που παει??Δεν ειναι απο εκει η ταβερνα του Θαναση...Αυτη παει στη θαλασσα...!!!!!"

xnoudaki
arapis

Θηλυκό

Δημοσίευση από xnoudaki Την / Το Σαβ Μαρ 21, 2009 4:22 pm

...Εκεινος ξεμπλεκε τα διχτυα μεσα στο λευκο καικι...Η θαλασσα λαμπιριζε...Μια θαλασσια χελωνα περιμενε διπλα του να αρπαξει ψαρακια απο το ξεψαρισμα...Ηταν τοσο ομορφος!Το δερμα του ειχε χρυσαφι χρωμα απο τον ηλιο...

Η καρδια της πεταρισε..

"Θα του το πω!ΤΩΡΑ!"

"Μπαμπη...Μπαμπη!!!!Πρεπει να σου μιλησω!!!!"

Ο Μπαμπης σηκωσε το ομορφο κεφαλι του με τα μαυρα δαχτυλιδια για μαλλια...Σπανια,αγρια ομορφια...

"Ελα εδω...Μπες στο καικι!"Της ειπε και εκεινη τον ακουσε σαν υπνωτισμενη....

xnoudaki
arapis

Θηλυκό

Δημοσίευση από xnoudaki Την / Το Σαβ Μαρ 21, 2009 4:29 pm

Κοντοσταθηκε στην πλωρη...Τον κοιταξε με παθος...

"Ηρθα να σου πω πως δεν πρεπει να ξανασυναντηθουμε!Ειναι ενα λαθος!"

Ενα δακρυ κυλισε στο ροζ μαγουλο της..Γυρισε και εκεινος σηκωθηκε..

"Περιμενε!!!" της ειπε..

Εκεινη εκανε να τρεξει αλλα γλυστρισε στη γλιτσα των ψαριων!!!Μεσα σε μονο λιγα δευτερολεπτα επεσε στο νερο!!!

"Βοηθεια!!!Δεν ξερω κολυμπι!!!"

"Αγαπη μου!!!Εγω ειμαι εδω...ΕΡΧΟΜΑΙ!!!!!"

xnoudaki
arapis

Θηλυκό

Δημοσίευση από xnoudaki Την / Το Σαβ Μαρ 21, 2009 4:41 pm

Tην σκεπασε με μια παλια κουβερτα των ψαραδων!

"Πρεπει να βγαλεις τα βρεμμενα ρουχα...Θα πουντιασεις!!! "

Εκεινη δεν ακουγε...μονο μια λεξη ηχουσε στα αυτια της...ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ...το ειπε...ναι...

Εκεινη σηκωθηκε διχως λογια.Αφησε την κουβερτα να πεσει.
Το λεπτο,κοντο,λευκο φορεμα,ειχε κολλησει πανω της.Διεγραφε τα καλοσχηματισμενα μπουτια της...Το στηθος της ηταν σαν δυο βουναλακια ετοιμα για εξερευνηση...

Ο Μπαμπης γυρισε το βλεμμα απο την αλλη...Ενιωσε μια κινηση μεσα στο παντελονι του...

Με αργες κινησεις,εβγαλε το λεπτο,κοντο,λευκο φορεμα.Δεν φορουσε στηθοδεσμο,παρα μονο μια λευκη δαντελενια κιλωτα...Βρεμμενη καθως ηταν,διεγραφε δυο φουσκωτα χειλη,που μεσα τους εκρυβαν εναν μικρο θησαυρο!
Η ηβικη χωρα ηταν τριχωτη...Παρθενο δασος...Ετοιμο για αναδασωση...

Καλυψε με τα μπρατσα της τα στηθια της...Αλλα ο Μπαμπης δεν αντεχε αλλο...Τη βουτηξε και την ακουμπησε με προσοχη στη γεφυρα του καικιου...Αρχισε να την φιλαει με μανια...Σαν να ηθελε να την φαει!...

Ηταν καυτος...Εκεινη αν και απειρη,τον αισθανθηκε σκληρο...Δεν μιλησε...Ηθελε να απολαυσει...

"Φιλαμε!"τη διεταξε...

Τωρα ηξερε...Κατεβηκε μονη της χαμηλα...

Ειχε δυο χειλακια σαν κερασακια...Ο Μπαμπης φουσκωσε απο ηδονη...Δεν μπορεσε να κρατηθει...Την αρπαξε γρηγορα και της τον εβαλε μεσα της...Ουρλιαξε η Μαριαντζελα..Μαλλον φοβηθηκε αυτο το υπεροχο πεος...Την τρυπησε και μια δυο,τελειωσε μεσα της...Την κρατησε αγκαλια..

"Μαριαααατζελααααα....Μαριαντζελαααααα"ακουστηκε μια φωνη....

"Ο ΠΑΤΕΡΑΣ!!!!!!!!!"Ειπε ιδρωμενη και υγρη...

xnoudaki
arapis

Θηλυκό

Δημοσίευση από tsouXtra Την / Το Σαβ Μαρ 21, 2009 5:01 pm

..
Ήταν όμως πλέον αργά. Το ένοχο βλέμα της Μαριάντζελας συναντήθηκε με το βλοσυρό βλέμα του πατέρα.

"ΜΑΡΙΑΝΤΖΕΛΑ.." ούρλιαξε ο πατέρας, ενώ η φωνή του έτρεμε από οργή. Το σκαμένο από τη βιοπάλη πρόσωπό του είχε κοκκινήσει.

"Πατέρα,...δεν είναι αυτό που νομίζεις", ψέλισε η Μαριάντζελα.

Ο Μπάμπης κοιτούσε αμήχανος τη σκηνή που διαδραματιζόταν μπροστά του, ενώ αποτραβήχτηκε από τον κόλπο της Μαριάντζελας...αφήνοντας ρυάκια από σπέρμα να κατρακυλάνε στα ζουμερά της μπούτια.

"ΞΕΤΣΙΠΩΤΗ, ντύσου. Ποιος είναι αυτός ο αγύρτης που σε ντρόπιασε?" ούρλιαξε ο πατέρας, ενώ ήταν ολοφάνερο πως ο δύστυχος τα είχε χάσει με την προδοσία της κόρης του.

"πατέρα, πατέρα, συγγνώμη", ψιθύρισε η Μαριάντζελα ανάμεσα στα αναφιλητά της, ψάχνοντας να βρει κάτι να καλύψει τη γύμνια της.
Φόρεσε στα γρήγορα το λευκό φουστανάκι που φορούσε πριν, που ήταν ακόμα αγνή και άσπιλη...και ακολούθησε σιωπηλά τον πατέρα της, με το βλέμμα χαμηλωμένο.

Ο πατέρας βάδιζε γρήγορα και αποφασιστικά, χωρίς να βγάζει άχνα, ενώ η Μαριάντζελα σπάραζε στο κλαμα σε όλο το δρόμο.
"ΣΚΑΣΕ ΠΟΡΝΗ, θες να μάθει όλο το χωριό τις πομπές σου?" είπε μέσα από τα σφιγμένα δόντια του ο κυρ Θανάσης.

Με το που μπήκαν σπίτι, χωρίς να πει κουβέντα, ο κυρ Θανάσης βούτηξε την κόρη του από τα μαλλιά και την έσυρε μέχρι το υπόγειο.

"ΜΗ ΠΑΤΕΡΑ, ΜΗ! Τι κάνεις?!" φώναξε απελπισμένα η κοπέλα

Αμίλητος ο πατέρας, ξεκλείδωσε την πόρτα που η Μαριάντζελα θυμόταν να είναι πάντα αμπαρωμένη, χρόνια τώρα δεν άφηνε κανέναν να πλησιάσει την πόρτα εκείνη..και ναι, τώρα είχε έρθει η ώρα να δει τι μυστικό έκρυβε τόσο επίμονα ο πατέρας της τόσα χρόνια.

Πριν προλάβει να καταλαβει τι γίνεται, ο πατέρας της έδωσε μία δυνατή σπρωξιά και την έριξε μέσα στο σκοτεινό μπουντρούμι.
Μάταια χτύπαγε η Μαριάντζελα την πόρτα με τις μικρές γροθιές της..
Χτύπαγε και φώναζε 'Πατέρα, πατέρα συγγνώμη. Δεν έπρεπε να γίνει...αλλά αγαπιόμαστε, θα με πάρει. Πατέρα άνοιξε.."
Μάταια.

Αποκαμωμένη, έκατσε ανακούρκουδα στο σκοτάδι, κλαίγοντας με λυγμούς. Έκλαιγε, έκλαιγε, και οι λυγμοί της έκαναν την ησυχία της σκοτεινής κάμαρας να φαίνετια ακόμα πιο απόκοσμη.

Ξάφνου η Μαριάντζελα ένιωσε ένα χάδι στα μαλλιά της. Τινάχτηκε τρομαγμένη, τι να ήταν άραγε? τα μάτια της ακόμα δεν είχαν συνηθίσει στο πυκνό σκοτάδι...

tsouXtra

Δημοσίευση από tsouXtra Την / Το Σαβ Μαρ 21, 2009 5:19 pm

'Μην κλαις Μαριάντζελα', ακούστηκε μία γλυκιά γυναικεία φωνή στο σκοτάδι.

'Ποιος...ποιος είναι?' ψέλισε η Μαριάντζελα τρομαγμένη

'Μαριάντζελα, μη φοβάσαι. Δε θέλω το κακό σου. Τι συνέβει κόρη μου? τι τρέχει? Γιατί κλαις? Γιατί βρέθηκες εδώ?', ακούστηκε η φωνή, να ρωτάει με αγωνία.

-'Ποια είστε? Τι κάνετε εδώ?" ξαναρώτησε η Μαριάντζελα.
-"Μαριάντζελα, δε θέλω να αναστατωθείς. Πες μου κόρη μου τι σου συνέβει"
-"Μα ποια είστε?"
-"Μαριάντζελα, είμαι...η μητέρα σου"
-"Η...η μητέρα μου? Μα η μητέρα μου έχει πεθάνει όταν γεννήθηκα"
-"όχι κόρη μου, δεν πέθανα. έτσι σου είχε πει ο πατέρας σου, γιατί ντρέπεται για εμένα και με έχει κλειδωμένη σε αυτό το μπουντρούμι. Αλλά εγώ είμαι η μητέρα σου, και χαίρομαι αλήθεια που μετά από τόσα χρονια σε γνωρίζω..αν και οι περιστάσεις θα μπορούσαν να είναι διαφορετικές"
-"μα γιατί? Γιατί σας έχει κλειδωμένη? Ο πατέρας? Αδύνατον! δεν το πιστεύω! Ντρέπεται? γιατί να ντρέπεται για εσάς?!'
-"Είναι μεγάλη ιστορία κόρη μου. Πριν πολλά πολλά χρόνια, είχε έρθει στο χωριό το τσίρκο Σιφρέντι. Ένα μεγάλο τσίρκο, που είχε περιοδεύσει στις μεγαλύτερες πόλεις του εξωτερικού. Είχε λιοντάρια, ελέφαντες, ακροβάτες, κλόουν...Ήταν ένα υπερθέαμα..."
-"Ναι" είπε η Μαριάντζελα, διακόπτοντας ανυπόμονα.."αλλά τι σχέση έχει αυτό με εσάς?"
-"κάτσε κόρη μου, κάτσε και θα σου πω. Εγώ ήμουν μέρος της παράστασης. Ήμουν ανάμεσα στους παρουσιαστές που βοηθούσαν τους θηριοδαμαστές. Και ήμουν και μέρος μίας από τις θεματικές παραστάσεις, του 'freak show'".
-''Freak Show? δηλαδή?"
-"δηλαδή ήμασταν 5 νάνοι, μία κοπέλα λάστιχο, ένα κορίτσι με γένια, ένας με μαλλιά παντού...ήμασταν κάποιοι που θεωρούνται 'ξεχωριστοί'
-" 'ΗΣΑΣΤΑΝ' 5 νάνοι?! Είσαι νάνος δηλαδή?'
-'ναι κόρη μου. αυτός είναι ο λόγος που ο πατέρας σου ντρέπεται για εμένα και με έχει κλειδώσει εδώ...για να με κρύψει από το χωριό και να γλιτώσει τον εμπαιγμό'.

Άναυδη η Μαριάντζελα, από τις απανωτές εκπλήξεις της ημέρας, ένιωσε τις δυνάμεις της να την εγκαταλείπουν...

tsouXtra

Δημοσίευση από marmite Την / Το Σαβ Μαρ 21, 2009 5:29 pm

(KAMPIA eixa grapsei ena makrinari kai me prolaves!)

To nearo koritsi epese lipothymo sto sklhro kai pagwmeno patwma tou ypogeiou.

H mhtera ths, ths evgale to vregmeno foustani kai thn tylikse me mia zesth kouverta, enw ta xeria ths etreman kathws skeftotan pws h korh ths tha eixe thn idia tyxh me ekeinhn.

To allo prwi ena amidro fws trypwse apo thn xaramada ths portas kai h Maria Antzela anoikse ta matia ths.

O nanos-mhtera eftiaxne espresso se mia aytosxedia kafetiera pou eixe ftiaksei monh ths sto thlivero ypogeio

marmite

Θηλυκό

Δημοσίευση από marmite Την / Το Σαβ Μαρ 21, 2009 5:42 pm

H myrwdia tou freskokommenou espresso gargalise eyxarista thn myth ths Marias-Atzelas kai thn ksypnise gia ta kala.

"Kalhmera koritsi mou" eipe h mhtera ths koitwntas thn tryfera. "ti omorfh pou eisai kai..ti pshlh!!! Ela twra na fas to prwino sou" eipe deixnotas ths thn aytosxedia trapezaria. Ola htan toso noikokyremena! To trapezi eixe apo ola ta kala! Ayga thganita, mpeikon, freskosthmmeno xymo portokali, zesta krouasanakia kai ena vazaki me meli!

"ma...mhtera, pou ta vrhkate ola ayta"?? eipe me aporia

marmite

Θηλυκό

Δημοσίευση από marmite Την / Το Σαβ Μαρ 21, 2009 5:44 pm

"paidi mou ksexnas pws eimai nanos??" Mporw na ksetrypwnw kathe prwi kai na phgainw gia pswnia sto diplano xwrio (mhn ginoume kai rompa sto diko mas). Mono pou anti gia xrhmata prosferw erwtikes yphresies stous magazatores.

To meshmeri stis 12 akrivws erxetai o pateras sou gia na ksedipsasei to gemato pothous kormi tou, kai etsi prepei na eimai pisw...

marmite

Θηλυκό

Δημοσίευση από tsouXtra Την / Το Σαβ Μαρ 21, 2009 5:52 pm

Εντωμεταξύ ο Μπάμπης, αφού η Μαριάντζελα με τον πατέρα της έφυγαν, ξεφύσηξε ανακουφισμένος. Δεν ήταν τώρα η ώρα για έρωτες. Έπρεπε να βγάλει το μεροκάματο. Ζαλώθηκε την ψαριά της ημέρας και κατηφόρισε προς την αγορά του χωριού.

"ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΠΑΜΠΗ! ΤΙ ΠΙΑΣΑΜΕ ΣΗΜΕΡΑ?" φώναξε ο κυρ Βασίλης από τον πάγκο με τις ντομάτες.
"ΑΑΑ πολλά καλά, κόπιασε να δεις" απάντησε με τη βροντερή του φωνή ο Μπάμπης.

Σιγοσφυρίζοντας το λαμπάντα, άρχισε να τακτοποιεί τις ζαργάνες δίπλα στις κουτσομούρες και πάνω από τα μπαρμπούνια. Ένας δυνατός θόρυβος όμως τον έκανε να στραφεί προς τον πάγκο του κυρ Παντελή, με τις μπάμιες.
..Αλλά...για κάτσε? Ποια ήταν αυτή στον πάγκο του κυρ Παντελή?
Η Μαριάντζελα? ΑΔΥΝΑΤΟΝ!

Κι όμως. Τινάζοντας τις μακριές της ξανθές μπούκλες, άρχισε να μαζεύει τα καφάσια που είχαν πέσει στο έδαφος καθώς ένα αγροτικό όχημα πέρασε κάπως ατσούμπαλα από το στενό δρομάκι.
"ΜΑΡΙΑΝΤΖΕΛΑ? Μα πως?! κάτσε να σε βοηθήσω" είπε ο Μπάμπης, νιώθοντας τον ανδρισμό του να φουντώνει και πάλι ανάμεσα στα σκέλια του.

Η νεαρή κοπέλα τον κοίταξε με απορία, και συνέχισε να μαζεύει τα καφάσια.
-"Μαριάντζελα στάσου, δεν είναι δουλειά αυτή για μία γυναίκα. Στάσου σου λέω. Μα καλά, πριν λίγο δεν έφυγες? πως βρέθηκες εδώ? Δε μου χες πει..."
-"τι εννοείτε κύριε? ποιος είστε?" απάντησε η όμορφη κοπέλα.
-"Μαριάντζελα? Καμάρι μου? Ο Μπάμπης είμαι!"

Η κοπέλα έμεινε να τον κοιτάει αμέτοχη με κενό βλέμμα, όμως...βαθιά μες το βλέμμα της, ο Μπάμπης διέκρινε τη γνώριμη πια λάμψη, που είχαν τα ματάκια της Μαριάντζελας όταν τον ποθούσε.

-"αχ καλή μου, από το χτύπημα στο καϊκι μήπως ξέχασες? ή μήπως από το σοκ με τον πατέρα σου..." έγνεψε με κατανόηση ο Μπάμπης. "ίσως με ένα σοκ να συνέλθει" σκέφτηκε...και την τράβηξε από το λευκό, αφράτο χεράκι και την παρέσυρε πίσω από το φορτηγάκι με τα κουνουπίδια.

-"Έλα μανάρι μου, δε μπορεί να ξέχασες το Μπάμπη σου", είπε λάγνα ο Μπάμπης, φιλώντας την παθιασμένα και αχόρταγα στα χείλη, στο λαιμό..
Η κοπέλα πάσχιζε να απελευθερωθεί, αλλά το ατσαλένιο πιάσιμο του Μπάμπη την είχε ακινητοποιήσει. Την πίεζε πια με όλο το βάρος του ξαναμένου του κορμιού επάνω στο φορτηγάκι, και ένιωθε τον ανδρισμό του να της πιέζει την κοιλιά.

"Δεν είμαι η Μαριάντζελα, δεν ξέρω ποιος.." πήγε να ψελλίσει η κοπέλα, αλλά η γλώσσα του Μπάμπη της σφράγισε το στόμα.
"Έλα μανάρι μου, κάνε μου αυτό που ξέρεις ότι μ'αρέσει", είπε ο Μπάμπης, σπρώχνοντάς την προς τα κάτω...αλλά την ξανατράβηξε για να χορτάσει με τα φιλιά της....

Παράλληλα το χέρι του κινήθηκε χαμηλά....και πιο χαμηλά, με μανία θαρρείς, πασχίζοντας να ξεσκίσει το λευκό της εσώρουχο. Βάζοντας το χέρι του ανάμεσα στα σκέλια της, έκπληκτος, διαπίστωσε ότι...η "Μαριάντζελα" διέθετε προσόντα..ισάξια με τα δικά του!!!

"...!!!!...ΜΑΑΑ.....ΤΙ..." ψέλλισε σαστισμένος
Προτού προλάβει να συνεχίσει όμως, τα φιλιά της "Μαριάντζελας" του σφάλισαν το στόμα...και ερεθισμένος όπως ήταν, τη γύρισε πλάτη, και την πήρε με μανία από πίσω, ξεσκίζοντας τη σφιχτή, σκοτεινή τρύπα της.
-"ΑΧ! ΝΑΙ ΝΑΙ ΠΙΟ ΓΡΗΓΟΡΑ"
-"ΑΧ....ΑΑΑΑΧ..."
-"ΑΧ πες το όνομα μου δυνατά, πες ΜΑΡΙΑ ΚΑΥΛΑ ΜΟΥ ΑΤΕΛΕΙΩΤΗ"
-"αχ Μαρία, ή Μάριε, όπως σε λένε, τι μου κάνεις μωρό μου", είπε αφού τελείωσε μέσα της.

Σαστισμένος από την περίεργη αυτή εμπειρία, αφού τελείωσε, έσπρωξε τη Μαρία με φόρα στο έδαφος...Ντροπιασμένος από τη μία...πως αυτός, ο ΜΠΑΜΠΗΣ Ο ΨΑΡΑΣ, πήγε με πούστη!?...ακόμα ερεθισμένος όμως...πέφτει στα 4 πάνω από τη Μαρία και την παίρνει άλλη μία φορά στο έδαφος, ζευγαρώνοντας μαζί της σα τα σκυλιά.

-"ΑΧ τι μου κάνεις, δεν ξέρω", ψέλλισε ξέπνοα ο Μπάμπης, αφού τελείωσε για άλλη μια φορά. "μα ΠΟΙΑ είσαι? Είσαι ίδια με μια κοπέλα που ξέρω"
-"Η Μαριάντζελα είναι η δίδυμη αδερφή μου", είπε η Μαρία/Μάριος...

tsouXtra

Δημοσίευση από AngelWitch Την / Το Σαβ Μαρ 21, 2009 6:38 pm

(kala mou aresei pou tha egrafe 4 protaseis h kathe mia kai grafei 54! Razz )

AngelWitch

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 2496
Τόπος : dreamland!!!
Ασχολίες : ypnos!

Δημοσίευση από marmite Την / Το Σαβ Μαρ 21, 2009 6:47 pm

gamw thn trella mou eixa grapsei ena POLY gamato sex kai mou pese h syndesh kai xathike.

gamw thn KOINWNIA mou mesa

marmite

Θηλυκό

Δημοσίευση από taso$_G Την / Το Σαβ Μαρ 21, 2009 7:00 pm

Για να μην πάνε χαμένοι οι καρποί του συγγραφικού σας οίστρου πριν πατήσετε αποστολή πατήστε ένα copy και μετά με ένα paste δεν πάει τίποτα χαμένο αν τυχών έχει πέσει η σύνδεση.
Παρακαλώ συνεχίστε.

καλά είσαστε παλαβές λεμεεεεε

taso$_G
Κόντρα στο ρεύμα
Κόντρα στο ρεύμα

Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 3573
Registration date : 10/05/2007

Σελίδα 2 από 7 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης